Razerov igraći headset spasio gamera od zalutalog

poruka: 8
|
čitano: 7.010
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razerov igraći headset spasio gamera od zalutalog ".
16 godina
offline
Razerov igraći headset spasio gamera od zalutalog

Nesvakidašnji, hmmm. Pa nebi reko, samo je čudo što više ljudi ne pogiba od zalutalih metaka u Americi.

 
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Razerov igraći headset spasio gamera od zaluta
Nesvakidasnje je samo to sto je metak zaustavljen i sto klinac nije poginuo. To sto metci zuje uokolo je tamo svakodnevnica kad oruzje i municiju tamo kupis bez problema na svakom koraku.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Razerov igraći headset spasio gamera od zalutalog

Ma taj metak je za drama quinnove, u Zagrebu te može zalutali dron zveknut u glavu. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Razerov igraći headset spasio gamera od zalutalog

znaći Logitech ništa, a? nijedan model?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Razerov igraći headset spasio gamera od zalutalog

kad vidiš ovakvu neukusnu marketingatorsku ujdurmu u doba kad nekima koji se "iz tehničkih razloga" ne mogu igrati (jer na njih namjerno pucaju), preostaje ti samo:

 

razer: gejmeru, pazi metak!

(fijuuu)

gejmer: hvala ti, rejzeru, spasio si mi život.

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Razerov igraći headset spasio gamera od zaluta
Neka se odluce, ili mu je set spasio zivot svojom kvalitetom, ili cinjenica da se nije malo pomaknuo...

Obadvije tvrdnje su u tekstu.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Razerov igraći headset spasio gamera od zalutalog

Nije to do razera, sigurno je bosanac u pitanju.

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Razerov igraći headset spasio gamera od zalutalog

Tko je gledao Spašavanje vojnika Ryana - metak pogodi tipa u kacigu, dečki iz jedinice komentiraju "you lucky bastard" i 2-3 sekunde nakon toga dolijeće drugi metak i prosipa mu mozak. Crnjak do bola... Tko zna, da je bio još jedan metak, bi li ovaj dečko preživio ili je ipak bio lucky bastard.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice