Xiaomi Pocophone F1

poruka: 1.535
|
čitano: 382.852
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Ja nikako uhvatit vremena za rootat i Flash. A sada sam.vec skupio 12gb podataka na mobu...BL otkljucan odmah pri kupnji (uz standardno čekanje par dana)

 

Doduše morao sam Netflix instalirati preko apk jer ga play store nije pronalazio..

16 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Bug Manijak kaže...

Ja i dalje nemam update za 10.3.4, i dalje stojim na 10.2.3.0, neznam zašto

 Prebaci regiju na india...provjeri azuriranje...instaliraj ga..restart i kad zavrsi lagano opet vratis regiju.

 

13 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Mali update za korisnike EU roma, zadnja verzija, .23, ima problema sa odzivom na otisak kad je telefon zaključan, upravo vratio na 9.5.16 verziju.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Ekipa di kupit najpovoljnije Pocophone u HR ili online sa EU skladista?!
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
zoharbizo kaže...

Mali update za korisnike EU roma, zadnja verzija, .23, ima problema sa odzivom na otisak kad je telefon zaključan, upravo vratio na 9.5.16 verziju.

 Ja sam na 23 i nikakvih problema nema

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Da sam bar unlockao BL, root i eu rom prije nego sam na mob nabio sve appove i sve podesio, sad brisat sve i sve ponovo stavljat. 

A trebao sam...

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.5.2019 9:47 (BladeRy).
13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
thebatman kaže...

 Ja sam na 23 i nikakvih problema nema

Meni malo radi ok, malo ne, otisak prsta kad je telefon zaključan i ekran ne radi.

Vratio na prijašnju i sada nema problema, svaku verziju pregazim preko TWRP-a, dosad je bilo ok.

13 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Jel ikome poco počeo štekerit? Baš maloprije sušam mjuzu preko TuneIn, pokušam smanjit ali odbije, nakon 5 sec se pojavi grafika i tako cijelo vrijeme. Pred tjedan otkazao senzor otiska, ponekad uspori...mada se sve da riješit restartom. E da, dobio sam i pun kufer onih ram jetova, imam ih za izvoz

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Ćoby kaže...

Jel ikome poco počeo štekerit? Baš maloprije sušam mjuzu preko TuneIn, pokušam smanjit ali odbije, nakon 5 sec se pojavi grafika i tako cijelo vrijeme. Pred tjedan otkazao senzor otiska, ponekad uspori...mada se sve da riješit restartom. E da, dobio sam i pun kufer onih ram jetova, imam ih za izvoz

 Koji rom koristiš?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Ćoby kaže...

Jel ikome poco počeo štekerit? Baš maloprije sušam mjuzu preko TuneIn, pokušam smanjit ali odbije, nakon 5 sec se pojavi grafika i tako cijelo vrijeme. Pred tjedan otkazao senzor otiska, ponekad uspori...mada se sve da riješit restartom. E da, dobio sam i pun kufer onih ram jetova, imam ih za izvoz

Ja ga neki dan stavio na punjač - prestao raditi finger, restartovao - proradilo.

Neki dan dobio update od 500MB, kad je sve završilo vidim ubacili nekih aplikacija tipa opere, daju se deinstalirati.

Ima jedan bag a to je kad sakrijem aplikacije koje ne koristim neke se nakad ponovo pojave na ekranu. 

Mobitel solidan, brz, kamera teško sranje, toliko slike nemaju oštrine da je to presmješno za današnji mobitel, ne do Bog nazoomirati sliku, pa to je sve stopljeno jedno sdrugim.

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
12 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Meni su slike čist ok, ne znam u kojim uvjetima slikaš, niti kakva očekivanja imaš, ali osobno evo koristim ga od 10og mj, a do tada sam mjenjao mob svakih tjedan dana. Fantastičan utilitarian uređaj. Šteta jedino što nema nfc, htio bih plaćati mobitelom žvake

Hearthstone: Maks0806#2960
10 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Baš me iznenadila ta izjava jer su fotografije odlične.

 

https://www.flickr.com/photos/99741841@N07/albums/72157701066681305

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

po meni je kamera odlična, gcam.

 

jedino sam i ja u zadnjih tjedan dva skužio da je malo počeo štucati...bome ću ga probat restartat da vidim dal će bit bolje.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Stucati? pa kako. Toliko jak hardware trebalo bi da sve leti,ocito im je software totalno neoptimizovan.

Kod mene sve radi ok,brzina je zadovoljavajuca ali mozda ja nisam mjerilo, imam 5 instaliranih aplikacija,igrice ne igram, sve sto se moglo disable a da mi ne treba sam pogasio.

Neki dan MI video player samo poce izbacivati notifikacije za neke azijske filmove,jedva skonta kako da to ugasim

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Imam osjecaj kao da ste zalutali u pogresnu temu..

 

Poco loco mi je natrpan aplikacijama, igrama ,leti kao munja..

 

Uz gcam fotke dobijaju novu dimenziju gdje poco-a svrstava medju skuplje tj flagship modele u oku prostijeg promatraca..

 

U ovom cjenovnom rasponu razbija na proste faktore konkurenciju..

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
@ Ćoby

Tu i tamo mi štucne.. također jučer, prekjučer imao 15tak tih RAM jetova.. bacio sam ih u smeće!

Sad sve ok.
10 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Pozdrav svima

Ne mogu promijeniti regiju na poco f1, stoji samo kina i neće da otvori više ništa.

Stable global beta 9.5.30, također nije radilo ni na 10.3.4.

Zna li neko kako se može to zaobići?

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
josipst kaže...

Pozdrav svima

Ne mogu promijeniti regiju na poco f1, stoji samo kina i neće da otvori više ništa.

Stable global beta 9.5.30, također nije radilo ni na 10.3.4.

Zna li neko kako se može to zaobići?

 

 Moj savjet stavi eu rom, nema regije, nema nicega. 

Jesi mozda imao twrp pa maknuo? Ako si to napravio onda probaj preko fastboota flashat rom ili vrati twrp

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.6.2019 19:44 (thebatman).
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Nisam nikada instalirao twrp, jedino ako netko ima tu u Splitu da mi to riješi i da vidim kako ide.?

10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
josipst kaže...

Nisam nikada instalirao twrp, jedino ako netko ima tu u Splitu da mi to riješi i da vidim kako ide.?

 Jel ti unlockan bootloader?

10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Da, unlockan je. I da prije je bio twrp.? Ali ja to nisam radio

10 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Ovako, ako ne želiš eu rom, onda skini ovo:

http://update.miui.com/updates/v1/fullromdownload.php?d=beryllium_global&b=X&r=global&n=

 

i ovo:

http://api.en.miui.com/url/MiFlashTool

 

To ti je fastboot rom i alat za flashanje istog.

 

1) ekstraktiraj rom

 

2) Instaliraj alat i pokreni

 

3) ubaci mobitel u fastboot mod (kad je ugašen vol+ i power) i spoji na pc

 

4) U alatu odaberi dir u kojem se nalazi extractan rom

 

5) kao metodu flasha odaberi flash_all.bat

 

6) klikni flash

 

5 min i gotovo

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
abyssis kaže...

Stucati? pa kako. Toliko jak hardware trebalo bi da sve leti,ocito im je software totalno neoptimizovan.

Kod mene sve radi ok,brzina je zadovoljavajuca ali mozda ja nisam mjerilo, imam 5 instaliranih aplikacija,igrice ne igram, sve sto se moglo disable a da mi ne treba sam pogasio.

Neki dan MI video player samo poce izbacivati notifikacije za neke azijske filmove,jedva skonta kako da to ugasim

Pa evo, leti on i dalje veliku većinu vremena, ali nekad kao da se uspori na sekundu dvije baš kod prebacivanja iz jednog prozora u drugi ili otvaranja aplikacije...nekako sam dojma da je baš radi softwarea...i onda se opet vrati u normalu i rastura.

Primijetio sam još jednu stvar, a to je da mi otisak prsta dosta sporije učitava od zadnjeg (ili zadnja dva) updejta...to je zaista gotovo pa neprimjetno, ali osjeti se da je sporiji.

 

Vidiš, nisam ga restartao, baš ću sad odmah (da opet ne zaboravim), pa javim dojmove

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Pitanje za ovu google kameru za Poco. Ne znam kako to funkcioniše, to portanje, ova sa prve stranice nema mogućnost postavljanja kvalitete sferne fotografije dok na internetu nalazim da original ima.
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2019 9:09 (LunKraljPonoci).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Jel postoji negdje u postavkama gcama da sve slike koje sliknem s njime idu u mapu "camera" kao i od obicne kamere? Inace mi ih ovako baci u ostale albuma i onda od tamo selim rucno u mapu "camera". Hvala

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Kod mene sprema u DCIM/Camera, tamo gdje i obična.
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2019 12:17 (LunKraljPonoci).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Kad god mi uspori (nekad se znaju aplikacije tipa fb, 9gag zblesirat pa se ruše), resetiram ga i opet leti. A reset je podosta brz pa nije problem.

 

12 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

A štuca iskreno i meni. U premaloj mjeri da mi smeta jer znam kako štucaju drugi mobiteli nakon nekog vremena korištenja. Najviše osjetim kod messengera i prebacivanjem iz aplikacije u aplikaciju. DOduše nisam nijednom master reset napravio, i natovaren je svime, ne štedim ga, sve sinkronizacije i notifikacije su upaljene. 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

33 dana uprime. Pun igara i appova sta testiram,sve radi flawless. Bas ga sad rebootao da vidim hoce bit sta brzi i hocu uopce osjetit da lakse dise nakon reboota, nope. Sve glatko kao i prije. Global 10.3.4.

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice