Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 572.291
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Memphis kaže...

I došle su ikone u boji

 Al je gadno sad 🤮 jel se zna jel se moze vratit kak je bilo

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Proradila i dojava za viber :) 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
maxy0 kaže...
Memphis kaže...

I došle su ikone u boji

 Al je gadno sad 🤮 jel se zna jel se moze vratit kak je bilo

 Nikad zadovoljni...

 

Btw...radi i telegram

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...
maxy0 kaže...
Memphis kaže...

I došle su ikone u boji

 Al je gadno sad 🤮 jel se zna jel se moze vratit kak je bilo

 Nikad zadovoljni...

 

Btw...radi i telegram

 meni je dobro i prije bilo jer nisam koristio viber a instagram poruke isto tako rijetko (te obavijesti nisu dolazile), al bas je ružna sad ovakva kockasta ikonica, ne uklapa se u dizajn uopće

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Imam Xiaomi 9t nekih 3-4 mjeseca, nikad pao, nikad blizu vode, sve same pohvale za taj telefon do danas.

Nešto se dopisivao u Whatsappu i mobitel  smrzne, prvi put od kad ga imam smrzne. 

Nakon poweroff mobitel više ne reagira, pokušao sam sve moguće opcije od poweroff + vol up do toga da ga ostavim duže na punjaču.

Probao sam i drugi punjač, probao preko kompa, ništa ne pomaže. Da li je netko imao ovakvu situaciju?

 

 

Srdačan pozdrav!

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
vdrbox kaže...

Imam Xiaomi 9t nekih 3-4 mjeseca, nikad pao, nikad blizu vode, sve same pohvale za taj telefon do danas.

Nešto se dopisivao u Whatsappu i mobitel  smrzne, prvi put od kad ga imam smrzne. 

Nakon poweroff mobitel više ne reagira, pokušao sam sve moguće opcije od poweroff + vol up do toga da ga ostavim duže na punjaču.

Probao sam i drugi punjač, probao preko kompa, ništa ne pomaže. Da li je netko imao ovakvu situaciju?

 

 

Srdačan pozdrav!

 

 

 Stisni i drzi power tipku bar 5 sekundi ili vise, dok ne osjetis vibraciju.. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
domac5 kaže...
vdrbox kaže...

Imam Xiaomi 9t nekih 3-4 mjeseca, nikad pao, nikad blizu vode, sve same pohvale za taj telefon do danas.

Nešto se dopisivao u Whatsappu i mobitel  smrzne, prvi put od kad ga imam smrzne. 

Nakon poweroff mobitel više ne reagira, pokušao sam sve moguće opcije od poweroff + vol up do toga da ga ostavim duže na punjaču.

Probao sam i drugi punjač, probao preko kompa, ništa ne pomaže. Da li je netko imao ovakvu situaciju?

 

 

Srdačan pozdrav!

 

 

 Stisni i drzi power tipku bar 5 sekundi ili vise, dok ne osjetis vibraciju.. 

 Jel moguće da si to napisao kao moguće rješenje?   Naravno da sam probao i duže držati...  

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
vdrbox kaže...
domac5 kaže...
vdrbox kaže...

Imam Xiaomi 9t nekih 3-4 mjeseca, nikad pao, nikad blizu vode, sve same pohvale za taj telefon do danas.

Nešto se dopisivao u Whatsappu i mobitel  smrzne, prvi put od kad ga imam smrzne. 

Nakon poweroff mobitel više ne reagira, pokušao sam sve moguće opcije od poweroff + vol up do toga da ga ostavim duže na punjaču.

Probao sam i drugi punjač, probao preko kompa, ništa ne pomaže. Da li je netko imao ovakvu situaciju?

 

 

Srdačan pozdrav!

 

 

 Stisni i drzi power tipku bar 5 sekundi ili vise, dok ne osjetis vibraciju.. 

 Jel moguće da si to napisao kao moguće rješenje?   Naravno da sam probao i duže držati...  

 Oprosti kaj sam pokusao pomoci.. Ti si napisao sto si sve probao ali ovo nisi naveo pa eto.. Ako nece u fastboot mode da mozes flashati novi firmware ostaju ti 2 opcije.. Raskopat ga i otkopcat bateriju na minutu u nadi da ce ga to resetirat ili ako imas garanciju nosi.. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
domac5 kaže...
vdrbox kaže...
domac5 kaže...
vdrbox kaže...

Imam Xiaomi 9t nekih 3-4 mjeseca, nikad pao, nikad blizu vode, sve same pohvale za taj telefon do danas.

Nešto se dopisivao u Whatsappu i mobitel  smrzne, prvi put od kad ga imam smrzne. 

Nakon poweroff mobitel više ne reagira, pokušao sam sve moguće opcije od poweroff + vol up do toga da ga ostavim duže na punjaču.

Probao sam i drugi punjač, probao preko kompa, ništa ne pomaže. Da li je netko imao ovakvu situaciju?

 

 

Srdačan pozdrav!

 

 

 Stisni i drzi power tipku bar 5 sekundi ili vise, dok ne osjetis vibraciju.. 

 Jel moguće da si to napisao kao moguće rješenje?   Naravno da sam probao i duže držati...  

 Oprosti kaj sam pokusao pomoci.. Ti si napisao sto si sve probao ali ovo nisi naveo pa eto.. Ako nece u fastboot mode da mozes flashati novi firmware ostaju ti 2 opcije.. Raskopat ga i otkopcat bateriju na minutu u nadi da ce ga to resetirat ili ako imas garanciju nosi.. 

 Ma hvala ti na pomoći, nisam mislio ništa loše...Imam garanciju, to je jedina opcija pošto ga ne mislim otvarati.. Hvala!

15 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Koji vam je zadnji update na mi9T?

Ima još neki iza update na android 10?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Meni je ovako na 9T od kada sam ga kupio kod nas prije mjesec i pol. Jedino nisam siguran ako je Global ili EU rom trenutno. Jedini update koji stižu su za xiaomi aplikacije.

Do not feed the trolls!!
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
DragonWarrior kaže...

Meni je ovako na 9T od kada sam ga kupio kod nas prije mjesec i pol. Jedino nisam siguran ako je Global ili EU rom trenutno. Jedini update koji stižu su za xiaomi aplikacije.

 eu je.... vidis u oznaci miui version... usred tih slova je EU

VenAtoR#2231
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
skrba kaže...

Koji vam je zadnji update na mi9T?

Ima još neki iza update na android 10?

 11.0.4.0

S tim da stabilna verzija koja je dosla cca 2 tjedna nakon beta stabilne i nije bila tako stabilna, preko noci je gubio cca 10% baterije, sto je nedopustivo u odnosu na uobicajenih 1%, pa sam se vratio na beta stabilnu takodjer 11.0.4.0

15 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ja sam još na android 9 i na miui 11 i tu mi baterija traje krače nego kad je mob došao sa miui 10 android 9.cca 8 vs 10 sot.

Bojim se updateati na android 10 da mi baterija ne traje još kraće.

Vidim da slabo dolaze update-i za mi 9t dok za mi 9pro dolaze češče.

Ovo mi je prvi xiaomi i sa softwareom sam razočaran,da mobiteli i danas imaju takve wakelock probleme mi nejde u glavu,al se opet sjetim da ih svaki mjesec štancaju po par novih modela i onda ove stare ko šiša....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
skrba kaže...

Ja sam još na android 9 i na miui 11 i tu mi baterija traje krače nego kad je mob došao sa miui 10 android 9.cca 8 vs 10 sot.

Bojim se updateati na android 10 da mi baterija ne traje još kraće.

Vidim da slabo dolaze update-i za mi 9t dok za mi 9pro dolaze češče.

Ovo mi je prvi xiaomi i sa softwareom sam razočaran,da mobiteli i danas imaju takve wakelock probleme mi nejde u glavu,al se opet sjetim da ih svaki mjesec štancaju po par novih modela i onda ove stare ko šiša....

Ja bi na tvom mjestu vratio se nazad na miui 10

 

Updejt dolazi isto kako i za pro model, nista vise nista manje, mozda samo za pro dodje ranije al ni to nije slucaj, miui 11 kad je pusten mi9t je dobio prvi dan, prije pro modela, mi9 i ostalih "boljih"

 

 

Btw na kojoj si sad miui verzuji? Broj, rom, verzija?

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2020 21:10 (16OR).
15 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

neću prčkati s otključavanjem bootloadera i flashanjem romova da nešto ne zeznem i izgubim garanciju.Jedamput mi je već ekran pobjelio i nije mob reagirao al sam uspio ga nekako restartati tak da mi je garancija bitna.

sad sam na: Miui Global 11.0.3. stabilno(PFJEUXM).

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

To je bio sarkazam

 

Ne znam, al znam da generalno eea tj eu verzija globalnog roma ima manje pizdarija od mi global roma

 

Osobno sam imao par puta sto na miui 10 tako i na miui 11 sa androidom 9 ona praznjenja baterije popracena zagrijavanjem uredjaja,  zadnje je bilo u 11.mj.

A nakon toga su dosla mislim min 3 nova updejta

 

I dan danas imam sot 10h u 2 dana koristenja, nista losije nista bolje od svih prijasnjih 5-6 updejtova 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2020 22:57 (16OR).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Stavio sam candy kernel i 75hz refresh rate u kombinaciji sa zadnjim eu romom, pa cemo vidit kako se baterija ponaša.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

stigla verzija 11.0.5.0.m jel probao tko?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Pa stigla je odavno... Bar na pro...
VenAtoR#2231
6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Nije isti softver u pitanju.

Jedina stvar koju sam primijetio je da sad s uključenim MIUI optimizations mogu instalirati aplikacije s Amazon Appstorea, prije sam morao isključiti MIUI optimizations (što bi onda resetiralo i permissionse).

Ništa drugo ne vidim novo osim security patcha i što app lock sada radi sa svim aplikacijama iako tu opciju uopće ne koristim.
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Nekidan mi došla obavijest da je spremna za skinuti verzija 11.0.5, no nisam odmah ažurirao.

 

Danas je više nema i kaže da je zadnja 11.0.4. Znači li to da su povukli ipak ovo ažuriranje ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
dmanz kaže...

Nekidan mi došla obavijest da je spremna za skinuti verzija 11.0.5, no nisam odmah ažurirao.

 

Danas je više nema i kaže da je zadnja 11.0.4. Znači li to da su povukli ipak ovo ažuriranje ili?

kao i svaki put, beta stabilna bude dan dva, ne puste svima, kroz 2 tjedna puste stabilnu verziju

 

Ako zelis skinuti tu beta stabilnu 11.0.5.0, imas telegram grupe, xda forum, itd, ILI pricekaj stabilnu

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2020 19:41 (16OR).
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jel se isplati dat mi9 star 2 mj za 4 mj star mi note 10..kljuc za kljuc...slabiji procesor mi neigra ulogu jer sam imao 9t tak da moze ptoc..bitnije da baterija duze traje nego na mi9 ...kamera mi nije toliko presudna makar je na notu 10 bolja...nazalost izjalovilo se mjenjanje za oneplus 7 pro..kolega ga je prodao za cash

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
mariolla79 kaže...

Jel se isplati dat mi9 star 2 mj za 4 mj star mi note 10..kljuc za kljuc...slabiji procesor mi neigra ulogu jer sam imao 9t tak da moze ptoc..bitnije da baterija duze traje nego na mi9 ...kamera mi nije toliko presudna makar je na notu 10 bolja...nazalost izjalovilo se mjenjanje za oneplus 7 pro..kolega ga je prodao za cash

 Ak su u istom stanju i ak ti teži mob ne smeta onda uzmi...pod pretpostavkom da ne igraš pubg...

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2020 21:26 (gnomisa).
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Nope..real racing i mu origin..te 2 igram

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Hy, dali se isplati usparati i uzeti xiaomi mi 9Se model naspram 9t? koje su znacajnije razlike? Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2020 16:34 (Profesor007).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Mi 9S?

 

Profesore, sjedi 1 :p

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...

Mi 9S?

 

Profesore, sjedi 1 :p

 ok fulao sam jedno slovo;

https://www.smartphonehrvatska.com/2019/06/22/recenzija-xiaomi-mi-9-se/

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ne znam gdje ces kupiti mi9se, osim ako ima polovnog

 

I ako ti je cca6,5 inca preveliko, onda je manji kompaktniji uredjaj kao mi 9se jedina prednost naspram mi9t

Ali osjetmo slabija baterija, procesor mu je nesto slabiji, sve ostalo je manje vise isto, osim naravno sto mi9t imam pop up kameru, pa nista "ne kvari" izgled ekrana, ali umanjuje brzinu i potrebu koristenja face ulocka

 

 

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice