Spojevi na slijepo vraćaju se u modu i to zahvalju

poruka: 6
|
čitano: 3.657
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Spojevi na slijepo vraćaju se u modu i to zahvalju".
5 godina
offline
Spojevi na slijepo vraćaju se u modu i to zahvalju

Tinder i naslijepo ne idu u istu rečenicu 

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Spojevi na slijepo vraćaju se u modu i to zahvalju

Kao da se osobnost ne može velikim dijelom "pročitati" iz fotografije. U tom smjeru ide stara mudrost: "Oči su ogledalo duše." Druga stvar je što neko ima uske standarde: visina mora biti 2 metra, oči zelene, smisao za humor kao u stand up komičara za vrijeme nastupa, s tim da mora tako cijeli dan, ne smije biti škrt nego u 3 dana izlaska potrošiti cijelu platu na svoju "princezu" jer ona to zaslužuje... Pa možda bi i malo popustili kada bi im se neko svidio kroz samu komunikaciju, ali mnogi ne bi mijenjali svoja očekivanja o tome kakav fizički mora biti partner. Ta očekivanja se grade malo duže kroz kulturu i komunikaciju u društvu.

Ili, potrošiš vrijeme i energiju da nekog upoznaš da bi na kraju shvatio da ti se fizički gadi.

Svašta oni mogu izmišljati, ali to ne može dostići tradicionalno fizičko upoznavanje koje daje najbolje zaokružen dojam. U online, tu uvijek ostaje mnogo toga nepoznatog i to onda ispada kao igra na sreću za što treba imati živaca i vremena za bezbrojne pokušaje. Čovjek ako ne može na privlačan način komunicirati sa potencijalnim partnerima uživo, nije mu od koristi kucanje ljubavnih romana, to daje samo malo odškrinuta vrata, gdje se na kraju opet mora dokazivati uživo, pa ako se na to svodi, bolje je odmah i započeti na tome, a kada ne? Pa ako neko živi u pustinji ili na svjetioniku pa mu jedino internetsko upoznavanje preostaje. Ili u malom seocetu gdje su se svi već poženili/poudali. Ili ako živi u Sodomi ili Gomori, a želi upoznati nekog čestitog. Ili ako je neko član neke male sekte i želi upoznati drugog člana, pa mora tražiti po cijelom svijetu da izabere nekog od njih 20.

 
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Spojevi na slijepo vraćaju se u modu i to zahv
Mad-Max-X kaže...

Kao da se osobnost ne može velikim dijelom "pročitati" iz fotografije. U tom smjeru ide stara mudrost: "Oči su ogledalo duše." Druga stvar je što neko ima uske standarde: visina mora biti 2 metra, oči zelene, smisao za humor kao u stand up komičara za vrijeme nastupa, s tim da mora tako cijeli dan, ne smije biti škrt nego u 3 dana izlaska potrošiti cijelu platu na svoju "princezu" jer ona to zaslužuje... Pa možda bi i malo popustili kada bi im se neko svidio kroz samu komunikaciju, ali mnogi ne bi mijenjali svoja očekivanja o tome kakav fizički mora biti partner. Ta očekivanja se grade malo duže kroz kulturu i komunikaciju u društvu.

Ili, potrošiš vrijeme i energiju da nekog upoznaš da bi na kraju shvatio da ti se fizički gadi.

Svašta oni mogu izmišljati, ali to ne može dostići tradicionalno fizičko upoznavanje koje daje najbolje zaokružen dojam. U online, tu uvijek ostaje mnogo toga nepoznatog i to onda ispada kao igra na sreću za što treba imati živaca i vremena za bezbrojne pokušaje. Čovjek ako ne može na privlačan način komunicirati sa potencijalnim partnerima uživo, nije mu od koristi kucanje ljubavnih romana, to daje samo malo odškrinuta vrata, gdje se na kraju opet mora dokazivati uživo, pa ako se na to svodi, bolje je odmah i započeti na tome, a kada ne? Pa ako neko živi u pustinji ili na svjetioniku pa mu jedino internetsko upoznavanje preostaje. Ili u malom seocetu gdje su se svi već poženili/poudali. Ili ako živi u Sodomi ili Gomori, a želi upoznati nekog čestitog. Ili ako je neko član neke male sekte i želi upoznati drugog člana, pa mora tražiti po cijelom svijetu da izabere nekog od njih 20.

Upoznavanje preko interneta može biti OK, ako se brzo predje na ''uživo''. Dodao bi čak da je i prednost u odnosu na klasično upoznavanje, jer imaš veći izbor, a i mogućnost da upoznaš nekog sa kim ti se nikada ne bi ukrstio put.

Doduše, i previše ih je kao što si naveo onih što traže princa na bijelom konju, a dobiju samo konja.

16 godina
offline
Spojevi na slijepo vraćaju se u modu i to zahvalju

Hm... vjerovali ili ne i trenutni tinder je spoj na slijepo! Fotke toliko retuširane i ušminkane, dobro osmišljene poze koje prekrivaju puno i previše toga, fotke iz mladih i boljih dana od prije 2+ godine, pa kada se nađete uživo na kavi/šetnji ili ovisno o tome što ste dogovorili, moraš dobro gledati da li je to ta osoba. Ima iznimaka, ali su rijetke,... Sve u svemu, app je dobar kao i idea, ali mi ljudi smo postali previše umjetni i prikrivamo stvarni izgled, i dalje velim, čast iznimkama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Spojevi na slijepo vraćaju se u modu i to zahv
Ja sam ženu upoznao na net hr chatu i sad nam je 17 godina braka, 19 godina veze. Mali 16 god mala 11. 10 min dopisivanja i offline date. Mala bomba. Rješia sam je samo tako XD.

Do vas je gdje želite da to ide, žene obično nemaju blage veze šta rade. Zašto se služite sa tim alatima za upoznavanje, što tražite i gdje želite ići s tim? Ako ćete nešto "probat pa vidit gdje će to ići" to onda ide u mp3. Dvoje ljudi - nitko nema blage veze gdje ide. Recept za propast.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Spojevi na slijepo vraćaju se u modu i to zahvalju

Moja druga supruga i ja smo se upoznali na Bloogeru te sada nam je 17 godina zajednickog zivota. Sve ovisi kakva ocekivanja imate prije, za i poslije kada se upoznate u zivo te tu nema retusiranih fotki koje mogu poljepsati ili poruzniti osobu koju zelite upoznati, sve ovisi o vasem egu, dusi i inteligenciji a za sve ostale nedostatke na raspolaganju su mastercard, diners i slicne kartice.

veni vidi didici
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice