Ludi japanski izum: televizor za lizanje

poruka: 11
|
čitano: 4.777
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ludi japanski izum: televizor za lizanje".
13 godina
offline
Ludi japanski izum: televizor za lizanje

Znali se šta, kad će monitori....da ne moram baš u dnevnom boravku?

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Ludi japanski izum: televizor za lizanje

iiuuuu 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ludi japanski izum: televizor za lizanje

koliko se sjećam, miashita-san je bio zavezan za radijator. da ne shita. a vid' sad sotone ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Ludi japanski izum: televizor za lizanje

Roditelji se bave uzgojem i prodajom povrća. Već 25godina prodaju na Trešnjevci pa sam u svojoj mladosti i ja bio uključen u povremene odlaske na "plac".

Kao i svake jeseni, imali smo nešto više robe pošto smo i grožđe prodavali tak da je stari zakupio još jedan štand, aka "klupu", za mene, a klupa se nalazila u onom redu do mliječnih proizvoda kaj su babice dilale. 

Nasuprot mene ekipa stoji u redu i čeka da jedna specifična krene s prodajom. Kad je krenulo, baba izvadi šeflju i ubaci u lonac s vrhnjem, pripremi vrećice za zamrzavanje i kreću narudžbe....

Znači, kako ko naručuje vrhnje, baba napuni navedenu vrećicu, ali obavezno poslje svakog punjenja obliže tu šeflju jezikom sočno pred cijelim redom. Onako, bez srama, da joj ne pokapa po stolu.

Ne samo nakon svakog kupca, nego nakon svakog grabljenja i izlijevanja u vrećku, ona fino pobere to vrhnje jezikom. 

 

Koliko je samo ona pojedinih imuniteta boostala... Pas matr.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.12.2021 9:38 (dax-lax).
Moj PC  
13 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Ludi japanski izum: televizor za lizanje
dax-lax kaže...

Roditelji se bave uzgojem i prodajom povrća. Već 25godina prodaju na Trešnjevci pa sam u svojoj mladosti i ja bio uključen u povremene odlaske na "plac".

Kao i svake jeseni, imali smo nešto više robe pošto smo i grožđe prodavali tak da je stari zakupio još jedan štand, aka "klupu", za mene, a klupa se nalazila u onom redu do mliječnih proizvoda kaj su babice dilale. 

Nasuprot mene ekipa stoji u redu i čeka da jedna specifična krene s prodajom. Kad je krenulo, baba izvadi šeflju i ubaci u lonac s vrhnjem, pripremi vrećice za zamrzavanje i kreću narudžbe....

Znači, kako ko naručuje vrhnje, baba napuni navedenu vrećicu, ali obavezno poslje svakog punjenja obliže tu šeflju jezikom sočno pred cijelim redom. Onako, bez srama, da joj ne pokapa po stolu.

Ne samo nakon svakog kupca, nego nakon svakog grabljenja i izlijevanja u vrećku, ona fino pobere to vrhnje jezikom. 

 

Koliko je samo ona pojedinih imuniteta boostala... Pas matr.

 lijepo je znati, pogotovo oni koji su kupovali na Trešnjevci vrhnje :)  , možda još i napisati na njihov nadgrobni spomenik da im je baba na placu svakodnevno lizala šeflu 

15 godina
offline
Ludi japanski izum: televizor za lizanje

Sjećam se jedne davne epizode Garfilda kada je on kupio sličan dodatak za TV.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ludi japanski izum: televizor za lizanje

nema šanse da ćeš kulen tako dobro osjetit...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ludi japanski izum: televizor za lizanje

E sad zašto po ekranu a ne po nekoj posudici/pločici i zašto po plastici, a ne po nekoj kasnije razgradivoj (možda i jestivoj) površini?

 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Ludi japanski izum: televizor za lizanje
Byron kaže...

E sad zašto po ekranu a ne po nekoj posudici/pločici i zašto po plastici, a ne po nekoj kasnije razgradivoj (možda i jestivoj) površini?

 Zato što je to odveć normalno a danas to nije moderno.

Amenoum
16 godina
offline
Re: Ludi japanski izum: televizor za lizanje
dax-lax kaže...

Roditelji se bave uzgojem i prodajom povrća. Već 25godina prodaju na Trešnjevci pa sam u svojoj mladosti i ja bio uključen u povremene odlaske na "plac".

Kao i svake jeseni, imali smo nešto više robe pošto smo i grožđe prodavali tak da je stari zakupio još jedan štand, aka "klupu", za mene, a klupa se nalazila u onom redu do mliječnih proizvoda kaj su babice dilale. 

Nasuprot mene ekipa stoji u redu i čeka da jedna specifična krene s prodajom. Kad je krenulo, baba izvadi šeflju i ubaci u lonac s vrhnjem, pripremi vrećice za zamrzavanje i kreću narudžbe....

Znači, kako ko naručuje vrhnje, baba napuni navedenu vrećicu, ali obavezno poslje svakog punjenja obliže tu šeflju jezikom sočno pred cijelim redom. Onako, bez srama, da joj ne pokapa po stolu.

Ne samo nakon svakog kupca, nego nakon svakog grabljenja i izlijevanja u vrećku, ona fino pobere to vrhnje jezikom. 

 

Koliko je samo ona pojedinih imuniteta boostala... Pas matr.

 to su sve bili perverznjaci koji su voljeli gledati babu kako liže vrhnje.

A ona je to znala.

Sad je baka na Only fansu

10 godina
neaktivan
offline
Ludi japanski izum: televizor za lizanje

Tko kaže da mora biti samo za hranu.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice