Zbog Covida-19 izgubljeno više od 20,5 milijuna go

poruka: 6
|
čitano: 2.185
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zbog Covida-19 izgubljeno više od 20,5 milijuna go".
15 godina
offline
Zbog Covida-19 izgubljeno više od 20,5 milijuna go

Pošto su se kovidu pripisivale sve vrste smrti,ko to zna koji su podaci ustvari točni.

 
4 3 hvala 0
12 godina
online
Zbog Covida-19 izgubljeno više od 20,5 milijuna go

Izvrsan tajming da ponedjeljak zapocne sa jos jednim senzacionalistickim naslovom powered by notorna laz (odnosno statistika). Muka mi je od ovih "analiza" sto bi bilo kad bi bilo i ako bi bilo babi se snilo.  Zbilja nema nikakve potrebe (osim click baita na razini zutila po pomodnim portalima) za prenositi nagadanja besposlicara. Cak je korisnije i ako pop pokrsti 2-3 macica, nego ova glupost.

Moj PC  
5 3 hvala 0
15 godina
offline
Zbog Covida-19 izgubljeno više od 20,5 milijuna go

jebate, za to vrijeme smo skoro pa mogli evoluirati u skoro pa razumnu vrstu sorte pasmine. kakav gubitaq! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Zbog Covida-19 izgubljeno više od 20,5 milijuna go

Ne znam čemu računanje izgubljenih godina života (ukupni broj)...

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Zbog Covida-19 izgubljeno više od 20,5 milijun
Izzy kaže...

Ne znam čemu računanje izgubljenih godina života (ukupni broj)...

 pa da dobe vecu brojku

to ti je ko ono kad izdavac ne prica kolko je kolicnski prodao neku igru nego prica kolko su igraci kilometara presli u toj igri... milijarde wow

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Zbog Covida-19 izgubljeno više od 20,5 milijuna go

1 000 000 života kad se gleda cijeli svijet je k od ovce.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice