Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st zaključana tema

poruka: 265
|
čitano: 36.334
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st".
14 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

Lijepo!

 
6 4 hvala 0
13 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

Hakirali su i glavne ruske TV kanale, pokazuju videe iz Ukrajine s nečijim govorom (pretpostavljam od Zelenskog) i titlovima. 

 

Bravo! 👍

 
8 4 hvala 0
12 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

Zadnje što je od njih bilo za čuti prošlogodišnja je (neostvarena) prijetnjaElonu Musku, kojeg su tada "uzeli na zub" zbog nemoralnog ponašanja u dobavi sirovina za baterije i manipuliranja tržištem kriptovaluta. Musk njihov bijes, koliko znamo, nije osjetio, ali sada su se Anonymousi ponovno aktivirali – i pohvalili se s nekoliko uspjeha.

 

Musk sam jači od Rusa.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Jehonan kaže...

Lijepo!

 Osim da to nisu pravi hakeri, ili ukratko to je samo tipičan prigodni show cirkus.U toku je šah partija Amera i Rusa, a EU ekipa i Nato samo nosi/poslužuje piče za stol gdje se igra šahovska igra.

 

https://twitter.com/sbancelll/status/1497638829683101703

 

DDos napad nije nikakvo hakiranje, a ovo ostalo kaj su objavili zapravo je skroz beskorisno.

AMD,........is that Epyc or what?
13 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
rambox kaže...
Jehonan kaže...

Lijepo!

 Osim da to nisu pravi hakeri, ili ukratko to je samo tipičan prigodni show cirkus.U toku je šah partija Amera i Rusa, a EU ekipa i Nato samo nosi/poslužuje piče za stol gdje se igra šahovska igra.

 

https://twitter.com/sbancelll/status/1497638829683101703

 

DDos napad nije nikakvo hakiranje, a ovo ostalo kaj su objavili zapravo je skroz beskorisno.

 rambox

Je baš ti znaš tko su oni.

Mene čudi kako si još tu u Hrvatskoj da nisi u Pentagonu.

14 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
hummer0 kaže...
rambox kaže...
Jehonan kaže...

Lijepo!

 Osim da to nisu pravi hakeri, ili ukratko to je samo tipičan prigodni show cirkus.U toku je šah partija Amera i Rusa, a EU ekipa i Nato samo nosi/poslužuje piče za stol gdje se igra šahovska igra.

 

https://twitter.com/sbancelll/status/1497638829683101703

 

DDos napad nije nikakvo hakiranje, a ovo ostalo kaj su objavili zapravo je skroz beskorisno.

 rambox

Je baš ti znaš tko su oni.

Mene čudi kako si još tu u Hrvatskoj da nisi u Pentagonu.

 Sad je na godišnjem u HR.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
neaktivan
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

Pošto su anonimni, svako može reći da je Anonymous, jel?

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
rambox kaže...
Jehonan kaže...

Lijepo!

 Osim da to nisu pravi hakeri, ili ukratko to je samo tipičan prigodni show cirkus.U toku je šah partija Amera i Rusa, a EU ekipa i Nato samo nosi/poslužuje piče za stol gdje se igra šahovska igra.

 

https://twitter.com/sbancelll/status/1497638829683101703

 

DDos napad nije nikakvo hakiranje, a ovo ostalo kaj su objavili zapravo je skroz beskorisno.

Eto super!

 

Ako je toliko beskorisno čemu onda toliko "uzbuđenja" s tvoje strane?!

 

Nek si ti nama objasnio kako to nije "nikakvo hakiranje" .

 

Bezveze !

12 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

I sam sam bio zrtva napada ruskih hakera , skinuli su mi 15e sa bankovne kartice.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
hummer0 kaže...
rambox kaže...
Jehonan kaže...

Lijepo!

 Osim da to nisu pravi hakeri, ili ukratko to je samo tipičan prigodni show cirkus.U toku je šah partija Amera i Rusa, a EU ekipa i Nato samo nosi/poslužuje piče za stol gdje se igra šahovska igra.

 

https://twitter.com/sbancelll/status/1497638829683101703

 

DDos napad nije nikakvo hakiranje, a ovo ostalo kaj su objavili zapravo je skroz beskorisno.

 rambox

Je baš ti znaš tko su oni.

Mene čudi kako si još tu u Hrvatskoj da nisi u Pentagonu.

 dosseri nisu hackeri :D

znamo po cenu je "anonymous" poznat.... ako ne znas, nije ti to opravdanje!

16 godina
neaktivan
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

na twiiter accountu se drže pravila i čuvaju račun od moguće suspenzije.

sam twitter ih posebno nadzire zbog objava.  taman prekjučer slučajno ugledam objavu staru 10 minuta...

izbace link na cloud Mega..fajl 17mb.  kaže, možete skinut popis uposlenih, mailove i bla bla od ruskog ministarstva obrane.

.

nakon 2 minuta twitter obriše objavu.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2022 9:54 (torrente).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

 

Hm,....baš su zaustavili Ruse....

 

Mediji javljaju da Rusi oslobađaju grad za gradom, a ovi neostvareni ljudi ratuju na Internetu. Ne bi se čudio da zaigraju neku mrežnu pucačinu u znak potpore Ukrajnicima.

Kada već ne može u stvarnosti, bar da na Internetu nisi luzer.

 

Pozivam sve da stave ukrajinsku Zastavu u znak potpore braći iz Ukrajine.

 To će im puno pomoći, a zaplašti će Ruse.

 

 

Vidite samo što su propustili javiti ovi zapadni mediji...

 

Tenk Ruske Federacije sa komunističkom crvenom zastavom.

Zločesti Rusi.

dzg
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2022 9:33 (PzKpfw).
Moj PC  
2 13 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

ima sve ovo svoju težinu..ne promatrati površno.

svaka država ili sila, danas u ministarstvu obrane ima cyber "diviziju".

podaci su bitni.  sve legitimno.

pošto je sigurno, da je ovaj put napadač, zasigurno znao da će biti pod udarom masu država putem mreže...zasigurno je sve "ispeglao" da ostane neprobojan.

 

zanimljivost je da ih na kraju prcaju anonimusi. to nosi težinu.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
2 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
PzKpfw kaže...

 

Hm,....baš su zaustavili Ruse....

 

Mediji javljaju da Rusi oslobađaju grad za gradom, a ovi neostvareni ljudi ratuju na Internetu. Ne bi se čudio da zaigraju neku mrežnu pucačinu u znak potpore Ukrajnicima.

Kada već ne može u stvarnosti, bar da na Internetu nisi luzer.

 

Pozivam sve da stave ukrajinsku Zastavu u znak potpore braći iz Ukrajine.

 To će im puno pomoći, a zaplašti će Ruse.

 

 

Vidite samo što su propustili javiti ovi zapadni mediji...

 

Tenk Ruske Federacije sa komunističkom crvenom zastavom.

Zločesti Rusi.

 sa svime se slažem, osim debele šamarčine koju si dao svim slobodno mislećim ljudima... Rusi ne OSLOBAĐAJU nego osvajaju gradove po međunarodno priznatoj zemlji...

 

slažem se dijelom da neki  ukrajinčuju bez izgradnje stabilne, pravne države, ali je to na ukrajinskim građanima (svake fele) da to riješe, po mogućnosti bez ikakvog uplitanja sa strane, a osobito bez ruskog vojnog...

Ju je je? Je ju je!
6 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
cinik u meni...kako to da nitko na zapadu nije prosvjedovao kad su ameri uvodili demo(n)kreaciju u Afganistanu... Iraku...Libiji

i oni su ljudi od krvi i mesa

Kolinda: danas se Hrvatska brani u Afganistanu...to je rekla kad je tamo bila... nitko ni riječi kod nas nije rekao

Kolinda kad je bila tajnica u NATO:
Amerika mora izvršiti invaziju na Libiju da se spriječi nova Srebrenica

Svi smo mi LICEMJERI
Amerika... Rusija...isto sranje drugo pakiranje:(


P.S kako bi zvučalo da ja sad kažem ovo što je rekla Kolinda...ali da zamjenim kod prve izjave
Afganistan=Ukrajina
Hrvatska=Rusija

kod druge isto

sve ovo se i dešava jer su ljudi obična govna... LICEMJERI
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
30 2 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

niđe veze s vezom što se tiče komparacije.

jeftina demagogija rusofilskih botina.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
2 1 hvala 1
14 godina
online
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk

Nažalost ima...

 

jer jedino je što Ameri rade reda u nekim -stanovima gdje nema baš ni interneta,  i ljudi malo drukčije izgledaju...

 

Ukrajina - prekid borbenih djelovanja, povratak ruske vojske na početne položaje, a potom natrag u baze - to je jedino ispravno i onda pregovori, ali oni koji će se voditi razumom a ne logikom sile...

 

osnovni problem svijeta je da ga vode ekonomisti, "bean counters", pa pogledaj Stoltenberga, mali blijedi birokrat...

 

Svi plješću novoj odlučnoj Njemačkoj - koja je kupovala od Rusije plin po 450 € a pumpala natrag u Ukrajinu za 1000... 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2022 11:54 (Stric_Jura).
16 godina
neaktivan
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

smarajuće je do bola u svakoj situaciji vrtit iste bajke o novčanom poretku i ostalim bla bla dosjetkama iz edicija zagor protiv soroša.

 

priča je ovaj put o drugom bloku.

znači sve te navedene nakupine libija, sirija, dileri opijuma...zrcalno preslikajte na ruski blok gdje su isti idioti "bez interneta" i posložite figure na ploču bez nepotrebnih smarajućih piramidalnih bankovno ugnjetavačko izrabljivačkih libera poremećenih organizatora belosvetske sudbine nas miševa...jer smara i tupo je.

 

znači...sve enklave i zakurčine po ruskom bloku preslikajte na ploču...a ne stoltenbergovića.

za početak ovaj čečenski gulaš,pa ih možemo poredat još 50 iz 50 regija...

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk

samo malo a tvoje o patetično slici imperija koji tone i da ničija nije do zore gorjela ? (kad govoriš o SADu)?

 

sve je to isto sranje i da u ovom trenutku je rusko sranje na meniju, koje se mora hitno zaustaviti, ali...

 

sustav je pokvaren, ovo nije nešto što se desilo jer netko (Rusi) ne žele igrati po pravilima, ovo je ugrađeno u sustav...

 

mi danas živimo u svijetu u kojem informacija je skoro trenutna (ne nužno 100% točna) ali da, već znamo (ili si bar utvaramo) više nego naši dedeki, kojima je jednom tjedno došel bubnjar u selo i rekel kaj su Njegovo Carsko i Kraljevsko Visočanstvo odlučili...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2022 11:33 (Stric_Jura).
16 godina
neaktivan
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

ponavljam.

sve ono što se stalno fokusira na zapadu i pripisuje americi je u potpunosti identično već desetljećima unutar drugog blokovskog okruženja,ali nije bilo u fokusu.

ljude da postaviš na milijunašu i pitaš za gruziju, moldaviju, bjelorusiju itd itd...svi bi doma pošli sa početnih 1000kn.

 

fokus je bitan.  a konstantno je uperen na SAD, bez obzira jeli covid-19 ili libija.

sve američke anegdote, koje vole opjevat naši znalci u geopolitičkoj teoretizaciji, prisutne su i u drugom bloku..al nikako nisu zanimljive za žvakanja.

 

i da tragedija bude veća..kada se ovako znalački ide analizirat situaciju po tom bloku...OOOOOOPET soroš, banke, liberali, SAD, novčarsi mešetari... niđe veze..al, to je folklor sa kojim se nastupa za bilo kakvu svjetsku situaciju.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
5 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk

OK, to prihvaćam, ali jednu stvar moraš priznati, kad je SAD u fokusu (2003. mahanje ampulicama za OPRAVDAVANJE rata) baš i nema medijske harange na ideologe rata...

 

Putinu treba dati do znanja da je ovo svinjarija (jedino mu priznajem, on je sam preuzeo odgovornost, postrojio je one aparatčike, ali je on prelomio - krivo, glupo i nepotrebno...i on je kriv), i sad su se svi raspisali o njegovu osobnom bogatstvu i 117 odabranih oligarha...

 

svi sve znaju sada, a jučer nisu?

Ju je je? Je ju je!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Stric_Jura kaže...

OK, to prihvaćam,

 ipak je to bila 2003 i bome si trebao znati upalit mobite sa 0 početnih aplikacija. posebno društvenih.

ovo ludilo danas je neusporedivo jer svakog jutra uživo pratim objave ukrajinca koji iz dnevnog boravka prenosi pokret višecjevnog bacača ispred njegove zgrade.

raj za manipulaciju unutar beskrajnog bazena unutar kojeg će svi mediji zagrabit što im odgovara i napisat breaking news.

 

e sad...sve bi drugačije izgledalo da je u vrijeme sadama i pukovnika gadafija bilo moguće kupit xiaomi, izvadit ga iz kutije i već te čekaju ikonice FB, TW, Tiktok...premda je pukovnik već ugazio u sferu whatsappa i telegrama.

jesu li današnji rimljani iz svoje bijele kuće iskoristili taj alat....jesu.

no danas..svi ti alati su problem.  imamo inflaciju totalno izluđenih ljudi kojima su ti alati postali religija.  osobno svi mi poznamo ljude unutar zadnje dvije godine koji su unutar beskrajnog bazena, grabili (opet zbog navođenih AI algoritama) jedan te isti frizirani sadržaj...pa su danas spremni stavit ruku na panj uz poklič "kidaj ako zemlja nije ravna ploča".

 

niti je danas lako modernim rimljanima (koji će propast...bilo zbog nuklearne zime ili kada im crkne njihov Topčider-printer novca), niti je lako Putinu.

da nije ovog bazena u koji svaki seljak trpa klipiće...ja bih mislio da Vladimir ima moćno pješaštvo...no, svjedočimo po klipićima,kao da se radi o nekoj zemlji trećeg svijeta...golobradi mladići bez morala bauljaju Ukrajinom.

 

sve u svemu... prvo će im nestat banana, zatim samsunga.. no, u svom ovom ludilu i dalje ne vidim smisao komparacije svih lokalnih puškaranja posljednje dvije dekade.

da , moglo se frizirat i pakirat fejk sadržaj...no danas je to sve teže..neće se više ni jenki rimljani usudit srljat sa komičnim objavama kao kod sadama.

 

jeste li vi svjesni, da jedan običan tiktok video od 20 sekundi, nekog random ukrajinca koji prodaje bureke u pekari, može okrenut tijek zbivanja.

nitko više ne može unutar ove digitalizacije ići na siguran zahvat...tako se i Vladimir preračunao.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
13 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

Solidni presjek situacije bez suvišnih emocionalnih proljeva i najavljivanja apokalipse:

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
maximus007 kaže...

Solidni presjek situacije bez suvišnih emocionalnih proljeva i najavljivanja apokalipse:

 

 došao sam do 9-te minute. fluidan školski opis za bilo kakvog vulgarisa koji baš nema niakvog geografsko-povijesnog pojma.

može se preporučit da ljudi pogledaju...meni se ne da gledat jer nemam nejasnoća unutar prvih 9 min...ima li do 30-te nešto uzbudljivo?

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
13 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
torrente kaže...
maximus007 kaže...

Solidni presjek situacije bez suvišnih emocionalnih proljeva i najavljivanja apokalipse:

 

 došao sam do 9-te minute. fluidan školski opis za bilo kakvog vulgarisa koji baš nema niakvog geografsko-povijesnog pojma.

može se preporučit da ljudi pogledaju...meni se ne da gledat jer nemam nejasnoća unutar prvih 9 min...ima li do 30-te nešto uzbudljivo?

Moraš uzeti u obzir da je rađeno za američku publiku. ipak moraš imati neki uvod :D

Pratim tog autora na yt već neko vrijeme i ima solidne osvrte. 

Poanta priče, da skratim:

2012 - otkrivena nalazišta plina i nafte u ukrajini čime bi zaprijetili monopolu ruskih izvora prema EU

2014 - demokratski prosvjedi i rušenje proruske vlade (automatkso stopiranje pregovora za zapadnim kompanijama za vađenje resursa)

2014 - 2021 - aneksija krima i odcjepljivanje dijelova teritorija po provjerenom scenariju Gruzije

Ostalo se da i logički zaključiti.

 

14 godina
online
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st
Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
HCMAA kaže...
cinik u meni...kako to da nitko na zapadu nije prosvjedovaokad su ameri uvodili demo(n)kreaciju u Afganistanu... Iraku...Libiji

i oni su ljudi od krvi i mesa

Kolinda: danas se Hrvatska brani u Afganistanu...to je rekla kad je tamo bila... nitko ni riječi kod nas nije rekao

Kolinda kad je bila tajnica u NATO:
Amerika mora izvršiti invaziju na Libiju da se spriječi nova Srebrenica

Svi smo mi LICEMJERI
Amerika... Rusija...isto sranje drugo pakiranje:(


P.S kako bi zvučalo da ja sad kažem ovo što je rekla Kolinda...ali da zamjenim kod prve izjave
Afganistan=Ukrajina
Hrvatska=Rusija

kod druge isto

sve ovo se i dešava jer su ljudi obična govna... LICEMJERI

Nemoj zaboravit Vijetnam, iako je to bilo prije puno godina ali opet treba spomenut.Opet treba istaknut, jako puno Amera(pa i ljudi po europi) bilo je protiv Vijetnamskog sranja+dosta Američkih vojnih obaveznika bižalo je preko granice u Kanadu.

 

- Ameri su tokom godina onako usput u masovnim bombardiranjima(carpet bombing+napalm divote)pobili par desetaka tisuča civila

 

Putinu i Rusiji zapad jako zamjera, i to na poznato mješanje u plan zapada na demokratizaciju Sirije po šemi Libije itd.

 

 

Nažalost Ukrajinu su gurnuli u rat, zapad i Ameri dobro su znali kaj če se dogodit ako Ukrajina krene u Nato.Eto sedam godina star video, človek je sve rekel nema se tu kaj dalje komentira.Dobro su znali rizike, ali su eto mislili da Rusija možda ipak neče reagirat kad im instaliraš Nato rakete ispred praga.

 

https://www.facebook.com/watch/?v=497305955129355

 

https://www.bitchute.com/video/6hxvY2Ai5uWH/

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2022 22:28 (rambox).
16 godina
neaktivan
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

..i to je to?

jel postoji išta od ruske priče?

drži li išta vodu oko separatističkih balvandžija?  neonacističkih odreda?  ugnjetavanja tih separatista unutar te dvije "krajine"..ili je opet sve plin, nafta, soroš, bajden itd itd?

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk

pa zapravo si u pravo, ovo je već rat Rusije i SADa, preko leđa Ukrajine...

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Svi se sukobi vode oko resursa i moći. Ne možeš separatiste nabrijati izravno time. Moraš u miks ubaciti djedovinu, nacionalnost i religiju.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice