Xiaomi Redmi Note 3

poruka: 5.327
|
čitano: 808.705
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Hvala na odgovoru! Po toj logici bi na dvojki trebala biti petica (Android)! Uopće se ne opterećujem verzijom Androida nego me malo zaintrigiralo pa sam se eto informirao. Inaće sam super zadovoljan četvorkom i nadam se da će me još godinama služiti.
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Ima ga masa ljudi, ne bi me čudilo da će developing zajednica napraviti rom baziran na androidu 10 kada izađe.
Hearthstone: Maks0806#2960
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
I bez novog androida dobije dosta stvari koje novi android nosi, kao npr split screen za koji se govorilo da ce biti samo na android 7 mobitelima, a ima na rn3 pro :D
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Zna li netko za servis RN3 u Zagrebu?
Pao mi je, ne mogu se javiti na poziv,ne mogu zvati, i ne radi zvučnik, ostalo sve radi.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

Ifixit u vlaškoj, neutrino na trešnjevci, ima servisa malih koliko hoćeš, nema nekog službenog od xiaomija još

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Zaledio mi se ekran, točnije touch.

 

Ne mrda nikako probala sam vol+ i pow button i neće 

 

Šta da radim? Izgleda da mi ne gine novi :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
megan2711 kaže...

Zaledio mi se ekran, točnije touch.

Ne mrda nikako probala sam vol+ i pow button i neće 

Šta da radim? Izgleda da mi ne gine novi :D

 Drži tipku za gašenje koliko god treba.

Restartat će se i sve će raditi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

Neće, ne mrda :(

 

Jedino da napravim wipe samo više ne znam kako doći do te opcije.

 

6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Imam Xiaomi redmi note 3 se ( special edition ,onaj duži za dva mm od običnog ) koji sam odlučio pokloniti jednom djetetu iz susjedstva .
Medjutim , napukao je display pa bih htio promijeniti display I cijelo kućište .
Ima li netko od kolega sa foruma da mi postavi link gdje ima za kupiti .
Ili ih više nema ili ja ne znam naći na aliju ili sličnim online dućanima .
Hvala na odgovoru.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 17:36 (goran0904).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
goran0904 kaže...
Imam Xiaomi redmi note 3 se ( special edition ,onaj duži za dva mm od običnog ) koji sam odlučio pokloniti jednom djetetu iz susjedstva .
Medjutim , napukao je display pa bih htio promijeniti display I cijelo kućište .
Ima li netko od kolega sa foruma da mi postavi link gdje ima za kupiti .
Ili ih više nema ili ja ne znam naći na aliju ili sličnim online dućanima .
Hvala na odgovoru.

 https://www.aliexpress.com/af/redmi-note-3-kate-display.html?SearchText=redmi+note+3+kate+display

 

Izvoliš

Isto tražiš i za kućište

Taj se zove "Kate"

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Treba mi pomoc slicnog tipa... Majka sjela na mob i iskrivila ga. Ekran mi se cini ravan i sve funkcionira savrseno. Na strani na kojoj su tipke, ekran je lagano odignut od kucista. Zamijenila bih kuciste ali na aliexpresu ne nalazim ni jedno s onim kabelom koje spaja kuciste i uredjaj. Strah me da cu kod zamjene ostetiti kabel... Da li netko zna gdje da kupim kuciste skupa s kabelom? Isto tako, ako netko zna sellera na aliu da prodaje original dijelove, bila bih zahvalna :) Sjecam se da se nekada spominjao jos neki site s rezervnim dijelovima ali ne znam vise kako se zvao... Hvala!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

evo sajt http://www.dragon-tt.com/Products.aspx?sid=330

 

Inače stavljao sam zamjenski ekran kupljen u HR, bježite od toga ko vrag od tamjana, užas, nikad lošiji odaziv ekrana nisam vidio

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2018 9:01 (jaZey).
9 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Hvala, to je taj sajt ali naravno da je oos... Narucujem s alia pa kud puklo da puklo (nadam se ne doslovce )

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Korisnik1251 kaže...

Hvala, to je taj sajt ali naravno da je oos... Narucujem s alia pa kud puklo da puklo (nadam se ne doslovce )

 

Ako ti je iskrivljen samo zadnji poklopac to se moze ispraviti. Skini zadnji poklopac i stavi na ravnu povrsinu i provjeri da li je iskrivljen. 

 

Ako je okvir onda moras promjeniti cijeli okvir, koji zahtjeva skidanje ekrana i prebacivanje svih dijelova u drugi okvir i opet ljepljenje displaya (za ovu zamjenu treba imati iskustva i zivaca da ne bi display pukao pri skidanju sa starog okvira) 

Ova opcija se ne isplati raditi osim ako je toliko ostecen da ispada poklopac

 

Slika:

 

https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1VNb.MVXXXXaYXpXXq6xXFXXXU/New-Redmi-Note-3-Pro-Front-LCD-Housing-Middle-Faceplate-Frame-Bezel-Replacement-font-b-Parts.jpg

 

U nekim blazim slucajevima se i okvir moze ispraviti. Vecinom je iskrivljen okvir tako da kod tipki ne prilazi do ekrana zadnji poklopac ili se polome na okviru plastike koje drze poklopac zadnji.  Ako ispravljas okvir obavezno izvaditi maticnu plocu kako se ona ne bi deformisala u toku ispravljanja. Postoji i druga opcija moze se poklopac zadnji u obrnutu stranu iskriviti kako bi prilazio skroz do displaya. 

 

 

Ako je zadnji poklopac onda njega samo promjenis, ali rijetko se on deformise da je nemoguce ispraviti bez kupovine novog. 

 

Slika: 

http://www.etotalk.com/images/v/201604/14615762660.jpg

 

Koje ti nazivas "kucistem" ? Mislim da zoves kucistem poklopac zadnji, kabal koji spominjes to je flet kabal za fingerprint. Pri kupovini pogledaj ima vise verzija Redmi note 3 SE, Redmi note 3 MTK, Redmi note 3 Snapdragon, pa odaberi koji je kod tebe jer je drugaciji raspored nekih stvari.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 12:20 (spaceload).
9 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Oprosti spaceload, sad tek vidim tvoj odgovor, tema mi je oznacena kao procitana.... Mislila sam na straznji poklopac, mislim da je samo on u pitanju. Na jednom dijelu je malo nagnjecen i kod tipki za volume i power je ekran lagano odignut. Bio je ranije i vise ali sam skinula poklopac i malo ga izravnala pa sada bolje sjeda. Na mjestima gdje su otvori u poklopcu (ladica za sim, punjac itd) se od skidanja malo oskrivio pa to sad "skripi" i ide mi na zivce. Zbog toga i zbog cinjenice da ne sjeda bas savrseno sam narucila novi poklopac. Samo ne znam kako otpojiti kabel sa starog poklopca i prebaciti na novi a ne bih bas isprobavala da ga ne unistim... Naci cu neki tutorial kad stigne poklopac, vjerojatno nije neka nauka.

 

Nego, sad bih isprobala google cameru ali s kojeg god linka da skidam daje mi parser error kod instalacije. Flashala sam danasnji xiaomi.eu weekly rom. Ima li netko link da provjereno radi?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

samo da napisem,da sam vlasnik 2 godine, i na mobu sam do sad promjenio ekran,fingerprint,usb konektor sa mikrofonom,uglavnom svi su dijelovi povoljni i lagani za zamjeniti :D 

plus sam imao i brickani mob pa sam izradivao deep flash kabal,uglavnom hrpu zivaca me to kostalo :D 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Poklanjam dva kaljena stakla i zastitnu maskicu sa slike te zvucnik zvona

 

http://prntscr.com/o1ii3r

 

Ne šaljem poštom, samo primopredaja Zagreb, Voltino

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2019 21:14 (jaZey).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice