Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 572.294
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2020 20:58 (Mojojo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Da li netko uz ovaj telefon koristi Mi Fit aplikaciju za Mi Band narukvicu? Frendici nakon update-a na Android 10 više ne stižu notifikacije za aplikacije, samo pozivi i SMS. U samoj Mi Fit aplikaciji sve je sivo pod dozvolama pristupa same aplikacije telefonu, iako kada se klikne na to stoji da je pristup dozvoljen. Deinstaliranje same Mi Fit aplikacije i nova instalacija pomogne neko vrijeme, onda se opet sve vrati na staro.
Našao sam na netu "rješenje" (Open Settings on MIUI 11, search for notifications, select notification usage right and tap on Xiaomi Sports app. This will enable permissions to display notifications for this app. Similarly, users can grant permission on other devices running Android 10 as well. A majority of Mi Band 3 and Mi Band 4 have reported this issue and this should fix it.), međutim "notification usage right" nigdje nema.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2020 21:10 (Dardevil).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Uspio sam hvala na pomoci.. cim sam flashao vbmeta i odmah sam isao flashat preko twpr magisk onda je ostao recovery nakon boot-a
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Otvori app info i ukljuci "autostart" i iskljuci "battery saver". To bi trebalo rijesiti problem.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...
razjaren kaže...

MI 9T .MIUI 11 Stabilan globalni MIUI V11.0.4.0.QFJEUXM android 10

Danas mu stigla nadogradnja aplikacije System launcher
Promjene vidljive na priloženoj slici.

 

 Dobio i ja danas nadogradnju za launcher, al i dalje bolji i drazi poco, koji jos uvijek ima double tap za gasenje ekrana i nije usporen pri otkljucavanju telefona zbog dosadne "spore" animacije ikona

 

Poco rullz

 To mi  jako fali, double tap to lock, nezz zasto i to nisu ubacili u miui launcher.. a kod poca mi je bio problem sto cesto kao da ga ram ubije, sve ikone nestanu i treba 3 sekunde da se opet pojave i tl nikako nisam mogao rijesiti.. tu toga nema ali fali double tap, uvijek nesto mora falit

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
domac5 kaže...

 Dobio i ja danas nadogradnju za launcher, al i dalje bolji i drazi poco, koji jos uvijek ima double tap za gasenje ekrana i nije usporen pri otkljucavanju telefona zbog dosadne "spore" animacije ikona

 

Poco rullz

 To mi  jako fali, double tap to lock, nezz zasto i to nisu ubacili u miui launcher.. a kod poca mi je bio problem sto cesto kao da ga ram ubije, sve ikone nestanu i treba 3 sekunde da se opet pojave i tl nikako nisam mogao rijesiti.. tu toga nema ali fali double tap, uvijek nesto mora falit

Poco je čudo, pogotovo sa Pixel Experiencom Plus, moj leti, ni traga lagu ni usporenosti.

Instalirao MIUI 10 na Mi9T, radi odlično.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
zoharbizo kaže...
domac5 kaže...

 Dobio i ja danas nadogradnju za launcher, al i dalje bolji i drazi poco, koji jos uvijek ima double tap za gasenje ekrana i nije usporen pri otkljucavanju telefona zbog dosadne "spore" animacije ikona

 

Poco rullz

 To mi  jako fali, double tap to lock, nezz zasto i to nisu ubacili u miui launcher.. a kod poca mi je bio problem sto cesto kao da ga ram ubije, sve ikone nestanu i treba 3 sekunde da se opet pojave i tl nikako nisam mogao rijesiti.. tu toga nema ali fali double tap, uvijek nesto mora falit

Poco je čudo, pogotovo sa Pixel Experiencom Plus, moj leti, ni traga lagu ni usporenosti.

Instalirao MIUI 10 na Mi9T, radi odlično.

 Kad bi se bar taj launcher mogao zakljucati u ram.. ovak mi svako malo sustav ubije proces od launchera i onda 3 sekunde dok ucita ikone.. islo mi je to na zivce.. no kad bi se to moglo rijesit svakako bi se vratio na poco 

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ja zato koristim Pixel Exp umjesto MIUI-a.

Android 9.

Radi kao sat, stvarno nemam primjedbi.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
domac5 kaže...
16OR kaže...
razjaren kaže...

MI 9T .MIUI 11 Stabilan globalni MIUI V11.0.4.0.QFJEUXM android 10

Danas mu stigla nadogradnja aplikacije System launcher
Promjene vidljive na priloženoj slici.

 

 Dobio i ja danas nadogradnju za launcher, al i dalje bolji i drazi poco, koji jos uvijek ima double tap za gasenje ekrana i nije usporen pri otkljucavanju telefona zbog dosadne "spore" animacije ikona

 

Poco rullz

 To mi  jako fali, double tap to lock, nezz zasto i to nisu ubacili u miui launcher.. a kod poca mi je bio problem sto cesto kao da ga ram ubije, sve ikone nestanu i treba 3 sekunde da se opet pojave i tl nikako nisam mogao rijesiti.. tu toga nema ali fali double tap, uvijek nesto mora falit

Ovo sto govoris za ikone i ubijanje rama, ne poznajem poco kao takav, probaj ponovo instalirat i obavezno resetirat mob, jer se cudno "zaljepi" na stock launcer i ne radi kak treba

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

I weather m8 mi ne radi kako treba, ne moze povuc podatke za automatsku lokaciju dok za rucnu hoce.. vidi se da dobro locira lokaciju ali ne moze povuc podatke o vremenu.. radilo je dobro prije a unazad mjesec i nesto dana je pocelo to

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
domac5 kaže...

 Dobio i ja danas nadogradnju za launcher, al i dalje bolji i drazi poco, koji jos uvijek ima double tap za gasenje ekrana i nije usporen pri otkljucavanju telefona zbog dosadne "spore" animacije ikona

 

 To mi  jako fali, double tap to lock, nezz zasto i to nisu ubacili u miui launcher..

 

Na 11.0.3 postoji (meni dobra) zamjena za double tap to turn off screen:

Settings -> Additional settings -> Button shortcuts -> Turn off screen -> Long press the Home (ili Menu ili Back) button.

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

A ako koristis geste?

Btw...divim se ljudima koji i dalje koriste dole "tipke" umjesto geste na telefonima 6"+

 

Bolje stavit iz widgeta shortcut za kasenje ekrana 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Zbog toga sam kupio Xioami jer je imao normalne geste prije svih. Prije sam imao Samsung imao je neke svoje geste bile su toliko jadne i spore.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...

A ako koristis geste?

Btw...divim se ljudima koji i dalje koriste dole "tipke" umjesto geste na telefonima 6"+

...

 Vjerojatno ima jaaaako puno ljudi koji uopće nemaju pojma da im telefon podržava geste (il su bile ugašene, il nisu imali pojma što je to i sami ugasili, ili ih nikad nisu ni otkrili..)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Ja geste smislit ne mogu..... Jednostavno ne.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Redmi K20

Jel zna netko ako rootam telefon jel ga mogu nazad zaključat radi garancije?

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Možeš bez problema
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Mojojo kaže...
Ja geste smislit ne mogu..... Jednostavno ne.

 Slicno kao i ja :) osim toga sa "gumbima" imam 6 brzih funkcija...

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
CyberDemonVZ kaže...
16OR kaže...

A ako koristis geste?

Btw...divim se ljudima koji i dalje koriste dole "tipke" umjesto geste na telefonima 6"+

...

 Vjerojatno ima jaaaako puno ljudi koji uopće nemaju pojma da im telefon podržava geste (il su bile ugašene, il nisu imali pojma što je to i sami ugasili, ili ih nikad nisu ni otkrili..)

Imam kolegu koji uvijek ima neki super cool samsung na 100 rata,  kojeg otkljucava na pin i nema pojma da postoji otkljucavanje na otisak ili face id

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.2.2020 11:07 (16OR).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Njubara, šta će
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jesu vam proradile teme na Mi9t Pro?

VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Evo opet ista stvar s punjenjem, dobro da sam skuzio pa rebootao i onda malo dopunio prije posla.. 

Znaci 5h i 35 min na punjacu i svega 5% je napunio a lampica za punjenje uredno svijetli.. gotovo je, idem na eu rom 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Napunio je 5% jer ti se nešto vrti u pozadini dok je ekran ugašen i ne da telefonu da ode u sleep i spusti clock procesora. Ako imaš neku "divlju" (rogue) aplikaciju u pozadini, EU ROM ti ovdje neće puno pomoći jer će ti aplikacija i dalje raditi u pozadini.

BTW ako ti sistem stalno gasi launcher, izuzmi ga iz optimizacije baterije i posebno ukloni optimizaciju od strane Android sustava. Napravio sam tako s Nova launcherom od prvog dana i nikakvih problema.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.2.2020 8:55 (robogo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
robogo kaže...
Napunio je 5% jer ti se nešto vrti u pozadini dok je ekran ugašen i ne da telefonu da ode u sleep i spusti clock procesora. Ako imaš neku "divlju" (rogue) aplikaciju u pozadini, EU ROM ti ovdje neće puno pomoći jer će ti aplikacija i dalje raditi u pozadini.

BTW ako ti sistem stalno gasi launcher, izuzmi ga iz optimizacije baterije i posebno ukloni optimizaciju od strane Android sustava. Napravio sam tako s Nova launcherom od prvog dana i nikakvih problema.

 Napravio sam da nema ogranicenja kod optimizacije baterije za poco launcher ali ne znam kako da posebno uklonim od strane android sustava. Jel mozes objasnit kak to ide? 

15 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

opet problem sa telefonom,

kada idem slikati sa prednjom kamerom, ona na trenutak iskoči pa se uvuče i dobijem poruku o grešci te da kalibracija nije napravljena kako treba ... da li je netko imao slično iskustvo?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Dardevil kaže...
Da li netko uz ovaj telefon koristi Mi Fit aplikaciju za Mi Band narukvicu? Frendici nakon update-a na Android 10 više ne stižu notifikacije za aplikacije, samo pozivi i SMS. U samoj Mi Fit aplikaciji sve je sivo pod dozvolama pristupa same aplikacije telefonu, iako kada se klikne na to stoji da je pristup dozvoljen. Deinstaliranje same Mi Fit aplikacije i nova instalacija pomogne neko vrijeme, onda se opet sve vrati na staro.
Našao sam na netu "rješenje" (Open Settings on MIUI 11, search for notifications, select notification usage right and tap on Xiaomi Sports app. This will enable permissions to display notifications for this app. Similarly, users can grant permission on other devices running Android 10 as well. A majority of Mi Band 3 and Mi Band 4 have reported this issue and this should fix it.), međutim "notification usage right" nigdje nema.

 Malo kasnim ali ovo ti je riješenje koristio Amazfit ili MiFit aplikaciju,isti su koraci:

 

Uđi u aplikaciju>profil>klikni na uređaj>skrolaj dole do Pokreni u pozadini

>I. automatsko pokretanje>stavi da pokreće MiFit/Amazfit+sve ostalo što želi (WA,Viber,Gmail...)

>II. upravitelj baterije> nema ograničenja

 

+pod Obavijesti aplikacija stavi sve što želiš da ti stiže

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.2.2020 13:33 (evang).
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Sve mi je ovak namjesteno i kod baterije namjesteno da nema ogranicenja i opet ubija poco svako malo

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
domac5 kaže...

Sve mi je ovak namjesteno i kod baterije namjesteno da nema ogranicenja i opet ubija poco svako malo

Kad kazes "i opet ubija poco svako malo"

Na sta mislis? I zast mislis da ti poco pravi problem?

 

Sve aplikacije pa tako i poco su mi ugasene u autostartu, a baterija namjestena na stedjnu (preporuceno)

 

Jebe tebe nesto drugo

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...
domac5 kaže...

Sve mi je ovak namjesteno i kod baterije namjesteno da nema ogranicenja i opet ubija poco svako malo

Kad kazes "i opet ubija poco svako malo"

Na sta mislis? I zast mislis da ti poco pravi problem?

 

Sve aplikacije pa tako i poco su mi ugasene u autostartu, a baterija namjestena na stedjnu (preporuceno)

 

Jebe tebe nesto drugo

 Ma nek se goni u pm, nakupilo se problema softwerskih a ovo s punjenjem je kap koja je prelila casu.. ici ce lijepo eu rom pa ako ni na njemu ne bude kako treba bye bye miui, idemo na neki pixel experience.. najvise mi smeta sto puste npr 11.0.4 rom i onda ga za 3 dana povuku iz nekog razloga a tebi se vec instaliralo i ne znas zbog cega su ga povukli i onda dozivis ovakve gluposti

 

I ne kazem da poco pravi probleme, sistem mi radi problem zato sto ga ubija kad udem u neku aplikaciju pa onda moram cekat 3 sekunde da mi se ikone pojave da mogu u neku drugu aplikaciju, to se ne desi bas svaki put ali cesto da

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.2.2020 15:58 (domac5).
9 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Xiaomi EU rom za Pro model imas u 11.0.5.0 verziji, ja je koristim i ne vidim neke ocite probleme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice