Xiaomi Pocophone F1

poruka: 1.535
|
čitano: 382.762
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Jel nekome nakon updejta fali ikona, drugi red zadnja s desne strane, do app "sigurnost"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

nope...meni zgleda sve ok...a tek sam jutros skužio da se updejtao (nisam gledao notifications)...sviđa mi se novi "charging" ekran baš je forica

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Moj stigao sa servisa, zamjenili ekran.

 

Da li i na Vašim modelima gore kod slušalice su dvije ljubičaste rupe preko kojih vidite senzore unutra ? Ili je ovo nešto nakon zamjene ekrana

 

Ja sam iskreno i zaboravio kako izgleda :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
kamikaze kaže...

Moj stigao sa servisa, zamjenili ekran.

 

Da li i na Vašim modelima gore kod slušalice su dvije ljubičaste rupe preko kojih vidite senzore unutra ? Ili je ovo nešto nakon zamjene ekrana

 

Ja sam iskreno i zaboravio kako izgleda :D

 Hmm. Ne? Mozes slikati pa postati?

10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

ne vidim ništa što bi se okarakteriziralo kao ljubičaste rupe

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Evo slika:

 

https://imgur.com/a/CsZjWat

 

Vjerovatno ja haluciniram, ali stvarno se ne sjećam kako to treba izgledati.

 

P.S. Rastegli su mi silikonsku zaštitu, da mi je znati zašto :D

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

nope, ništa takvoga. Toliko je crno, da ovaj desni manji kružić nisam ni skužio do tvoje fotke.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 9:02 (MasterG).
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Hm, isplati se žaliti na ovo? :D

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

hm, nebih znao, ali mislim da su to senzori za osvjetljenje i blizinu ako se ne varam. valjda ne bi trebalo imati preveliko utjecaja na te stvari. Vjerojatno je staklo "ne onakvo kakvo je original na Pocophone", e sad da li je samo boja stakla u pitanju ili ima nekih drugih stvari nebih znao. Jel ti prednja kamera radi isto po pitanju kvalitete fotke?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Ovo je infrared kamera za face unlock i senzor blizine.

Teško je reći što se tiče kvalitete kamere, nisam neki ekspert, pa mi se čini da je kvaliteta podjednaka kao i prije.

 

Jedino jako bode u oči, pogotovo vani na suncu kad doslovno gledaš u senzore na matičnoj. Skroz je prozirno na suncu.

4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Čitam da više neće dolazit tjedni updatei za poco loco, znate li zasto to, koja je razlika između njega i ostalih xiaomi uređaja za koje dolazi? Jel ima di službena info dobiva li poco android Q? 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Baš me zasvrbilo da zamijenim poca na onog novog k20pro pa išao malo gledati i naravno da su stavili treptavi amoled na njega....
Čini se da ćemo se ja i poco još dugo vremena družiti....

Kad će više taj najavljivani non flicker amoled... Pa pobogu prvi Samsung s2 nije imao taj "pmw".
Većini ljudi to ne smeta, no nažalost meni smeta.... :(
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Koliko kuzim P9 nema taj ekran? Skoro sam kupio 9T i onda procitam da ima probleme s ekranom :(
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Bas sam se logirao da posaljem taj link :)

Da, ovo je izgleda optimizirano bas za poco, ima puno dodatnih opcija pod stavkom F1 u opcijama, 60p video.

Kako se vama cini ovaj gcam? Iskreno, ja bas i ne vidim veliku razliku od stocka, nisam jos pogledao na dobrom monitoru doduse.
14 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Jel netko narucivao novi lcd? gdje to najbolje uzeti? Šjokno mi je bas nezgodno i malo je šprungiralo staklo na par mjesta. ništa strašno ali ako se nastavi rascvjetavati uzeo bi novo.

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Btw, uzeo i ja jednog Poca.. bio na nekakvoj akciji (santad ja mislim, zena kupila) za 1900kn.. nije mi se dalo vise cekati mi9tpro.

Uzeo bi mi9, ali silom prilika i neprilika igram neke malo zahtjevnije igrice na mobu, pa mi bolje dodje jaci chipset.

Skroz solidno radi mob, mada je vec malo vremesan model :)

Baterija i kamera odlicna , 60fps video izgleda odlicno (gcam port je par postova iznad , onaj port iz prve poruke je stara verzija).

Zadnji rom , radi bez greske, ne vidim bas zasto bi stavljao eu rom (imam ga na nekim drugim Xiaomi starijim modelima, radi ok).

Jedino me zivcira nedostatak notifikacija, prikazu se par sekundi lijevo od notcha i nestanu. Rijesio to sa KLWP i live wallpaperom, ima na xda skripta, ispod notcha stoje ikone sa notifikacijama.Valjda ne cucla bateriju previse :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
mcf kaže...
Btw, uzeo i ja jednog Poca.. bio na nekakvoj akciji (santad ja mislim, zena kupila) za 1900kn.. nije mi se dalo vise cekati mi9tpro.

Uzeo bi mi9, ali silom prilika i neprilika igram neke malo zahtjevnije igrice na mobu, pa mi bolje dodje jaci chipset.

Skroz solidno radi mob, mada je vec malo vremesan model :)

Baterija i kamera odlicna , 60fps video izgleda odlicno (gcam port je par postova iznad , onaj port iz prve poruke je stara verzija).

Zadnji rom , radi bez greske, ne vidim bas zasto bi stavljao eu rom (imam ga na nekim drugim Xiaomi starijim modelima, radi ok).

Jedino me zivcira nedostatak notifikacija, prikazu se par sekundi lijevo od notcha i nestanu. Rijesio to sa KLWP i live wallpaperom, ima na xda skripta, ispod notcha stoje ikone sa notifikacijama.Valjda ne cucla bateriju previse :)

 Kak mislis solidno? Pa koji bi to bio onda mob koji brzo radi?

Vremesan? Da, al na papiru.

 

14 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

eo imam Huawei Mate 20 Pro jedno 2 tjedna, Poco dao curi. Mislim da sam se zajebao sto sam kupio ovo... Osim kamere i ekrana, sve ostalo mi bolje na Pocu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.7.2019 23:15 (JuXo).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
mcf kaže...

Uzeo bi mi9, ali silom prilika i neprilika igram neke malo zahtjevnije igrice na mobu, pa mi bolje dodje jaci chipset.

 

Pa mi9 ima jači čipset od pocophona, ili sam nešto propustio? Godinu dana novija generacija high-end snapdragona.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Ah pardon , mislio sam na m9t.
14 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Poz. Jel ima netko problema sa baterijom? Na zadnjem apdejtu mi se počelo dešavati da mi SOT ne bude nit 4h. Onda sam išao stavit EU rom  ista stvar pa sa MIflešom downgrejd na 10.2.3.0 opet sve isto.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

na poco? Meni i dalje kao prvi dan, pola dana sam intenzivno na njemu i odem na spavanje sa 60%

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
14 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Da na Poco.Ma prije je bilo dobro to mi se počelo dešavati od nedavno. Jel misliš da je baterija u banani?

13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Preporuka ide za Xiaomi.eu ROM i pricekaj nekoliko dana. Ako se baterija ne ustabili za nekoliko dana, onda nesto nije u redu.
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Mi8 sa 3300 mah baterijom dobijem oko 6 sati SOT, Poco bi trebao jos vise...ovo tvoje zvuci premalo.
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Meni je na 10% bat, SOT oko 5h.

 

Sync, 3maila, Skype, Viber, WA, WiFi, 4G, MiFit, BT uvik uključeni.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
I kako radi sa 10.3.60 ?
Sat fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

ok, nema problema nikakvih, barem nisam nikad imao ni sa jednim updateom

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice