Aurora Store - jedna od najljepših alternativnih t

poruka: 10
|
čitano: 3.482
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Aurora Store - jedna od najljepših alternativnih t".
8 godina
offline
Aurora Store - jedna od najljepših alternativnih t

Top alikacija, koristim ju 2 godine(lineage microg rom), neizostavna za amdroid bez google servisa

 
0 0 hvala 0
Aurora Store - jedna od najljepših alternativnih t

Vrlo je pametno naivno instalirati aplikacije s neslužbenog storea. Apsolutno ništa loše se ne može desiti.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Aurora Store - jedna od najljepših alternativn
Bencho2211 kaže...

Top alikacija, koristim ju 2 godine(lineage microg rom), neizostavna za amdroid bez google servisa

 Jel ovo dobra stvar za vlasnike Huaweia P40 koji nema Google Servise?? Mogu li se tako "dokopati" nekih aplikacija koje inače nemam?

5 godina
offline
Re: Aurora Store - jedna od najljepših alternativn
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Vrlo je pametno naivno instalirati aplikacije s neslužbenog storea. Apsolutno ništa loše se ne može desiti.

 

  Kao na primjer?

14 godina
offline
Re: Aurora Store - jedna od najljepših alternativn
Posmatrač kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Vrlo je pametno naivno instalirati aplikacije s neslužbenog storea. Apsolutno ništa loše se ne može desiti.

 

  Kao na primjer?

 Mob se rascvjeta, komponente se razlete po sobi te onda zapale.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
Re: Aurora Store - jedna od najljepših alternativn
Posmatrač kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Vrlo je pametno naivno instalirati aplikacije s neslužbenog storea. Apsolutno ništa loše se ne može desiti.

 

  Kao na primjer?

 

npr. injectanje malicioznog koda u APK file koji sluzi kao keylogger. Ili naprosto mijenjanje originalne aplikacije da se na pocetnoj stranici pri pokretanju vrte reklame, ili onaj vrazji coin mining, ili tako. Ima puno toga.

13 godina
offline
Re: Aurora Store - jedna od najljepših alternativn
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Posmatrač kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Vrlo je pametno naivno instalirati aplikacije s neslužbenog storea. Apsolutno ništa loše se ne može desiti.

 

  Kao na primjer?

 

npr. injectanje malicioznog koda u APK file koji sluzi kao keylogger. Ili naprosto mijenjanje originalne aplikacije da se na pocetnoj stranici pri pokretanju vrte reklame, ili onaj vrazji coin mining, ili tako. Ima puno toga.

 Sreca pa hrpetina reklama ne postoji u aplikacijama sa google storea.. Meni mobilism dobro dode, maknu reklame iz aplikacija i dodaju neke zanimljive modove

13 godina
neaktivan
offline
Re: Aurora Store - jedna od najljepših alternativn
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Vrlo je pametno naivno instalirati aplikacije s neslužbenog storea. Apsolutno ništa loše se ne može desiti.

 

Mislim da članak nije dovoljno precizan, pa se sasvim logično dolazi do takvog zaključka. Radi se o clientu koji preuzima aplikacije direktno sa Google Play Store, dakle zamjena za Google Store Client.

Otvorenog je koda i omogućava anonimno logiranje na Google Play Store.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.6.2021 1:23 (aven).
8 godina
offline
Re: Aurora Store - jedna od najljepših alternativn
Tocno!
2 godine
neaktivan
offline
Re: Aurora Store - jedna od najljepših alternativn
Zvuči dobro, ali ima nekih komplikacija :kod kupovine app te kod spoofanja lokacije (moraš imati vpn)

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.6.2021 10:36 (Theophilus Ruy).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice