MALL.HR je od danas dio međunarodne grupe Allegro,

poruka: 6
|
čitano: 10.352
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MALL.HR je od danas dio međunarodne grupe Allegro,".
10 godina
suspendiran
offline
MALL.HR je od danas dio međunarodne grupe Allegro,

A jeb'te se, iznenađen i zbunjen skroz, no tek pri kraju čitanja sjetio se ... evo nasjeo sam, priznajem!

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: MALL.HR je od danas dio međunarodne grupe Alle
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

A jeb'te se, iznenađen i zbunjen skroz, no tek pri kraju čitanja sjetio se ... evo nasjeo sam, priznajem!

 

Ipak mislim da nije.. Znam da se o ovome najavljivalo i pričalo već neko vrijeme

14 godina
offline
Re: MALL.HR je od danas dio međunarodne grupe Alle
Da, bila je već vijest na Bugu da ću se Poljaci preuzeti, jedino mi cifra ne drži vodu. Da me netko pita rekao bih da mall.hr vrijedi možda 2-3% tog iznosa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: MALL.HR je od danas dio međunarodne grupe Alle
jozef kaže...
Da, bila je već vijest na Bugu da ću se Poljaci preuzeti, jedino mi cifra ne drži vodu. Da me netko pita rekao bih da mall.hr vrijedi možda 2-3% tog iznosa.

HR podružnica i jest samo dio iznosa, kupili su kompletno poslovanje koje pokriva dobar dio jugoistočne europe. Češka, Mađarska, Slovenija, Hrvatska....

10 godina
suspendiran
offline
MALL.HR je od danas dio međunarodne grupe Allegro,

vrlo, vrlo loš tajming za prikazati ovakvu vijest. Mogli su komotno 02.04. staviti vijest, posebice jer je ista prikazana 01.04 u 23 navečer. Kažem, vrlo loš tajming, pa tko bi povjerovao u tako nešto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: MALL.HR je od danas dio međunarodne grupe Alle
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

vrlo, vrlo loš tajming za prikazati ovakvu vijest. Mogli su komotno 02.04. staviti vijest, posebice jer je ista prikazana 01.04 u 23 navečer. Kažem, vrlo loš tajming, pa tko bi povjerovao u tako nešto?

 Šta se tu ima nevjerovat? Jel tebi dobro u glavi?

Jedna velika firma kupuje drugu veliku firmu, u čemu je problem?

Stvarno ima specijalaca jbt...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice