Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 572.515
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...

Napravi ovo pa vidi, za pretpostaviti je da imas zadnji update???

 11.0.1.0 mi je na mobitelu , pise da nema dostupnih azuriranja kad stisnem provjeru 

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tictactoe kaže...
16OR kaže...

Napravi ovo pa vidi, za pretpostaviti je da imas zadnji update???

 11.0.1.0 mi je na mobitelu , pise da nema dostupnih azuriranja kad stisnem provjeru 

To je global koja je ocito daleko bugovitija nego eu verzija

Nist napravi kak sam rekao

8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Carina007 kaže...

Mobitel fkt ima previse bugova

 

Drago mi je da sam ga se rijesio inace bi izludio do kraja

 koji su to bugovi ???

 

Znaš u čemu moze biti problem, kad skines neki update koji krpa neki bug, a usput otvore ostale rupe :D  Meni radi savršeno bez bugova i nemam namjeru nadograđivati novijim updateom, Iako sam  prije par dana nadogradio na miui 11.

 

 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Nakon updatea app za vrijeme ... krivo pokazuje temp ... piše da je 1C a vani -5

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
T700 kaže...
Carina007 kaže...

Mobitel fkt ima previse bugova

 

Drago mi je da sam ga se rijesio inace bi izludio do kraja

 koji su to bugovi ???

 

Znaš u čemu moze biti problem, kad skines neki update koji krpa neki bug, a usput otvore ostale rupe :D  Meni radi savršeno bez bugova i nemam namjeru nadograđivati novijim updateom, Iako sam  prije par dana nadogradio na miui 11.

 

 

 Najveći je taj kaj kad dobiš poziv ako nekaj slučajno drugo stisneš poziv ode u pozadinu i teško ga je naći i javit se ...

4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
T700 kaže...
Carina007 kaže...

Mobitel fkt ima previse bugova

 

Drago mi je da sam ga se rijesio inace bi izludio do kraja

 koji su to bugovi ???

 

Znaš u čemu moze biti problem, kad skines neki update koji krpa neki bug, a usput otvore ostale rupe :D  Meni radi savršeno bez bugova i nemam namjeru nadograđivati novijim updateom, Iako sam  prije par dana nadogradio na miui 11.

 

 

 

 

Problemi sa notifikacijama na AOD

Problem sa praznjenjem baterije

Problem sa vremenom (ne sinkronizirana)

 

Itd itd 

8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Carina007 kaže...
T700 kaže...
Carina007 kaže...

Mobitel fkt ima previse bugova

 

Drago mi je da sam ga se rijesio inace bi izludio do kraja

 koji su to bugovi ???

 

Znaš u čemu moze biti problem, kad skines neki update koji krpa neki bug, a usput otvore ostale rupe :D  Meni radi savršeno bez bugova i nemam namjeru nadograđivati novijim updateom, Iako sam  prije par dana nadogradio na miui 11.

 

 

 

 

Problemi sa notifikacijama na AOD

Problem sa praznjenjem baterije

Problem sa vremenom (ne sinkronizirana)

 

Itd itd 

 

 

AOD ne koristim, jer sam stekao dojam da troši više bateriju a nepotrebno radi recimo u džepu. Ja bi rađe da su led lampicu stavili ispred da se može odma primjetiti da sam dobio nešto. ... Također bi mogučnost da AOD radi dok je na punjaču, teže mi je vidjeti onu ledicu na kameri da bi znao dali je mob napunjen ? Ako vam je stalo do notifikacija, razmislite o tome da si kupite onaj "mi band " ili neki manje poznati kinez, isto super, pogotovo ako mob držite na punjaču ili odete pod tuš.

 

 

 

 

 

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Kad stavis mobitel u dzep aod se gasi, ima senzor za to. Isto tako kad vadis iz dzepa automatski se aod pali i onda mislis da je cijelo vrijeme radio u dzepu

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

 Ko svijetlo u hladnjaku 

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Nitko nista?

 

Dobio itko na testiranje android 10 na mi9t? Dojmovi?

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...

Nitko nista?

 

Dobio itko na testiranje android 10 na mi9t? Dojmovi?

 

 

Ma ima ga ja već 4-5 dana,  … ok je ima nekih sitnih problemima s nekim aplikacijama inače je ok

Kamera kad se prebaci na pro režim rad se zatvori

Widget od kalendara (Xiaomijevog kalendara) pri postavljanju neće da radi i gubi podatke na trenutak ( postane prazan ) uglavnom nije za sad uporabljiv.

Slike koje su dijeljenje kontaktima pri pregledu istih ne pokazuju se u punoj ( onoj standardnoj veličini ) nego su samo mali krug i u njemu su slike.

Za trajanje baterije ne mogu ništa reci pouzdano jer sam ga prvo jedan dan koristio onako samo nadograđenog s 2,2 Gb , pa sam ga vratio na tvorničke postavke i opet koristio dan, pa kako nije sve radilo ( što sam  gore naveo … ponovo sam ga vratio na tvorniče da budem siguran. Iz tih razloga ne mogu pouzdano reci ništa o bateriji i trajanju iste

Od ostalog ima novog da se sad kamera to jest video podešava posebno , znači dostupno tek kad si u kameri na videu i u gornjem izborniku podešavaš ono 30/60 ftp i 4k i slično.

Malo su podešenja i ostalih postavki izmiješali tako da se treba snaći ali ok je.

Aplikacijama daješ zasebno pristup lokaciji za stalno, samo kad ju koristiš ili odbijaš.

I tako ima podosta sitnica  uglavnom je ok i biti če pravi kad malo to ispeglaju.

E da koga zanima eea rom ima od sad i dostupne teme a koga brine snimanje poziva samo napomena da radi normalno.

Eto otprilike to je to .. sve u svemu zadovoljan.

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Hvala :)

 

Nego ako netko treba spigen rugged armor masku, 100kn nova, primopredaja zg

Znam da nije oglasnik al ajd

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

dečki jel popravljao tko display na ovom mobitelu? sad mi je pao na beton i taman je udario u gornji lijevi rub i ekran je puknuo i ne može se uopće više upalit, odnosno može se upaliti sam mobitel no ekran je crn....

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ja sam popravljao. Slao sam u ovlašteni Bijelić u Avenue Mall Osijek. Cijena je bila oko 750kn. Doduše, načekao sam se više od mjesec dana, a bila je riječ o desetak dana.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Vurky kaže...

Ja sam popravljao. Slao sam u ovlašteni Bijelić u Avenue Mall Osijek. Cijena je bila oko 750kn. Doduše, načekao sam se više od mjesec dana, a bila je riječ o desetak dana.

 a jel ima gdje u zagrebu jel bi znao

http://trakt.tv/user/MjezZza
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
maxy0 kaže...
Vurky kaže...

Ja sam popravljao. Slao sam u ovlašteni Bijelić u Avenue Mall Osijek. Cijena je bila oko 750kn. Doduše, načekao sam se više od mjesec dana, a bila je riječ o desetak dana.

 a jel ima gdje u zagrebu jel bi znao

 

 

Neutrino isto ima servis i on je u Zagrebu.  https://neutrinomobile.hr/returns-exchanges

 

 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
T700 kaže...
maxy0 kaže...
Vurky kaže...

Ja sam popravljao. Slao sam u ovlašteni Bijelić u Avenue Mall Osijek. Cijena je bila oko 750kn. Doduše, načekao sam se više od mjesec dana, a bila je riječ o desetak dana.

 a jel ima gdje u zagrebu jel bi znao

 

 

Neutrino isto ima servis i on je u Zagrebu.  https://neutrinomobile.hr/returns-exchanges

 

 

 1650 kn kod njih dode servis, sad su mi na mail odgovorili.. sve mi se cini da cu si kupit preko aliexpressa display pa ga sam zamjeniti

 

Edit: sta znaci tocno asembly screen?

 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.1.2020 11:12 (maxy0).
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Da si imao kvalitetnu masku (kao ovu sto prodajem) sad bi imao citav ekran

 

Eto kome treba, ponuda jos uvijek stoji :)

 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Slabo stiti ta maska, rodak radi na bausteli i ima istu takvu.. pao mu je mob na leda i kroz masku je straznje staklo puklo

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Odakle je pao sa skele? 5 kata?

Hocu rec znali su mi telefoni padati u maskama koje jedva da ih mozes nazvat maskama pa staklu nis nije bilo

 

Nhf

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
maxy0 kaže...

Slabo stiti ta maska, rodak radi na bausteli i ima istu takvu.. pao mu je mob na leda i kroz masku je straznje staklo puklo

 Osiguranje ekrana od loma i puknuća kod nas je već od 10kn mjesečno, nije veliki trošak i isplati se uzeti za bolje uređaje.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
maxy0 kaže...
T700 kaže...
maxy0 kaže...
Vurky kaže...

Ja sam popravljao. Slao sam u ovlašteni Bijelić u Avenue Mall Osijek. Cijena je bila oko 750kn. Doduše, načekao sam se više od mjesec dana, a bila je riječ o desetak dana.

 a jel ima gdje u zagrebu jel bi znao

 

 

Neutrino isto ima servis i on je u Zagrebu.  https://neutrinomobile.hr/returns-exchanges

 

 

 1650 kn kod njih dode servis, sad su mi na mail odgovorili.. sve mi se cini da cu si kupit preko aliexpressa display pa ga sam zamjeniti

 

Edit: sta znaci tocno asembly screen?

 

 Kontaktiraj Mi Store Zagreb u Arena centru. Mislim da ti je bolje dati njima 700-800kn nego naručivati preko Aliexpressa. Ti ekrani su još uvijek jako skupi, a kod Kineza ne znaš što će ti poslati, moguće da im je asembly screen nekakav zamjenski lošijih karakteristika. Isto tako kod montaže ako nisi pažljiv lako se zeznu konektori pa ti je dupli trošak. Koliko vidim original screen je preko 1200kn.

5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ja također ne bi razmišljao da naručujem s AliExpressa. U ovlaštenom ne mijenjaju samo ekran nego u kompletu sa kučištem osim zadnjeg poklopca. Znači ekran je već zaljepljen tvornički, 100% je i dalje vodonepropusan i znaš da imaš originalan OLED ekran. 750kn i nije neka cijena, provjeri koliko je za neki Samsung S9, S10, Iphone. Mislim da se jako isplati osigurati ekran nekog novog skupljeg mobitela. U Uniqi cca. 300kn na 2 god. Uvjet je da je kupljen u HR i nije stariji od 5 dana.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jel dobio netko 10tku?

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Vurky kaže...

Ja također ne bi razmišljao da naručujem s AliExpressa. U ovlaštenom ne mijenjaju samo ekran nego u kompletu sa kučištem osim zadnjeg poklopca. Znači ekran je već zaljepljen tvornički, 100% je i dalje vodonepropusan i znaš da imaš originalan OLED ekran. 750kn i nije neka cijena, provjeri koliko je za neki Samsung S9, S10, Iphone. Mislim da se jako isplati osigurati ekran nekog novog skupljeg mobitela. U Uniqi cca. 300kn na 2 god. Uvjet je da je kupljen u HR i nije stariji od 5 dana.

 Poslao sam postom danas mobitel za osijek, za bijelić co d.o.o. pa cemo vidjeti, kaze u emailu da je okvirna cijena 700 kn. Ne kuzim kako oni uzimaju 700kn a neutrino 1650? Jedino mi pada na pamet da stavljaju neke fejk amoled zaslone

http://trakt.tv/user/MjezZza
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
maxy0 kaže...

 Poslao sam postom danas mobitel za osijek, za bijelić co d.o.o. pa cemo vidjeti, kaze u emailu da je okvirna cijena 700 kn. Ne kuzim kako oni uzimaju 700kn a neutrino 1650? Jedino mi pada na pamet da stavljaju neke fejk amoled zaslone

 

Ja sam kupio MI9T u Mobisu i na servisu je također zbog puknitog ekrana. Na jamstvu se navodi Tech Doctor kao servis i tamo su rekli da je cijena max 800kn te da ga šalju u Poljsku na servis.

Kod njih je od 14.12.....:)

 

 

9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Kod njih je od 14.12.....:)

 

 

 I onda se ljudi brinu oko kupnje vani i slanja moba u drugu drzavu kad je u Hrv jos i losije 😂

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2020 9:15 (perix231).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
perix231 kaže...

Kod njih je od 14.12.....:)

 

 

 I onda se ljudi brinu oko kupnje vani i slanja moba u drugu drzavu kad je u Hrv jos i losije 😂

Samo si zaboravio da te ovdje zakon štiti i da MORAŠ dobit popravljen mob ili novi mob prije ili kasnije a iz Kine ti mogu reći da im popušiš odmah u startu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2020 13:23 (gnomisa).
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
gnomisa kaže...
perix231 kaže...

Kod njih je od 14.12.....:)

 

 

 I onda se ljudi brinu oko kupnje vani i slanja moba u drugu drzavu kad je u Hrv jos i losije 😂

Samo si zaboravio da te ovdje zakon štiti i da MORAŠ dobit popravljen mob ili novi mob prije ili kasnije a iz Kine ti mogu reći da im popušiš odmah u startu.

 Je da, kako ne, razbiješ mobitel i oni ti moraju dat novi ili popravit ovaj, kako da ne.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
gnomisa kaže...

Samo si zaboravio da te ovdje zakon štiti i da MORAŠ dobit popravljen mob ili novi mob prije ili kasnije a iz Kine ti mogu reći da im popušiš odmah u startu.

Kad kupuješ iz Kine paziš da je to kod renomiranih prodavača/trgovina koji paze na svoju reputaciju. Nije ni njima više svejedno ako im je kupac nezadovoljan, ali je normalno da na toliku količinu prodanih uređaja bude određeni postotak problema. Osobno se stvarno nemam što požaliti na njih i imam jako dobra iskustva.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice