Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u Hrv

poruka: 21
|
čitano: 9.252
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u Hrv".
9 godina
offline
Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u Hrv

Umjesto da novac usmjerni na zadovoljstvo korisnika, ovi se bave ovakvim besmislenim plaćenim oglasima. "Mi smo najbolji!". Čisti cringe od firme koja me motovirala svojom nekvalitetom usluge i očitom nebrigom za korisnike da ovo napišem. Gori su i od omraženog Hrvatskog telekoma.

 
14 2 hvala 2
13 godina
offline
Re: Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u

Ne znam, meni je najgori A1. Takvi muljatori da raskidam s njima čim mi se ukaže prilika, sva sreća pa mi je usluga po punoj cijeni bez ugovorne obveze, pa mogu otić kad hoću. A1 je po bezobrazluku prešišao i HT. Tele2, sad Telemach me bar još nikad nisu pokušali izigrati kao dvoje navedenih.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.4.2022 20:16 (Marko :D).
14 godina
offline
Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u Hrv

Ovaj članak je ziher plaćen od kolege koji je postao iznad  nhf Marko i vrapci na grani znaju da radis za telemach 

 

Btw. A1 je gospodska firma za seljacki Telemach

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.4.2022 20:47 (Reedy).
Moj PC  
8 3 hvala 1
13 godina
offline
Re: Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u

Ne radim, ali dobro. Svatko hvali svog konja. Meni se Telemach pokazao kao najjeftiniji i najbolji. Nekome se HT pokazao kao najbolji, nekome MultiPlus Mobile, a nekome 24Mobi. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.4.2022 21:08 (Marko :D).
4 godine
offline
Re: Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u
Reedy kaže...

Ovaj članak je ziher plaćen od kolege koji je postao iznad  nhf Marko i vrapci na grani znaju da radis za telemach 

 

Btw. A1 je gospodska firma za seljacki Telemach

 Bio bi preporod da ga prebace na 3.2.1 kuhaj forum ili da dobije trajni ban,nitko ne može ništa napisati da se on ne pojavi sa reklamom za najbolju firmu na svijetu Telemach.

9 godina
offline
Re: Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u
Reedy kaže...

Ovaj članak je ziher plaćen od kolege koji je postao iznad  nhf Marko i vrapci na grani znaju da radis za telemach 

 

Btw. A1 je gospodska firma za seljacki Telemach

 Ne znam kakav je Telemach, ali i najgori kokosari su gospoda prema A1. HT je jedini koji ozbiljno radi dok ne iskoci problem 

9 godina
offline
Re: Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u
Marko :D kaže...

Ne radim, ali dobro. Svatko hvali svog konja. Meni se Telemach pokazao kao najjeftiniji i najbolji. Nekome se HT pokazao kao najbolji, nekome MultiPlus Mobile, a nekome 24Mobi. 

 Hocemo puno ime i OIB da to provjerimo sa organima reda.

13 godina
offline
Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u Hrv

Zapostavimo li prepucavanja o tome čiji je veći i bolji, idemo se usredotočiti na najosnovniji kriterij po mom mišljenju, a to je - pokrivenost signalom i dostupnost usluge.

Po tome je HT najbolji, osttali se mogu sakriti. I da, govorim iz vlastitog iskustva. Telemach je bio čak i ok donedavno, A1 oduvijek šteka po tom pitanju.

 

*ebao ih 5G, daj stabilan signal po cijeloj HR.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u
Ne znam kak je kod A1 i HT, ali Telemachov 5G u Zagrebu je odličan. Signala ima skoro svugdje i brzine se uvijek vrte oko 1 Gbps.
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
offline
Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u Hrv

Da je Telemachov 5G u Zagrebu odličan onda bi imao pokućni 5G internet sa minimalno 1TB prometa mjesečno i gigabit brzinom u ponudi za kvartove ili dijelove kvartova koji nemaju optiku.

 

 
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u Hrv

Država koja nema nikakvu politiku i smisla sa bilo čime i ne zaslužuje bolje operatora od lopova grebeza hostaplera i prevaranata....

Svako dobije po zaslugama... 

Sad će netko rec ovo ono ali infrastruktura je strateški važna za državu i država bi trebala imati nekakav nadzor i mogućnost...  Onu h nešto glupavu uhljebnicki nastrojenu agenciju ne brojim... 

Živimo Hajduk
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u
Ja samo iznosim svoja vlastita iskustva. Koristim mob kao hotspot kod kuće i brzine su odlične.
3 godine
protjeran
offline
Re: Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u
ZaliazniMacan kaže...

Država koja nema nikakvu politiku i smisla sa bilo čime i ne zaslužuje bolje operatora od lopova grebeza hostaplera i prevaranata....

Svako dobije po zaslugama... 

Sad će netko rec ovo ono ali infrastruktura je strateški važna za državu i država bi trebala imati nekakav nadzor i mogućnost...  Onu h nešto glupavu uhljebnicki nastrojenu agenciju ne brojim... 

upravo to, zivio nas uhljebistan 

16 godina
offline
Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u Hrv

Da li na Telemachu još uvijek 5G ne radi na iphoneu?

Koji je uopće razlog da ne radi?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u
maximus007 kaže...

Zapostavimo li prepucavanja o tome čiji je veći i bolji, idemo se usredotočiti na najosnovniji kriterij po mom mišljenju, a to je - pokrivenost signalom i dostupnost usluge.

Po tome je HT najbolji, osttali se mogu sakriti. I da, govorim iz vlastitog iskustva. Telemach je bio čak i ok donedavno, A1 oduvijek šteka po tom pitanju.

 

*ebao ih 5G, daj stabilan signal po cijeloj HR.

Ali Telemach koristi svoju mrežu i mrežu Hrvatskog Telekoma na mjestima gdje imaju slabiju pokrivenost. Pa ako nemaš jednog signala, imaš drugog. 

JohnMatrix kaže...

Da je Telemachov 5G u Zagrebu odličan onda bi imao pokućni 5G internet sa minimalno 1TB prometa mjesečno i gigabit brzinom u ponudi za kvartove ili dijelove kvartova koji nemaju optiku.

Ako sam dobro skužio po onome što su govorili, planiraju pokrenuti uslugu 5G pokućnog interneta, ali vjerojatno tek kad kompletno nadograde mrežu.

Sasoon kaže...

Da li na Telemachu još uvijek 5G ne radi na iphoneu?

Koji je uopće razlog da ne radi?

Ne radi, rečeno je da rade na tome da proradi. Zašto ne radi, ne znam.

12 godina
offline
Re: Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u
Sasoon kaže...

Da li na Telemachu još uvijek 5G ne radi na iphoneu?

Koji je uopće razlog da ne radi?

 

 Baš pišemo o tome na temi "Iphone 13"

15 godina
offline
Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u Hrv

To što su možda dobri u ZG ne znači da su dalje. Kod mene njihov 4G jedva da ima mrvice signala, i zna biti užasno spor. Čak i sa pojačanjem antene na pokućnom dok sam koristio u sunčanim danima bio sam sretan sa 40 megabita 4g, a po kišnim danima to bi krepavalo, crkavalo i bilo oko 10 megabita.. Osim toga još su svoj paket od 1TB podataka smanjili na 200 GB gdje nakon toga daju mizernih 1-2 megabita brzine sa kojima u današnje vrjeme jedva da se pusti hd sadržaj, a kamoli 4k... Još ako vas je više u kućanstvu baš je veselo sa tom jadnom vezom. Zbog toga sam na normalnoj bakrenoj parici na ISKONu koja je isto tako za današnje standarde ovdje jedna sa 40 megabita ali je barem stalno takve brzine. Na žalost ništa bolje trenutno nema u ponudi

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2022 16:04 (Hummer).
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u Hrv

Osobno sam zadovoljan Telemachom. Imam staru grupnu tarifu za 386kn mjesečno za 4 broja, sve neograničeno. Nitko mi drugi nemože ponuditi ni približno. Prošle godine sam putovao bukvalno od Dubrovnika do Poreča i nigdje nisam bio bez signala. 5g nemam, jer mi ga nedaju baš zato što imam staru tarifu. Kaže da moram preć na novu koja je btw 40kn skuplja po broju a meni je potpuno ista jer mi daju samo Tidal pride što me uopće ne interesira. Tako da mi ovaj 5g na novom mobu služi uglavnom za ukras, za sada.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u Hrv

Meni je Tele 2 bio sasvim ok,dok nisu promjenili ime u Telemach.

Nevjerovatno je koliko uopce ne postuju svoje korisnike.Menii,kao dugogodisnji njihov preplatnik,nakon isteknutoga ugovora nisu mogli ponuditi istu tarifu,iste pogodnosti-nego su mi nudili istu tarifu,sa "gratis" ogranicenjem downolada(na 200GB) i za 20 KN skuplje.

 

Ogorcen,otisao sam u T-com i za 20 KN jeftinije dobio:

-Internet 60-99MB/s (Telemach-max 4MB/s)

-Limit 400GB,pada brzina na 4MB/s (Telemach 200GB,pada brzina 1MB/s)

-Novi router sa mogucnosti 5G,kada bude dostupan signal(Telemach stari bugoviti router)

-Novi mobitel(Telemach nula bodova)

-Mobitel 40GB down,brzina 99 MB/s(Telemach 4GB,brzina oko 1.2MB/s)

 

....Hvala vam Telemach na "sirokogrudnoj" ponudi,ali ne hvala!

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u
Milka30 kaže...

Meni je Tele 2 bio sasvim ok,dok nisu promjenili ime u Telemach.

Nevjerovatno je koliko uopce ne postuju svoje korisnike.Menii,kao dugogodisnji njihov preplatnik,nakon isteknutoga ugovora nisu mogli ponuditi istu tarifu,iste pogodnosti-nego su mi nudili istu tarifu,sa "gratis" ogranicenjem downolada(na 200GB) i za 20 KN skuplje.

 

Ogorcen,otisao sam u T-com i za 20 KN jeftinije dobio:

-Internet 60-99MB/s (Telemach-max 4MB/s)

-Limit 400GB,pada brzina na 4MB/s (Telemach 200GB,pada brzina 1MB/s)

-Novi router sa mogucnosti 5G,kada bude dostupan signal(Telemach stari bugoviti router)

-Novi mobitel(Telemach nula bodova)

-Mobitel 40GB down,brzina 99 MB/s(Telemach 4GB,brzina oko 1.2MB/s)

 

....Hvala vam Telemach na "sirokogrudnoj" ponudi,ali ne hvala!

Najveća pogreška Tele2 je uvođenje pokućnog interneta (do 1 TB) bez ikakvog ograničenja; zbog istog je mreža bila konstantno preopterećena i dok su HT i A1 imali brzine preko 200 Mb/s, prosječna brzina Tele2 bila je 50-ak Mb/s preko 4G LTE mreže. Iako su svi priželjkivali neki sustav kažnjavanja korisnika koji zloupotrebljavaju mrežu, potezom Telemacha nastradali su svi bez iznimke.

 

Bilo je za očekivati od Telemacha da će uvesti neku vrstu ograničenja jer kao operater s najmanjom mrežom i koji je bio bez većih ulaganja, takav model poslovanja dugoročno ne bi bio održiv. Iskreno, ne bi me začudilo da su uvođenje limita na pokućnom napravili u suradnji s A1 jer onog trenutka kada je Telemach uveo ograničenje, A1 je odlučio ponuditi Flatbox, odnosno, Homebox s ograničenjem od 1 TB. Određeni broj korisnika prešao je potom na A1, a oni su nedugo nakon toga ukinuli tu ponudu i vratili stari Homebox (zbog problema kojih je sam Tele2/Telemach imao).

 

I sad smo tu gdje jesmo. Konkurencija u smislu pokućnog interneta trenutno nudi više za približno para, ali očekujem da će Telemach održat riječ i da će po završetku nadogradnje mreže ponuditi ipak nešto primjerenije današnjem vremenu. 

12 godina
offline
Re: Telemachova 5G mreža pokazala se kao najbrža u

Meni je to sve jasno,ali mi nije jasno kako mogu tako dugogodisnjega preplatnika omalozavati-to je ono sto me je odmaklo od njih!

-Oni meni ponude povecanje preplate,losije uvjete bez ikakve nagrade-pa tko to jos radi?

Drago mi je sto sam odvratio jos 3 kolege,koji nisu znali da je na podrucju Brodsko posavske T-com puuuuno bolji i jeftiniji.

Bas mi je jucer jedan kolega dosao sretan i zahvalan za moju preporuku(isto dugogodisnji Telemach preplatnik) sto je presao na T-com,jer je po prvi puta u zivotu u svome domu gledao live HD prenos.

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice