Netflix bi mogao ubacivati reklame između epizoda

poruka: 23
|
čitano: 5.786
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix bi mogao ubacivati reklame između epizoda ".
6 godina
offline
Netflix bi mogao ubacivati reklame između epizoda

ništa im nije sveto

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Netflix bi mogao ubacivati reklame između epizoda

za 15 eura mjesečno koliko i plaćam ne želim vidjeti reklame... ako će to svima staviti, uvijek se mogu vratiti torrentima gdje nema reklama i besplatno je...

 
19 0 hvala 0
13 godina
offline
Netflix bi mogao ubacivati reklame između epizoda

Streaming servisi su postali alternativa piratstvu i kabelskoj televiziji zbog pristupačne cijene i relativne konsolidiranosti, a sad idu unatraške gdje svaki studio želi imati svoj streaming servis, koji će naravno naplaćivati bar 10 dolara mjesečno a sad bi još i reklame vrtili jer im to nije dosta profita. Ako krenu s tim, baj baj.

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Netflix bi mogao ubacivati reklame između epizoda

Hungry while u watch? Order Domino's..bla bla bla.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix bi mogao ubacivati reklame između epiz
Meni je to OK ali bi bilo ok kad bi mi na kraju mjeseca rekli. OK u toku ovog mjeseca plasirali smo ti 150 reklama prema tvom profilu i zaradili smo na tebi X USD/EURzbog toga smanjujemo Vašu obavezu za X•10% tako da ćemo vaš account teretiti sa 10- X•10%. To bilo OK za većinu nas koji plaćamo Netflix između ostalog da ne bi gledali reklame.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Netflix bi mogao ubacivati reklame između epizoda

Pa dobro, jel' itko pročitao članak? Navodno se radi samo o reklamiraju drugih filmova i serija s Netflixa, a postojat će mogućnost preskakanja istih. U tom kontekstu, dakle reklamiranje drugog sadržaja i 'skip button', meni je ovo sasvim u redu. Možda stvarno vidim kakvu zgodnu seriju ili film pa se zainteresiram za gledanje. Dok god ne prekidaju gledanje sadržaja i ne ubacuju 3th party reklame, I'm good.

Više bih volio da porade na sadržaju za nepopularne regije.

Moj PC  
7 1 hvala 1
8 godina
offline
Re: Netflix bi mogao ubacivati reklame između epiz
Ovo je ok, za razliku od Youtubea gdje ti u sred videa ubace reklamu koju mozes preskocit tek nakon x sekundi.
Life is jazz. Play it cool.
6 godina
offline
Re: Netflix bi mogao ubacivati reklame između epiz
Cordas kaže...

Pa dobro, jel' itko pročitao članak? Navodno se radi samo o reklamiraju drugih filmova i serija s Netflixa, a postojat će mogućnost preskakanja istih. U tom kontekstu, dakle reklamiranje drugog sadržaja i 'skip button', meni je ovo sasvim u redu. Možda stvarno vidim kakvu zgodnu seriju ili film pa se zainteresiram za gledanje. Dok god ne prekidaju gledanje sadržaja i ne ubacuju 3th party reklame, I'm good.

Više bih volio da porade na sadržaju za nepopularne regije.

 Tako to krene. Prvo reklamiraju svoj sadržaj, poslije ti onemoguće da ga preskočiš, pa ti na kraju uvale reklamu. Ili reklame ili će cijene rast, mislim da ovako nece ostat.

16 godina
offline
Netflix bi mogao ubacivati reklame između epizoda

Onda bi trebali sniziti mjesečnu pretplatu, a kažu da razmišljaju i to podignuti..  zbilja super, na kraju će se čuditi što gube pretplatnike. 

(da ne govorim kako će izgubiti dosta sadržaja kad Disney sve svoje prebaci na svoju streaming platfotrmu)

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix bi mogao ubacivati reklame između epiz
Kakva je situacija sa subtitlovima? Je li i dalje nakon nekoliko godina stoje sa 12 naslova prevedenim sa HR Titlovima?
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Netflix bi mogao ubacivati reklame između epiz
Envy kaže...
Kakva je situacija sa subtitlovima? Je li i dalje nakon nekoliko godina stoje sa 12 naslova prevedenim sa HR Titlovima?

 Nauci engleski.

6 godina
protjeran
offline
Re: Netflix bi mogao ubacivati reklame između epiz
O_O_O kaže...

 Nauci engleski.

 Netko uz sav trud Ne MOŽE naučiti strane jezike odn. iznimno mu je teško.

To je slično kao da tebi kažem "Nauči svirati klavir" a ti si apsolutni antitalent za glazbu.

Vjeruj mi, slično je s učenjem stranih jezika.

 

Osim toga;

Nisu svi filmovi i serije na Engleskom.

Ima talijanskih, njemačkih, francuskih, indijskih..bla..bla..bla..

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 11:51 (Anđeo bez falinge).
7 godina
protjeran
offline
Re: Netflix bi mogao ubacivati reklame između epiz
Anđeo bez falinge kaže...
O_O_O kaže...

 Nauci engleski.

 Netko uz sav trud Ne MOŽE naučiti strane jezike odn. iznimno mu je teško.

To je slično kao da tebi kažem "Nauči svirati klavir" a ti si apsolutni antitalent za glazbu.

Vjeruj mi, slično je s učenjem stranih jezika.

 

Osim toga;

Nisu svi filmovi i serije na Engleskom.

Ima talijanskih, njemačkih, francuskih, indijskih..bla..bla..bla..

 Da, ali svi imaju engleske titlove. Svatko moze nauciti svirati klavir. Da li ce biti dobar u istome zavisi o motivaciju, trudu i pomalo talentu. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Netflix bi mogao ubacivati reklame između epiz
O_O_O kaže...

 Da, ali svi imaju engleske titlove. Svatko moze nauciti svirati klavir. Da li ce biti dobar u istome zavisi o motivaciju, trudu i pomalo talentu. 

 bez veze.

NHF

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
7 godina
protjeran
offline
Re: Netflix bi mogao ubacivati reklame između epiz
Anđeo bez falinge kaže...
O_O_O kaže...

 Da, ali svi imaju engleske titlove. Svatko moze nauciti svirati klavir. Da li ce biti dobar u istome zavisi o motivaciju, trudu i pomalo talentu. 

 bez veze.

NHF

 Nista, na meni je da napravim istrazivanje na uzorku od cca 300 ljudi pa da testiram teoriju. Nakon peer reviewa, mogu da objavim rezultate ovdje. 

Poenta je da je Netflix napravljen za one koji znaju engleski, barem u ovim manjim drzavicama. Ne ocekujem lokalizaciju jos dugo, jer se ne isplati. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Netflix bi mogao ubacivati reklame između epiz
O_O_O kaže...

 Nista, na meni je da napravim istrazivanje na uzorku od cca 300 ljudi pa da testiram teoriju. Nakon peer reviewa, mogu da objavim rezultate ovdje. 
 

 Dobro.

Ne moraš biti ciničan, ne znam, možda i moraš.

Čime se baviš da možeš napraviti "istraživanje", i čega ?

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
7 godina
protjeran
offline
Re: Netflix bi mogao ubacivati reklame između epiz
Anđeo bez falinge kaže...
O_O_O kaže...

 Nista, na meni je da napravim istrazivanje na uzorku od cca 300 ljudi pa da testiram teoriju. Nakon peer reviewa, mogu da objavim rezultate ovdje. 
 

 Dobro.

Ne moraš biti ciničan, ne znam, možda i moraš.

Čime se baviš da možeš napraviti "istraživanje", i čega ?

 Lol, dobro testiranje ne istraživanje. Voditelj odsjeka za psihologiju na faksu.

6 godina
protjeran
offline
Re: Netflix bi mogao ubacivati reklame između epiz
O_O_O kaže...

 Lol, dobro testiranje ne istraživanje. Voditelj odsjeka za psihologiju na faksu.

 Lol, ponovo narcizam na forumu, ajde da znam....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
6 godina
offline
Re: Netflix bi mogao ubacivati reklame između epiz
Cordas kaže...

Pa dobro, jel' itko pročitao članak? Navodno se radi samo o reklamiraju drugih filmova i serija s Netflixa, a postojat će mogućnost preskakanja istih. U tom kontekstu, dakle reklamiranje drugog sadržaja i 'skip button', meni je ovo sasvim u redu. Možda stvarno vidim kakvu zgodnu seriju ili film pa se zainteresiram za gledanje. Dok god ne prekidaju gledanje sadržaja i ne ubacuju 3th party reklame, I'm good.

Više bih volio da porade na sadržaju za nepopularne regije.

Druže, prvo ide pljuvanje, pa tek onda neko kritičko razmišljanje, ako ikad i dođe do njega. :)

 

Meni osobno ovo izgleda kao dobra stvar, ako od 10 preporuka nađem jednu seriju/film koji me interesira, odlično.

6 godina
offline
Re: Netflix bi mogao ubacivati reklame između epiz
robogo kaže...

Druže, prvo ide pljuvanje, pa tek onda neko kritičko razmišljanje, ako ikad i dođe do njega. :)

 

Meni osobno ovo izgleda kao dobra stvar, ako od 10 preporuka nađem jednu seriju/film koji me interesira, odlično.

 Ne znam, meni je reklama reklama, bez obzira dal mi netflix nudi vešmašinu ili svoju novu seriju... Ako mi se kupuje vešmašina odem na internet i guglam vešmašine, ako mi se gleda nova serija, opet odeš na internet i tražiš. I da, lijen sam nakon svake epizode uzimat daljinski da bi stisnuo preskoci reklamu. Ova opcija bi bila oke kad bi se mogla upalit ili ugasit, pa kako kome paše. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Netflix bi mogao ubacivati reklame između epiz
O_O_O kaže...


Poenta je da je Netflix napravljen za one koji znaju engleski, barem u ovim manjim drzavicama. Ne ocekujem lokalizaciju jos dugo, jer se ne isplati. 

 gopodine, molm vas !

Kaže li se pOanta ili PoEnta ?

Mlad sam i to mi je jako bitno za moj dalji psihoneuorloški stav prema medicini, općenito. dalji vs dalnji klik

Psihologija je društvena znanost a ....................ode na kupanje

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
7 godina
protjeran
offline
Re: Netflix bi mogao ubacivati reklame između epiz
Anđeo bez falinge kaže...
O_O_O kaže...


Poenta je da je Netflix napravljen za one koji znaju engleski, barem u ovim manjim drzavicama. Ne ocekujem lokalizaciju jos dugo, jer se ne isplati. 

 gopodine, molm vas !

Kaže li se pOanta ili PoEnta ?

Mlad sam i to mi je jako bitno za moj dalji psihoneuorloški stav prema medicini, općenito. dalji vs dalnji klik

Psihologija je društvena znanost a ....................ode na kupanje

 Savjetovao bi vise secera u kavi, jer je gorcina opaka stvar. Pogotovo na ovim vrucinama. 

6 godina
protjeran
offline
Netflix bi mogao ubacivati reklame između epizoda

samo 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2018 9:41 (Anđeo bez falinge).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice