Hi-tech naočale koje fokusiraju leće na bilo koju

poruka: 2
|
čitano: 3.198
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hi-tech naočale koje fokusiraju leće na bilo koju ".
7 godina
offline
Hi-tech naočale koje fokusiraju leće na bilo koju

Sve to super zvuci, ali Kickstarter + startup + nova revolucionarna tehnologija....

Formula za scam, ali ostavit cu da me iznenade. 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Hi-tech naočale koje fokusiraju leće na bilo koju

kao strastveni rabitelj dvojih naočala (jedne za komp, druge za van) i užasavatelj od progresivnih (glavobolje nesnosne), mislim da je ovo žešći idiotizam jer se dioptrijske naočale nose stalno, svrhovito i razlogovito. bez ikakvih punjenja bakterija (i još svakoga dana!). osim toga, pri svakoj se promjeni oko prilagođuje, što traje. prilagodljive leće (koje ne mogu nositi) bi pomogle, moguće, no osnovane na potpuno drugačijim tehnologijama, bez sratupa, bez baterija i bez mutavih iživljavanja onih kojima to nije potrebno i nemaju pojma kako je biti istodobo dalekovidan i kratkovidan, i biti star a biti mlad (sve dalje: tin - kositar - ujević):

 

kako je teško biti slab,
kako je teško biti sam,
i biti star, a biti mlad!

i biti slab, i nemoćan,
i sam bez igdje ikoga,
i nemiran, i očajan.

i gaziti po cestama,
i biti gažen u blatu,
bez sjaja zvijezde na nebu.

bez sjaja zvijezde udesa,
što sijaše nad kolijevkom,
sa dugama i varkama.

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2021 17:52 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice