Prikazana druga inačica ruskog autonomnog borbenog

poruka: 17
|
čitano: 5.676
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prikazana druga inačica ruskog autonomnog borbenog".
6 godina
offline
Prikazana druga inačica ruskog autonomnog borbenog

Eto ja prvi pa ako možeš štogod mukti... ručak sam skuhao...sad čekam kraljicu da dođe pa da idemo za stol... piletina s graškom i ječmom 

 

 

 

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Prikazana druga inačica ruskog autonomnog borbenog

Zar ne bi razvoj svih tih letjelica trebao biti drzan u tajnosti? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Prikazana druga inačica ruskog autonomnog borbenog

Braća Horten bi bila jako ponosna da vide ovog Ohotnika. Očigledno, njihov osnovni oblik letećeg krila je aktualan i dan danas.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Prikazana druga inačica ruskog autonomnog borb

pa Penaud kao idejni tvorac, a i par modela njergovih je letjelo (pogon na gumenu vrpcu !!!) bi sigurno bio ponosan....

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Prikazana druga inačica ruskog autonomnog borbenog

meni ovo, ovak na slici, izgleda kao oveći komad plastike. karakterističan odsjaj ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prikazana druga inačica ruskog autonomnog borbenog

Nagorno-Karabah je prošle godine pokazao kako se dronom (turskim) , protivnička strana razmontira kao beba zvečku.

Najpametnija investicija. Posebno za male zemlje i terene slične našem.

Rafali i ostala čudesa služe za naslikavanje po paradama i pravljenje postera.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
8 1 hvala 3
14 godina
offline
Prikazana druga inačica ruskog autonomnog borbenog

Vučiću sad sline cure kad gleda ovaj zrakoplovčić.

 

Ruska vojna propaganda radi svoj posao. Hladni rat se nastavlja i naoružanje je bitnije nego kvaliteta života u zemlji.  

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prikazana druga inačica ruskog autonomnog borb
Sila je to!
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prikazana druga inačica ruskog autonomnog borb
Ajar kaže...

meni ovo, ovak na slici, izgleda kao oveći komad plastike. karakterističan odsjaj ... 

Iskreno govoreći meni su Rusi oduvijek imali neki relativno čudan smisao za odabir boja koje koriste na svojim avionima te u svemiru.

 

Gotovo uvijek su to neke čudne nijanse zelene, bijele ili plave boje.

14 godina
online
Re: Prikazana druga inačica ruskog autonomnog borb
Jehonan kaže...
Ajar kaže...

meni ovo, ovak na slici, izgleda kao oveći komad plastike. karakterističan odsjaj ... 

Iskreno govoreći meni su Rusi oduvijek imali neki relativno čudan smisao za odabir boja koje koriste na svojim avionima te u svemiru.

 

Gotovo uvijek su to neke čudne nijanse zelene, bijele ili plave boje.

 a ne... Madžari... njihove boje na autima, Opelima osobito koji su se proizvodili, su nešto specijalno...

 

te nijanse...

 

jedino mi sad nije jasan  trend onih "uljanih" boja na utima 'ko da je boja iz željezarije  nalickana na kolesa....

 

valjda posljedica Fukushime, tj. da ona tvornica tam blizu, specijalizirana za metalik varijante sivih nijansi, je izvan proizvodnje...

 

a propos ove fotke, pa svi avioni s kompozitnim materijalima su au naturel nekakva izbljedjela pistacchio boja...

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Prikazana druga inačica ruskog autonomnog borb
Stric_Jura kaže...

pa Penaud kao idejni tvorac, a i par modela njergovih je letjelo (pogon na gumenu vrpcu !!!) bi sigurno bio ponosan....

 Hvala Jura što si me naveo na malo istraživanje, spominjući tog Penauda i njegove modele. Bilo je vrlo zanimljivo i saznao sam, što kaže u Velom mistu, puno lipih stvari..

dolazim odmah - Godot
11 godina
online
Re: Prikazana druga inačica ruskog autonomnog borb

ma kakvi mađari, ovo je klasična noctua 

jedino još da su krilca iz sive redux serije i eto ti isti ruski dron 

16 godina
offline
Re: Prikazana druga inačica ruskog autonomnog borb
Ajar kaže...

meni ovo, ovak na slici, izgleda kao oveći komad plastike. karakterističan odsjaj ... 

 Pa vjerojatno i je oveci komad "plastike". Dosta novih aviona i jesu "oveci komadi plastike" od raznih laganih i cvrstih kompozitnih materijala. 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Prikazana druga inačica ruskog autonomnog borb
Vježbe gađanja u pokretnu metu će vjerojatno biti nad Ukrajinom.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prikazana druga inačica ruskog autonomnog borb
Igor101 kaže...

 Pa vjerojatno i je oveci komad "plastike". Dosta novih aviona i jesu "oveci komadi plastike" od raznih laganih i cvrstih kompozitnih materijala. 

 pa, to se može tumačiti u smislu trabanta (= funkcionalno; od duroplasta) ili samo makete za fotografiranje. 

 

glazbena literatura:

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2021 17:44 (Ajar).
16 godina
offline
Prikazana druga inačica ruskog autonomnog borbenog

Da su složili to od lego kockica izgledalo bi profesionalnije i kvalitetnije. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.12.2021 11:36 (PICART).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prikazana druga inačica ruskog autonomnog borb
Ajar kaže...
Igor101 kaže...

 Pa vjerojatno i je oveci komad "plastike". Dosta novih aviona i jesu "oveci komadi plastike" od raznih laganih i cvrstih kompozitnih materijala. 

 pa, to se može tumačiti u smislu trabanta (= funkcionalno; od duroplasta) ili samo makete za fotografiranje. 

 

Pa moglo bi, no nisam siguran da bi im to nesto pomoglo. Nije da ne znaju raditi avione, nisu oni Iran. Meni je interesantno da uopce ovakve letjelice razvijaju "javno", al ajde valjda racunaju na svjetsko trziste umjesto samo na Rusiju pa se reklamiraju. 

 

A mozda su Trabant (da su koristili bolje materijale, bi taj auto bio toliko los), a mozda su i https://www.scaled.com/. 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice