Xiaomi Pocophone F1

poruka: 1.535
|
čitano: 382.524
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Koliko sam skuzio sve je isto samo je launcher malo drugaciji

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
Launcher ima app drawer sto do sada nije bilo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

 thebatman ti si ga naručio ili ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
zabranjeniples kaže...

 thebatman ti si ga naručio ili ?

 
Da, nadam se da je u srijedu u mene. Sad se moram rješit p20ke :)

14 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
thebatman kaže...
zabranjeniples kaže...

 thebatman ti si ga naručio ili ?

 
Da, nadam se da je u srijedu u mene. Sad se moram rješit p20ke :)

Ja sam prošli uređaj naručio u prošlu subotu, u ponedjeljak je bio poslan (radi vikenda) i u srijedu ujutro mi je bio na vratima.

Tako da isto očekujem i za ovoga.

11 godina
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

I dalje honorbuy za 370$ najjeftinija opcija? 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
maks0806 kaže...

I dalje honorbuy za 370$ najjeftinija opcija? 

 jap, jap.

 

U mobisa 3299 128GB varijata. 

U tele2 3099kn 64gb varijana.

 

Prednost u mobis/tele2 je 24mj jamstva i kupovina na ratew, ali opet je razlika od bar 600kn tu, tako da... Honorbuy.

Valjalo bi odma temepered nekakav nabavit.

14 godina
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Na Honorbuy 6/64 out of stock.

Sreća pa sam jučer piknuo jednoga na vrijeme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Ima Goldway na lageru obje verzije ali previse je to love trenutno ja mislim, treba malo pocekat ipak je novi model i hype je na max. Kad bude 350-360$ 128 gb model uzimam i ja. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Mene baš jako zanima kako radi ovo vodeno hlađenje, a i koliko se izvuče upaljenog ekrana u tom Kompletu. Nfc mi nije još nikad trebao, a sumnjam da će i dalje...

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
Google Pay je došao na naše tržište i počeo se malo-pomalo probijati i kod nas, tako da će to biti svojevrsan nedostatak, iako do sada nikad nisam gledao NFC kao plus ili minus kod mobitela.

Mene zanimaju recenzije, pa ako imate kakvu dobru, slobodno ju stavite tu da vidimo. 😉
 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Ja sam uspia danas naručit jednog sa honorbuy-a. Vidit ćemo kroz koji dan kakav je. Najviše me zanima kamera i baterija.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Updatean prvi post sa:

 

- charge test

- teardown

- pubg na ulatra postavkama

- video snimanje na prednjoj i stražnjoj kameri

- kontam prvih mjesec dana držat na dnu prvog posta najjeftiniju soluciju za nabavku.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
dalja46 kaže...

Ima Goldway na lageru obje verzije ali previse je to love trenutno ja mislim, treba malo pocekat ipak je novi model i hype je na max. Kad bude 350-360$ 128 gb model uzimam i ja. 

Ne znam koliko je na tom shopu, ali ja sam svog platio 2350kn.

Pa i ove cijene ovdje...., jesu prejerane u odnosu na naručivanje iz vana, ali opet 3000kn nije loše za ovakav komad hardvera.

 

Mi smi takvi ljudi, očemo micro sd, očemo 3,5mm, očemo najjači hardver, očemo jeftinije....

Onda sve to dođe, a mi opet, ''previše je to noavaca''.

Ne znam, jedino da ti ga netko pokloni, jer jeftinije opcije od ovoga nema.

 

Ok, glupo je pričat o uređaju, kakav je, dali je stvarno to sve ok, ako uređaj nismo koristili.

Ali ako je vjerovat recenzijama, testovima, ovo bi svakako trebao bit best buy (dobio za uloženo).

 

Ništa, ja čekam svoj da stigne, pa da vidimo iz prve ruke o čemu se radi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.9.2018 9:34 (zabranjeniples).
16 godina
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

 

"Flagship killer to kill potentially flagship killer..." 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

promjena sa huaweia mate 8 na poco? 

18 da
0 ne
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
toma20 kaže...

promjena sa huaweia mate 8 na poco? 

 Ja minjan p20 za poco, di neš matu 8 :)

 

10 godina
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Jel moguce da su stavili 60dana da treba za unlock bootloadera?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
Xiaomi je s ovim mobitelom napravio istu stvar ko i oneplus sa prvim modelom. Poco 2 ili kako ce se zvati ce vjerojatno biti skuplji. Vi koji ste ga vec narucili jel mozete kad vam stigne napisati kakva je kvaliteta izrade mob. pošto je cijeli od plastike. Na slikama mi ne izgleda bas nesto.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Za te pare mobitel bez OISa i amoled ekrana ne fala....ako znatno padne cijena onda možda..

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.9.2018 21:20 (gnomisa).
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
Da ima NFC bio bi puno zanimljiviji.
 
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
zabranjeniples kaže...

Na Honorbuy 6/64 out of stock.

Sreća pa sam jučer piknuo jednoga na vrijeme.

 Da li šalju kako piše iz EU skladišta ili iz Kine jer na checkoutu zaračunaju 50€ shipping DHL ali daju opciju:" DHL From China" ili "Registered Air Mail From China". Da nebi bilo još i carine....

10 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
Chuks kaže...
zabranjeniples kaže...

Na Honorbuy 6/64 out of stock.

Sreća pa sam jučer piknuo jednoga na vrijeme.

 Da li šalju kako piše iz EU skladišta ili iz Kine jer na checkoutu zaračunaju 50€ shipping DHL ali daju opciju:" DHL From China" ili "Registered Air Mail From China". Da nebi bilo još i carine....

 Nama svima 20$ postarina tebi 50$?

12 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
thebatman kaže...

Jel moguce da su stavili 60dana da treba za unlock bootloadera?

 zar ne bi trebao doci s otkljucanim bootloaderom?

 

sto su se onda hvalili sa ovim?

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
14 godina
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Shipping je 26$ i salju iz EU (Italija).

Danas posalju, preksutra ujutro je na vratima, bar je tako bilo sa proslom narudzbom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Evo i ja uspio za vikend upiknut 2 komada sa HoborBuy-a...

Trenutni status je "priprema u eu warehouse", znaci moglo bi danas biti poslano...

 

Prodajem P20lite i Mi6... :D Prelazimo zena i ja na Poco :D

 

Procitao sam dosta losih feedbacka i kritika na kvalitetu svega i svacega... Ali poucen dosadasnjim iskustvom, treba zanemariti te komentare jer dosta ljudi koji pisu takve nebuloze nakraju ispadaju totalni amater i neznalice...

 

Trenutni problemi koje sam vidio da ljudi spominju su :

- Sim slot se ne moze otvoriti nakon prvog koristenja slota. (moguce da je krivo okrenut pa uguran unutra)

- Multitouch ne reagira na vise touch-ev u isto vrijeme. (navodno aplikacija s kojom su to testirali uzrokuje gresku - nije problem u ekranu, vec u aplikaciji)

- Problem sa nekakvim prebacivanjem signala sa 4g/3g na 2g i titranjem ekrana prilikom gubljenja signala (ocito primjerak nije ispravan, ili ga je opalio od zid pa onda pisao kritiku)

- Problem oko laga u Pubg (znaci, apsolutno me ne zanima pubg na extreme postavkama - iako je i to navodno rijeseno sa update-om)

- Nije moguce instalirati asphalt 9 (to kad sam procitao, odlucio sam otkazati narudzbu - al zamalo... totalna katastrofa)

- Eh da, zaboravio sam amoled ekran koji nema... volio bih da ima, no, nije katastrofa...

- NFC... imao do sad, ali nikad koristio, tako da mi je nebitno...

- OIS na kameri... Za po danu, fotkanje ce biti bez problema i bez OIS-a... kamera ce definitivno posluziti, a za ostalo nosim DSLR...

 

Uglavnom, mislim da je stvarno odlicna kupnja.

Iako, volio bi da je tanji 1-1.5mm nego sto je...

 

Sve ostalo 5+

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 8:14 (Wh1T3L10n).
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Ja koristim Redmi note 5 koji je nesto stariji od ovog F1 ali kada gledam specifikacije F1 onda su impresivne ali kada pogledam slike onda vidim lošu izradu tj stara plastika itd ukratko užas kao da kupujete Ladu da bi se riješili Ford Fieste. 

 

 

Možda nekim to nije bitno već samo ono iznutra ali ja se navikao da mi je moj Xiaomi dizajn poput iphonea, zlatni u prozirnoj maski i da okolina vidi kako lijep mob imam i večina njih pomisle da imam iphone ali nije , imam nešto bolje Xiaomi :D

 

 

 

 

 
0 5 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
T700 kaže...

Ja koristim Redmi note 5 koji je nesto stariji od ovog F1 ali kada gledam specifikacije F1 onda su impresivne ali kada pogledam slike onda vidim lošu izradu tj stara plastika itd ukratko užas kao da kupujete Ladu da bi se riješili Ford Fieste. 

 

 

Možda nekim to nije bitno već samo ono iznutra ali ja se navikao da mi je moj Xiaomi dizajn poput iphonea, zlatni u prozirnoj maski i da okolina vidi kako lijep mob imam i večina njih pomisle da imam iphone ali nije , imam nešto bolje Xiaomi :D

 

 

 

 

 

Svaka roba ima svog kupca. 

Meni osobno to ne smeta ako je izdržljiviji i ako su preusmjerili tu uštedu drugdje (procesor, bolja kamera)

 

Obično patim na design i na izradu, ali kod mobitela ga oblačim u plastičnu maskuicu pa mi svejedno.

Više mi znači da se lako rastavlja, pa kad ode baterija sam je zamjenim (nije ni na rn5 puno teže sa metalnim poklopcem, ali staklo - ne hvala)

 

10 godina
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Tek sam sad ubra da ce mi se 6/128 poslat 7.9... Aj izdrzat cu jos par dana :)

Jel ko narucio kaljeno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
T700 kaže...

Ja koristim Redmi note 5 koji je nesto stariji od ovog F1 ali kada gledam specifikacije F1 onda su impresivne ali kada pogledam slike onda vidim lošu izradu tj stara plastika itd ukratko užas kao da kupujete Ladu da bi se riješili Ford Fieste. 

 

 

Možda nekim to nije bitno već samo ono iznutra ali ja se navikao da mi je moj Xiaomi dizajn poput iphonea, zlatni u prozirnoj maski i da okolina vidi kako lijep mob imam i večina njih pomisle da imam iphone ali nije , imam nešto bolje Xiaomi :D

 

 

 

 

Totalno sam kontrastnog mišljenja. Mobitel je prijenosni pc, komunikator, kamera itd sve u jednom. Ne faking nakit za pokazivanje okolo.

 

Kakva Lada i Ford fiesta šta baljezgaš ti majko mila.

Misliš da je redmi note nešto puno bolje napravljen? Ima plastične ćepiće i aluminijski poklopčić. Neka tebe, sjedi ti u kafiću i maši zlatnim šajomijem tješeći se da ljudi misle da je ajfon

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 13:48 (maks0806).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice