YouTube uklanja prikaz broja dislajkova

poruka: 39
|
čitano: 9.939
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube uklanja prikaz broja dislajkova".
5 godina
offline
YouTube uklanja prikaz broja dislajkova

Mogu oni stavljati roze naocale koliko zele, ali dislajkovi imaju svoju svrhu: govore ti o kvaliteti videa

 

Npr. hrpa fejk videa, navlakusa, laznih trailera, misinformacija budu odmah evidentne pogledom na lajk-dislajk omjer

 

Mislim da ovo moze posluziti samo ravnozemljasima, clickbaiterima i slicnima koji su bivali otkriveni dislajkovima

 
83 0 hvala 0
14 godina
offline
YouTube uklanja prikaz broja dislajkova

maknili su zbog sebe, ide novi rewind video

Moj PC  
34 0 hvala 1
11 godina
offline
YouTube uklanja prikaz broja dislajkova

Vedro Lažun trlja ruke.😜

Vljd bude ispekao prase u tu prigodu.

 
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
YouTube uklanja prikaz broja dislajkova

Osto je like i dislike, a maknuti su brojevi zato jer žele engagenet na videu ali ne i da se vidi konkretno. Najbolje niti like ni dislike, sponsorblock, adblock i 0 interkacije, pogledta i zatvorit.

 
7 0 hvala 1
15 godina
online
YouTube uklanja prikaz broja dislajkova

ni jedan servis nema mogućnost srednjeg prsta. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
38 0 hvala 4
8 godina
online
YouTube uklanja prikaz broja dislajkova

Pa dislike na komentarima več ne radi ništa. Vidiš samo broj lajkova na komentarima. A dislike na videima stvarno pomaže. Odmah znam je li neki tutorial vrijedan mog vremena ili nije.

Moj PC  
34 0 hvala 1
10 godina
offline
YouTube uklanja prikaz broja dislajkova

Da se bar komentari mogu vidjet prije gledanja, jer toliko je smeća fejk videa lošeg, a ne možeš znat dok ne klikneš play..Navuče te naslovom.

Ispod ljudi napišu..

Plus da li oni broje klikove na način da je bilježen klik kad si pogledao cijeli video do kraja ili svaki klik, sekundu pa ugasiš.

 

Ali.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: YouTube uklanja prikaz broja dislajkova
boatenga kaže...

Da se bar komentari mogu vidjet prije gledanja, jer toliko je smeća fejk videa lošeg, a ne možeš znat dok ne klikneš play..Navuče te naslovom.

Ispod ljudi napišu..

Plus da li oni broje klikove na način da je bilježen klik kad si pogledao cijeli video do kraja ili svaki klik, sekundu pa ugasiš.

 

Ali.

 zato je moj youtube subscribe tab i to je to.

Provjereni ljudi za koje se ne moram bojat da ce izbacit sranje.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: YouTube uklanja prikaz broja dislajkova
Kak ću se sad iskaliti na onim indijskim navlakuša videjima s engleskim nazivom i hindi đubretarlukom u samom videu koje izbacuju u tisućama čim searchaš ikakvu recenziju :(
Moj PC  
7 0 hvala 1
16 godina
offline
YouTube uklanja prikaz broja dislajkova

Modern problems require modern solutions

;quot;Mene je cura odje**** jer me pitala koliko si clockao proc, a ja sam reko radi na defaultu ;quot; Oly_E3
 
44 0 hvala 5
6 godina
offline
YouTube uklanja prikaz broja dislajkova

Oh no!

 

Jeremy Clarkson faca 

 

 

Anyway.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
YouTube uklanja prikaz broja dislajkova

Što se youtube brine da se korporacije više ne sramote zbog velikog broja dislikeova...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
YouTube uklanja prikaz broja dislajkova

Te opcije mi se nikad nisu ni sviđale. Svaki retard može da klikne da li mu se nešto sviđa ili ne, argumentiranje je nešto drugo (za to su potrebni argumenti i vlastito mišljenje). Često npr. politička orjentacija utječe šta će neko da klikne, bez obzira na to da li video daje tačne informacije ili kreativnost ili novi ugao gledanja. Kod tutorijala jesam primijetio da te ocjene mogu imati vrijednost i težinu, ili kad neko pogrešno predstavlja sadržaj. Međutim, uglavnom svako može i sam brzo procijeniti neki video.

Gledanje lajkova i dislajkova nekima služi kao štaka za mozak, u smislu "šta ja imam misliti kad su drugi već mislili umjesto mene". Znači, može spakovati mozak u celofan i tako će mu se vrat manje zamarati.

 
0 28 hvala 0
12 godina
offline
Re: YouTube uklanja prikaz broja dislajkova
Znači djubre od videa će imati samo lajkove, da se ne bi povrijedila osjećanja autora ?
Moj PC  
6 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: YouTube uklanja prikaz broja dislajkova
Mad-Max-X kaže...

Te opcije mi se nikad nisu ni sviđale. Svaki retard može da klikne da li mu se nešto sviđa ili ne, argumentiranje je nešto drugo (za to su potrebni argumenti i vlastito mišljenje). Često npr. politička orjentacija utječe šta će neko da klikne, bez obzira na to da li video daje tačne informacije ili kreativnost ili novi ugao gledanja. Kod tutorijala jesam primijetio da te ocjene mogu imati vrijednost i težinu, ili kad neko pogrešno predstavlja sadržaj. Međutim, uglavnom svako može i sam brzo procijeniti neki video.

Gledanje lajkova i dislajkova nekima služi kao štaka za mozak, u smislu "šta ja imam misliti kad su drugi već mislili umjesto mene". Znači, može spakovati mozak u celofan i tako će mu se vrat manje zamarati.

 Ogroman problem današnjice je da netko uopće obraća pažnju na like i dislike i da prema tome gradi svoje mišljenje. U vremenu teških manipulacija, ljudi se predaju u ruke anonimnim korisnicima interneta koji onda pojedinačno, grupno ili softverski lajkaju ili dislajkaju neki video i tako drugima određuju što da vole ili ne vole. YT mora smisliti neki drugi način ocjenjivanja kvalitete. Palac gore ili dolje više nije nikakvo mjerilo.

14 godina
offline
Re: YouTube uklanja prikaz broja dislajkova
Tražilo ogozgora. Da se ne vidi koliko oniga Bidena narod ne voli
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
YouTube uklanja prikaz broja dislajkova

Sto sa nama koji imamo YouTube vanced ? 😜

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
YouTube uklanja prikaz broja dislajkova

Los potez. Dislajkovi imaju svoju svrhu kod mnogih sadrzaja. Naprmijer kod tutorijala i slicno. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
YouTube uklanja prikaz broja dislajkova

Nakon ove vijesti Jandroković najavio otvaranje svog kanala.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
6 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: YouTube uklanja prikaz broja dislajkova
Mad-Max-X kaže...

Te opcije mi se nikad nisu ni sviđale. Svaki retard može da klikne da li mu se nešto sviđa ili ne, argumentiranje je nešto drugo (za to su potrebni argumenti i vlastito mišljenje). Često npr. politička orjentacija utječe šta će neko da klikne, bez obzira na to da li video daje tačne informacije ili kreativnost ili novi ugao gledanja. Kod tutorijala jesam primijetio da te ocjene mogu imati vrijednost i težinu, ili kad neko pogrešno predstavlja sadržaj. Međutim, uglavnom svako može i sam brzo procijeniti neki video.

Gledanje lajkova i dislajkova nekima služi kao štaka za mozak, u smislu "šta ja imam misliti kad su drugi već mislili umjesto mene". Znači, može spakovati mozak u celofan i tako će mu se vrat manje zamarati.

Vidiš kako nisi u pravu. Skoro sam preskočio tvoj post ali sam vidio da imaš par TDova, pročitao, vidio da pišeš gluposti, zalijepo ti TD.

 

Kad nešto tražiš (ciljano) o nekoj temi, broj like/dislike ti nabrzinu kaže jel video valja, pogotovo ako tražiš tutorial. Još nijednom nisam naletio na neki tut koji ima hrpu dislajkova a da valja. Čak niti broj nije bitan nego omjer.

15 godina
offline
Re: YouTube uklanja prikaz broja dislajkova
Zahtjevam i da BUG prati trendove i makne TD sa postova. :)
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 6 hvala 1
6 godina
offline
Re: YouTube uklanja prikaz broja dislajkova
boxer kaže...
Zahtjevam i da BUG prati trendove i makne TD sa postova. :)

 BUG je nesto drugo, nema "like" i "dislike"

 

palci su za, "slazem se" i "ne slazem se" sa napisanim

3 godine
offline
Re: YouTube uklanja prikaz broja dislajkova
Bolje da vrate zvjezdice
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: YouTube uklanja prikaz broja dislajkova
Smatram da je to glupi potez. Iskreno, kada pratim neki kanal ne obracam niti 2% paznje na omjer like/dislike, ali kada trazim neki tutorial za opskurne stvari i vidim da je vecina dislike, to mi pomaze kod filtriranja sto je potencijalno rjesenje, a sto smece na koje ne zelim gubiti vrijeme.

Osobno mislim da je ovo jedna od onih “modernih” stvari gdje se “nagrade” ne dijele samo za izvrsnost, vec i za sudjelovanje. Iako to i nije glavni problem, a to bi IMHO bio kako pomoci ljudima koji misle da su likeovi i dislikeovi sve u zivotu, ali najlakse je strpati smece pod tepih i nasprejati s sobu osvjezivacem zraka umjesto da se sve pocisti kako se spada.
 
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: YouTube uklanja prikaz broja dislajkova
Silent horror1992 kaže...

Sto sa nama koji imamo YouTube vanced ? 😜

 Vanced treba promovirati čim više.

5 godina
offline
Re: YouTube uklanja prikaz broja dislajkova
boxer kaže...
Zahtjevam i da BUG prati trendove i makne TD sa postova. :)

 Bilo je i tu eksperimenata, ako se sjecas kad su anonimizirali TU/TD i hajku oko toga

 

Nemrem sada naci tocan topic, ali bilo je bas ko osinje gnijezdo

4 godine
offline
Re: YouTube uklanja prikaz broja dislajkova
encoding kaže...
boxer kaže...
Zahtjevam i da BUG prati trendove i makne TD sa postova. :)

 Bilo je i tu eksperimenata, ako se sjecas kad su anonimizirali TU/TD i hajku oko toga

 

Nemrem sada naci tocan topic, ali bilo je bas ko osinje gnijezdo

 Ne kužim zašto je ljudima tako važno da im netko da palac gore i sl.? Napišeš što imaš i gotovo. U trgovini isto čekaju na palac gore ako odaberu točno određeni kruh? :-)

9 godina
offline
Re: YouTube uklanja prikaz broja dislajkova
Zato sto YT broji klikove... Svaki pogled, komentar, like, dislike i share su jedan bod. Tko ima vise bodova bolje mu je rangiran video.
4 godine
offline
Re: YouTube uklanja prikaz broja dislajkova
Gogy7 kaže...
Zato sto YT broji klikove... Svaki pogled, komentar, like, dislike i share su jedan bod. Tko ima vise bodova bolje mu je rangiran video.

 Znam. Svejedno imam loše mišljenje o tome svemu. Klinci to vide i onda sanjaju o brzoj lovi. Pa ti klinca motiviraj za školu, fakultet i buduću karijeru. I ne samo klinci. 

9 godina
offline
Re: YouTube uklanja prikaz broja dislajkova
Vidi, moze se itekako zivjeti od tog. Meni je YT posao (obrt) jer drzava zeli dio para. Ali potrebno je znanje, pristup informacijama i puno truda. Meni je trebalo 3godine da dodem do 20,000 pretplatnika ali publika mi je oko 60,000 ljudi. Meni je dobro došlo u doba korone jer sam kuhar. Svakako treba poticati djecu na digitalizaciju jer je to budućnost ali nista preko noci. Ako ga zanima neka uči programiranje, obradu videa i muzike. Svakako ce mu biti bolje nego da završi neku profesiju s kojom nece naci posao.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice