Moj mobitel, moja banka

poruka: 3
|
čitano: 2.318
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Moj mobitel, moja banka".
15 godina
offline
Moj mobitel, moja banka

ako ovaj agitprop stoji, jesu li tad i dionice banke moje? zasad je telefon moj, a banka talijanska (= njihova). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Moj mobitel, moja banka

 

Vrlo dobra usluga. Samo kada se radi i o digitalnim banaka, to je više neka pshiloška barijera kod neupućenih ljudi, jer sigurnost je već dan danas zajamčena. Samo nepažnjom korisinika on može itekako svoje podatke dovesti do zloupotrebe. Do zaštićenosti sustava nisu cyber napadi opasnost, a ako i do toga dođe u većem obimu, banka ionako vraća pare. Plaćanje mobitelom, kao i do sada sa katicom na POS čini plaćanje vrlo brzim, efikasnim i sigurnim. Gotovina je bez veze, samo nosiš nepotrebno sa sobom veče količine iste. Samo da merchnti ponude posebno blagajne gdje se samo plaća karticama ili NFC-om. O.K., to sam već vidio. Samo rijetko nažalost, da nas ne usporavaju ovi kaj nose cash.

 

Razvijala je Zaba, HT i njegovi partneri ovu rješenje. Mene bi zanimalo koji su to partneri HT-a??

 

Sada čekam da PBZ ponudi isto tako nešto isto i/ili slično. 

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Moj mobitel, moja banka

Ako netko nije znao, erste je izbacio super aplikaciju za brzo slanje i primanje novca https://www.kekspay.hr/ toplo preporucam.

Ako zbog niceg drugog, instalirajte ju da vidite kako izgledaju pravni uvjeti sroceni za ljudska bica :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice