Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4 mili

poruka: 25
|
čitano: 14.897
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4 mili".
15 godina
offline
Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4 mili

Ako ovo prodje, evo Trumpa nazad

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
6 2 hvala 0
16 godina
offline
Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4 mili

Bljuvić 

 
1 18 hvala 0
16 godina
offline
Re: Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4
syncmaster245b kaže...

Ako ovo prodje, evo Trumpa nazad

 Samo je pitanje vremena kad se Musk kandidira i krene instalirati svoju "demokraciju" po njegovoj mjeri.

15 godina
neaktivan
offline
Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4 mili

Teško je išta više vjerovati dokazanom špekulantu...

scientia est potentia
 
4 12 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4 mili

ne treba ništa dirat.

unutar te septičke jame, juzer sam sebi filtrira bazen govana sa tipkom "block user".

na kraju te algoritam polako usiše u vrtlog istomišljenika i separira od blokiranih i sličnih njima.

 

znači ostaje pitanje rješavanja problema 10-20 poznatih opasnih budala.

tj za 41 milijardu $ , budući predsjednik i dalje najveće ovozemaljske sile, moći će napisati " za ljepše trepavice, stavite 30 kapi domestosa u oko"... i nikom neće biti ništa.

svi će uživati u demokraciji...neki će oslijepit od sreće i opipom kovrčat velike trepavice.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
5 6 hvala 1
16 godina
offline
Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4 mili

S obzirom da je Twitter rasadište woke rainbow cvilidreta i bolje bi bilo da netko dopusti slobodu izražavanja mišljenja. Danas si na twitteru i redditu izbačen zbog jedne rečenice u jednoj sekundi, dovoljno je da si povrijedio osjećaje jedne feministice sa ružičastom bojom kose i tetovažom u nosu :-D

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2022 20:56 (Korny1603987).
 
25 2 hvala 4
14 godina
offline
Re: Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4
torrente kaže...

 

znači ostaje pitanje rješavanja problema 10-20 poznatih opasnih budala.

tj za 41 milijardu $ , budući predsjednik i dalje najveće ovozemaljske sile, moći će napisati " za ljepše trepavice, stavite 30 kapi domestosa u oko"... i nikom neće biti ništa.

svi će uživati u demokraciji...neki će oslijepit od sreće i opipom kovrčat velike trepavice.

 Pa jel' kovrča domestos trepavice ili ne??!?

 

Kako sad kovrča, a rečenicu prije "ništa".  Kolko onda da stavim kapi, a da se nakovrčaju? 35? 40? ako mi od 30 nece biti ništa????????????????

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
15 godina
offline
Re: Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4
PICART kaže...
syncmaster245b kaže...

Ako ovo prodje, evo Trumpa nazad

 Samo je pitanje vremena kad se Musk kandidira i krene instalirati svoju "demokraciju" po njegovoj mjeri.

 Ako mislis na kandidaturu za predsjednika, Musk se ne moze kandidirati.

Nije rodjen na teritoriju USA

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
8 godina
offline
Re: Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4
syncmaster245b kaže...
PICART kaže...
syncmaster245b kaže...

Ako ovo prodje, evo Trumpa nazad

 Samo je pitanje vremena kad se Musk kandidira i krene instalirati svoju "demokraciju" po njegovoj mjeri.

 Ako mislis na kandidaturu za predsjednika, Musk se ne moze kandidirati.

Nije rodjen na teritoriju USA

 
Da li je Obama rodjen na teritoriju USA pitanje je sad'? Znam da se trazio njegov rodni list dugo vremena, ali od njega nista.

16 godina
offline
Re: Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4
syncmaster245b kaže...
PICART kaže...
syncmaster245b kaže...

Ako ovo prodje, evo Trumpa nazad

 Samo je pitanje vremena kad se Musk kandidira i krene instalirati svoju "demokraciju" po njegovoj mjeri.

 Ako mislis na kandidaturu za predsjednika, Musk se ne moze kandidirati.

Nije rodjen na teritoriju USA

 Neznam kako mi to promaklo  Pa to je dobra vijest! 

5 godina
offline
Re: Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4
Gebirgs kaže...
syncmaster245b kaže...
PICART kaže...
syncmaster245b kaže...

Ako ovo prodje, evo Trumpa nazad

 Samo je pitanje vremena kad se Musk kandidira i krene instalirati svoju "demokraciju" po njegovoj mjeri.

 Ako mislis na kandidaturu za predsjednika, Musk se ne moze kandidirati.

Nije rodjen na teritoriju USA

 
Da li je Obama rodjen na teritoriju USA pitanje je sad'? Znam da se trazio njegov rodni list dugo vremena, ali od njega nista.

 
Di si to pročitao, na Twitteru?

birth-certificate-long-form.pdf (archives.gov)

Fact check: Old fabricated Obama “Kenyan birth certificate” resurfaces | Reuters


Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
5 godina
offline
Re: Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4
PICART kaže...
syncmaster245b kaže...
PICART kaže...
syncmaster245b kaže...

Ako ovo prodje, evo Trumpa nazad

 Samo je pitanje vremena kad se Musk kandidira i krene instalirati svoju "demokraciju" po njegovoj mjeri.

 Ako mislis na kandidaturu za predsjednika, Musk se ne moze kandidirati.

Nije rodjen na teritoriju USA

 Neznam kako mi to promaklo  Pa to je dobra vijest! 

 
Zapravo bi se dobro uklopio u prosjek američkih predsjednika.
‘We Will Coup Whoever We Want’: Elon Musk and the Overthrow of Democracy in Bolivia - IDN-InDepthNews | Analysis That Matters

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
15 godina
offline
Re: Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4
Korny1603987 kaže...

 Danas si na twitteru i redditu izbačen zbog jedne rečenice u jednoj sekundi, dovoljno je da si povrijedio osjećaje jedne feministice sa ružičastom bojom kose i tetovažom u nosu :-D

 Slažeš li se da otvorim temu "Vučić moj bog i precednik" "Maja Šuput - majka kraljica rvata" i "Ravnogora - jedina prava gora!" i da pozovem mojih 270 000 folovera da sudjeluju?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4 mili

aj ti, mušče, kupi fortenovu, ak si frajer. možeš i hž. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4
Ajar kaže...

aj ti, mušče, kupi fortenovu, ak si frajer. možeš i hž. 

Il da doda neš keša debeljaku koji plače da su mu zapadne saknkcije blokirale "njegove pare" u ruskoj banci, tj. dakako kredit za brodosplit. Uglavnom, financirat takve stvari, tak lud ipak nije. Nebi me čudio da je to samo laganini manipulacija dionicama. 
Kupi za 4 milijarde dok su niske, čim se pročuje, skoče 25% digne halabuku, priprijeti da će kupit sve (odmah skoče još 35%), onda twiter centralni stožer zbunjen sastanči a on za to vrijeme potiho proda 50% vrijednije dionice koje je sam uvrijedio objavama i potom javno kaže da je odustao jer mu twitterov savez komunista nije po volji, podmeće klipove i općenito je nepravedan prema njemu dobrotvoru i borcu za prava glasa malog twiteraša i dionice se srozaju za 75% a musk broji pare.
Enivej, dos dobro podhebavanje (iako ovom autoru su wokesjwlgbtq+/*- jednaki leftistima, što mislim da baš ne stoji al nebitno):



3 godine
protjeran
offline
Re: Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4
Korny1603987 kaže...

S obzirom da je Twitter rasadište woke rainbow cvilidreta i bolje bi bilo da netko dopusti slobodu izražavanja mišljenja. Danas si na twitteru i redditu izbačen zbog jedne rečenice u jednoj sekundi, dovoljno je da si povrijedio osjećaje jedne feministice sa ružičastom bojom kose i tetovažom u nosu :-D

jedna od najpametnijih izjava na forumu 

13 godina
offline
Re: Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4
Podrška Musku u rastjeravanju ovih woke fašista koji blokiraju pristup platformi bez ikakvih objektivnih kriterija. Jedini je kriterij slaganje/neslaganje s njihovim narativom. Najbolji primjer je blokiranje NY Posta kad su objavili priču o laptopu Hunter Bidena prije godinu dana jer su to navodno bile "ruske dezinformacije".
 
13 0 hvala 2
12 godina
offline
Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4 mili

Možda malo razbuca ovakve karakonđule i nakaze

 

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4
pr0n_addict kaže...

Možda malo razbuca ovakve karakonđule i nakaze

 

 
Jao rodjeni, nemoj takve videe pred spavanje

12 godina
offline
Re: Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4
Gebirgs kaže...

 
Jao rodjeni, nemoj takve videe pred spavanje

Ima toga još, ekipa trpa i ne vadi.

 

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
5 godina
offline
Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4 mili


Koliki netko treba biti licemjer da se buni zbog ukidanja slobode govora - dok istovremeno zagovara to isto? 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2022 7:11 (Al Crane).
 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4
wyks kaže...
Korny1603987 kaže...

 Danas si na twitteru i redditu izbačen zbog jedne rečenice u jednoj sekundi, dovoljno je da si povrijedio osjećaje jedne feministice sa ružičastom bojom kose i tetovažom u nosu :-D

 Slažeš li se da otvorim temu "Vučić moj bog i precednik" "Maja Šuput - majka kraljica rvata" i "Ravnogora - jedina prava gora!" i da pozovem mojih 270 000 folovera da sudjeluju?

 A kao nema takvih "tema" ispod maltene svakog medijskog članka u .rs? Ili "rvacka" verzija ispod .hr?

 

Kad smo vec dali pipice privatnom kapitalu da cenzurira što god želi, pa sretnija varijanta je da svatko piše slobodno protiv svakoga. Evo i Musk je shvatio da mu je jeftinije kupit twitter pa "kreirat javno mišljenje" nego se tamo nekim medijima pravdat kako je ili nije zaradio milijardu (bilijarde) pisanjem po tviteru o dionicama i bitkoinu. #meme4life #stronk

 

Kupit ce i Ravnogoru i šta god treba. Kao oni na štandu šta prodaju ustaške i četničke i partizanske kape. Čovek mora da jede. Sad su stavili i one lgbt duginih boja, mondeno je. Made in China sve redom, šiju ih u istoj fabrici.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
15 godina
offline
Re: Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4

Zašto si na ovome forumu, a ne na nekom drugom?

 

Jer te zanimaju IT teme i jer _________________?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
offline
Re: Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4

humor  šaljivost

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2022 16:12 (konjRR).
14 godina
offline
Re: Elon Musk želi preuzeti 100% Twittera za 41,4
wyks kaže...

Zašto si na ovome forumu, a ne na nekom drugom?

 

Jer te zanimaju IT teme i jer _________________?

 Na više sam foruma i svi su jednako beznacajni u odnosu na globalne tvitere, onako... homeopatski.

 

Ova nekolicina usera moze se više manje uspješno moderirati.

 

A sad moderiraj fejs i tviter za bilijardu postova i sa tolikim globalnim utjecajem da moderiranjem istih prakticki moderiras sav govor. Elon Musk approves. Vijest je vijest kad je na tviteru. Pitaj americke medije koji grcaju u dugovima i evo samo sto ne propadnu. I to Elon Musk approves😅

 

Što ljude zanima kad dodu na tviter i ostala sranja?

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice