U srpnju se razdvajaju Google Drive i Photos

poruka: 4
|
čitano: 2.577
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U srpnju se razdvajaju Google Drive i Photos".
14 godina
offline
U srpnju se razdvajaju Google Drive i Photos

da, ovo ce biti potpuno nezbunjujuce

 
12 0 hvala 0
15 godina
offline
U srpnju se razdvajaju Google Drive i Photos

Bolje neka se ugledaju na to kako je Onedrive to odlično riješio.

Ova "nova" Googleova varijanta je još gora.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
U srpnju se razdvajaju Google Drive i Photos

Dok je bio samo google fotografije to je odlično funkcioniralo, sada poslje reinstaliranja Windosa, provjera slika mi traje danima...

 A kada to napokon završi, onda poslje savakog resetiranje Windosa opet nešto provjerava nepotrebno dugo...

 

Zato sam koristi Google fotografije čim duže, sve do trenutka kada sam bio prisiljen koristi " Backup & Sync " i od tada žalim i za  Google Picasom još jedan odličan program koji je napušten.

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U srpnju se razdvajaju Google Drive i Photos
opetzajebancija kaže...

od tada žalim i za  Google Picasom još jedan odličan program koji je napušten.

 

 obriši suze jer ima nas koji pikasua uredno koristimo te predmetni instaliramo svakome tko to poželi (i po kućama). i ne samo da nema nikakvih problema, već i radi kao što se od žene jednog priznatog kubista i očekuje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice