Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 574.964
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
..

EDIT: Krivi post.

Delete

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 18:40 (Et_Tu_Brute?).
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Pitanje za one koji su kupovali s Goldwaya, 

 

Sinoc mi je dosao na tracking u eng, koliko ste nakon toga cekali? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
matecro007 kaže...

Di si naso za 2300?

 

Mali oglasi

11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Pa petak, subotu i nedjelju je u SD 6/64 bio 2099, a 6/128 2199. Mislim da je to stvarno fer. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
heyHOOO kaže...

Pitanje za one koji su kupovali s Goldwaya, 

 

Sinoc mi je dosao na tracking u eng, koliko ste nakon toga cekali? 

 4-6 dana, ovisno ako se pogodi vikend.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
4 godine
protjeran
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Kak vam radi s novim miuiem ? Ja primjetih neke pizdarijice kod cure na mobu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
bloodborne kaže...

Kak vam radi s novim miuiem ? Ja primjetih neke pizdarijice kod cure na mobu.

 Meni radi dobro. Pizdarijice nisam primijetio valjda jer ne koristim AOD, a vidim da većina ljudi ima problema s tim najviše.

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Uzeo u petak mob i još neke stvari kod santa domenice i par sati nakon dobio od dls-a da je paket zaprimljen. Trebao je biti dostavljen u pon 11.11 ali sad svako malo pomiču datum dostave. Jučer gledam da će bit dostavljen danas 12, i sad opet idem provjerit i već piše da će bit dostavljen 13. Nezz u čemu je problem ali su mi već ostavili jako gorak okus.

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
bloodborne kaže...

Kak vam radi s novim miuiem ? Ja primjetih neke pizdarijice kod cure na mobu.

 

1) Ne pali display kad stigne nova obavijest, rade samo one nove 3 opcije (bočna svijetla i ona treca)

 

2) Kod otkljucavanja na prst ikone aplikacija su nekad nepomične, a nekad se ko "pale" tj dižu se iz dubine.  Ne znam kako drugačije objasnit.

 

Uglavnom ima pun k bugova, neke imam i otprije, uglavnom mob je na servisu pa ćemo vidjeti...

 

Toliko sam razočaran da ga nemam više volje koristit u budućnosti nego ostat na starom A2 koji i dalje radi bez greške

 

15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

ima li itko problem da mu se mobitel bez ikakvog razloga zagrije i tom trenutku pocne jako trosit bateriju? cak mi se ponekad zna ugasit. jedanput ostao i u bootloopu, morao sam napravit wipe data. vise neznam jel to hardverske ili softverske naravi, nemogu otkrit uzrok.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
razorinc kaže...

ima li itko problem da mu se mobitel bez ikakvog razloga zagrije i tom trenutku pocne jako trosit bateriju? cak mi se ponekad zna ugasit. jedanput ostao i u bootloopu, morao sam napravit wipe data. vise neznam jel to hardverske ili softverske naravi, nemogu otkrit uzrok.

 2 puta mi se jako zagrijao (gornji dio moba oko leća) i samo crni ekran nisam mogao ništa i morao sam ga hard reset.

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
dmanz kaže...
razorinc kaže...

ima li itko problem da mu se mobitel bez ikakvog razloga zagrije i tom trenutku pocne jako trosit bateriju? cak mi se ponekad zna ugasit. jedanput ostao i u bootloopu, morao sam napravit wipe data. vise neznam jel to hardverske ili softverske naravi, nemogu otkrit uzrok.

 2 puta mi se jako zagrijao (gornji dio moba oko leća) i samo crni ekran nisam mogao ništa i morao sam ga hard reset.

 Na zeninom mobitelu se dogada slicna stvar. Svako 7-8 dana dode jedno naglo praznjenje mobitela. Od 100 do 0 preko noci, najveci potrosac android system. Dogadalo se na miui 10 i 11. Kad je sve ok baterija je brutalna ali ovo nije normalno. Probao neka rijesenja sa neta nista nije pomoglo. Resetiranje pomaze privremeno. Mislim da mi ostaje jos factory reset.

6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Aces of Anarchy kaže...

Uzeo u petak mob i još neke stvari kod santa domenice i par sati nakon dobio od dls-a da je paket zaprimljen. Trebao je biti dostavljen u pon 11.11 ali sad svako malo pomiču datum dostave. Jučer gledam da će bit dostavljen danas 12, i sad opet idem provjerit i već piše da će bit dostavljen 13. Nezz u čemu je problem ali su mi već ostavili jako gorak okus.

 

valjda ce mi do petka doc ><

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Da se ne ponavljam 100x praznjenja sam imao samo na miui 10

Bilo bi lijepo kad bi svatko barem probao napisati jel eu rom, globalni

 

I nadam se da je netko od vas i prijavio te bugove xiaomiju putem povratne informacije, jer da nesto i isprave treba masovno prijavljivati

Koliko god to smijesno zvucalo

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

kod mene je sve stock, global rom. jel netko probao stavit neki drugi rom, os i jel problem nakon toga nestao? cisto sumnjam da ce se xiaomi previse zamarat s par ovakvih problema, ima nas, al ne previse. ja sam stavio na njihov forum, pa je odgovor bio servis, a svi znamo kako to kod nas funkcionira i kolko ce potrajat.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
razorinc kaže...

ima li itko problem da mu se mobitel bez ikakvog razloga zagrije i tom trenutku pocne jako trosit bateriju? cak mi se ponekad zna ugasit. jedanput ostao i u bootloopu, morao sam napravit wipe data. vise neznam jel to hardverske ili softverske naravi, nemogu otkrit uzrok.

Factory reset, pa javi stanje.

Ima ih dosta taj problem.

Moj savjet je svima kad kupe mob u kineskim trgovinama prvo napraviti factory reset, pogotovo ako je bootloader otključan.

15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

napravio sam wipe data u njegovom stock recoveryu, napisao sam. nije pomoglo. zato me zanima, ako netko ima unlockan bl i drugi rom, da javi jel problem ostao ili nestao.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Moj je iz A1 na pretplatu, ne znam koji je to ROM (EU pretpostavljam?). Uglavnom, bootloader nije otključan.

 

Al kažem, dogodilo mi se 2 puta ovo u 3 mjeseca, na MIUI 11 još ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Moj je iz tcoma..neznam.kaj je gore od roma..ali se meni nije nista takvo dogodilo jos..ni smrzavanje ni battery drain

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Danas ujutro mi je za 10ak min surfanja pojelo 10% baterije i prije kretanja na posao ugasim mob i za vrijeme vožnje 45min je pojelo 17% baterije na ugašenom mobu!Kad sam ga palio trebalo mu je duže da dođe do mi loga

Neznam kako je to moguće.Miui 10,mob kupljen na ekupi.

Ovo je drugi put u dva mj da se to desilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Xiaomi eu rom beta 9.11.7 miui 11, android 10

Sve uredno radi

Baterija 8 h SOT

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
josipst kaže...

Xiaomi eu rom beta 9.11.7 miui 11, android 10

Sve uredno radi

Baterija 8 h SOT

 Nikako ne mogu rijesiti one "... feature" update za Face i ostale aplikacije... izbacuje mi konstatno te update od 10-12kb koji stalno failaju...

 Ostalo funkcionira tip top...

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Wh1T3L10n kaže...
josipst kaže...

Xiaomi eu rom beta 9.11.7 miui 11, android 10

Sve uredno radi

Baterija 8 h SOT

 Nikako ne mogu rijesiti one "... feature" update za Face i ostale aplikacije... izbacuje mi konstatno te update od 10-12kb koji stalno failaju...

 Ostalo funkcionira tip top...

 Otiđi u obavijesti i isključi ih za trg play

Tako sam ja riješio problem 😂

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
josipst kaže...
Wh1T3L10n kaže...
josipst kaže...

Xiaomi eu rom beta 9.11.7 miui 11, android 10

Sve uredno radi

Baterija 8 h SOT

 Nikako ne mogu rijesiti one "... feature" update za Face i ostale aplikacije... izbacuje mi konstatno te update od 10-12kb koji stalno failaju...

 Ostalo funkcionira tip top...

 Otiđi u obavijesti i isključi ih za trg play

Tako sam ja riješio problem 😂

 Hehe... Samo zamaskiram problem :D

 Cekam iduci update... :D

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
skrba kaže...

Danas ujutro mi je za 10ak min surfanja pojelo 10% baterije i prije kretanja na posao ugasim mob i za vrijeme vožnje 45min je pojelo 17% baterije na ugašenom mobu!Kad sam ga palio trebalo mu je duže da dođe do mi loga

Neznam kako je to moguće.Miui 10,mob kupljen na ekupi.

Ovo je drugi put u dva mj da se to desilo.

 A da ga updejtas na miui 11? Nemas sta izgubit

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Znaci pisao sam za zenin mobitel sad se dogodilo i prijatelju. Jedan kupljen na ekupi, jedan preko Goldwaya. Znaci oba na global romu nadograden na miui 11. Na zeninom ze dogadalo i na miui 10, prijateljev odma nakon kupnje nadograden na miui 11. Problem nagla praznjenja baterije (u roku 5-6 sati) bez da se koristi mobitel, a najveci potrosac "android system". Ponekad popraceno jako ugrijanim mobitelom i nemogucnoscu otkljucavanja (crni ekran).

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Pogledajte aplikacije~dopuštenja~automatsko pokretanje

Zna se desiti nakon update da ostanu sve na auto pokretanje te neke aplikacije iscrpe bateriju u pozadini.

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Tko zna tko vas špija i koristi resurse 

 

Ekipa koja ima probleme s baterijom na kojem ste Androidu? 9 ili 10?

Čitam nešto da bi problem mogao biti u Androidu 9, ne u MIUI-u.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Bar nas nitko ne moze spijunirat preko prednje kamere :p

 

Mi9t i k20 su jos uvijek na 9

Koliko znam samo mi9 i mi 9t pro/k20 pro su dobili android 10

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 17:28 (16OR).
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Pitanje za one koji su uzimali s gw,  prije 4 dana pise da je u eng i od tad nema updejta. Da li je i vama tako bilo? 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice