Corsair K70 RGB PRO - Mehaničko oružje za kompetit

poruka: 5
|
čitano: 7.300
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Corsair K70 RGB PRO - Mehaničko oružje za kompetit".
6 godina
offline
Corsair K70 RGB PRO - Mehaničko oružje za kompetit

Svaka čast tebi Denise...ali dok to ihush ne isproba i ocjeni...kune ostaju u djepu

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Corsair K70 RGB PRO - Mehaničko oružje za kompetit

Koliko vidim, sve novije tipkovnice imaju dizajnerski štos da je dno prekidača (switcheva) u ravnini s poklopcem tipkovnice, čime se dobije rasap svjetla na sve moguće strane i lightshow efekt rasvjete. Ja kao korisnik koji sam koristio Logitech Romer G tipkovnicu žalim što Cherry nije uspio ništa naučiti iz Romer G dizajna kako bi osvjetljen bio samo vrh tipke, što sami proizvođači tipkovnica još zapapre nakaradnim blještanjem svjetla ispod tipki.  

 
3 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Corsair K70 RGB PRO - Mehaničko oružje za komp
Thinker kaže...

Koliko vidim, sve novije tipkovnice imaju dizajnerski štos da je dno prekidača (switcheva) u ravnini s poklopcem tipkovnice, čime se dobije rasap svjetla na sve moguće strane i lightshow efekt rasvjete. Ja kao korisnik koji sam koristio Logitech Romer G tipkovnicu žalim što Cherry nije uspio ništa naučiti iz Romer G dizajna kako bi osvjetljen bio samo vrh tipke, što sami proizvođači tipkovnica još zapapre nakaradnim blještanjem svjetla ispod tipki.  

 To je samo stvar estetike. Nije da se ne može napraviti prekidač koji nema rasap svjetla - potrebno je samo napraviti kućište od neprozirne plastike. Po svemu sudeći se ovakvi prekidači mnogim korisnicima sviđaju. 

9 godina
offline
Re: Corsair K70 RGB PRO - Mehaničko oružje za komp
Denis kaže...

 To je samo stvar estetike. Nije da se ne može napraviti prekidač koji nema rasap svjetla - potrebno je samo napraviti kućište od neprozirne plastike. Po svemu sudeći se ovakvi prekidači mnogim korisnicima sviđaju. 

 

Je, slažem se, stvar estetike, jedino što ispada da se od one početne namjere "osvjetljenih tipki" otišlo u sferu lunaparka i šarenih lampica. A oko ovog da ima puno korisnika kojima se sviđa, to je za neku drugu raspravu jer realno gledajući korisnici u našim trgovinama baš i nemaju velik izbor, sve se svodi na Logitech vs Cherry/Cherry klon/Razer/Steelseries switcheve koji su gotovo identični po pogledu rasipanja svjetlosti.

12 godina
offline
Re: Corsair K70 RGB PRO - Mehaničko oružje za komp
Bravo, to je pravo osvjetljenje, ELEGANTNO!
A ovakva sranja izgledaju samo ko neki luna park...

Uostalom kad se baciš u full custom meh. tipkovnice meni sve ove izgledaju kao za djecu, ali to je drugi svijet tj. druga priča...

P.S. nisam ni procitao tvoj zadnji post a vidim da si koristio istu riječ - lunapark , to je to 🤣🤣🤣
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.3.2022 22:17 (MP7).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice