Zamjena aviona u letu – prvi pokušaj neuspješan, j

poruka: 4
|
čitano: 5.783
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zamjena aviona u letu – prvi pokušaj neuspješan, j".
15 godina
offline
Zamjena aviona u letu – prvi pokušaj neuspješan, j

tko rano leti, sam u nju pada. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2022 8:34 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Zamjena aviona u letu – prvi pokušaj neuspješan, j

Nije mi jasno zašto su padobran zavezali za rep aviona, pa se kod pada na nos skoro cijeli slupao. Zašto padobran nije vezan za gornji dio aviona, pa da ga spusti na trbuh? Zašto avioni nisu imali i daljinsko upravljanje, pa da je kontrolu preuzeo operater (pilot) sa zemlje, kad je krenulo loše?  Nisam stručnjak za avione, pa bih volio da mi netko razjasni moja pitanja.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zamjena aviona u letu – prvi pokušaj neuspješa
Pancho2012 kaže...

Nije mi jasno zašto su padobran zavezali za rep aviona, pa se kod pada na nos skoro cijeli slupao. Zašto padobran nije vezan za gornji dio aviona, pa da ga spusti na trbuh? Zašto avioni nisu imali i daljinsko upravljanje, pa da je kontrolu preuzeo operater (pilot) sa zemlje, kad je krenulo loše?  Nisam stručnjak za avione, pa bih volio da mi netko razjasni moja pitanja.

Dobra pitanja. Nagadjam da im je bilo jeftinije nac neke jeftine aviona nego ih ici preradjivati, a padobran su stavili tek tolko da smanje udarac u zemlju, a ne da zastite avion. Osim tog, vjerojatno su planirali da ce uspjeti pa im se mozda nije dalo igrati sa svime time. Ovo je ipak Red Bull, a ne Nasa koja salje astronaute na mjesec.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Zamjena aviona u letu – prvi pokušaj neuspješa
Ajar kaže...

tko rano leti, sam u nju pada. 

 

 kakva gestikulacija rukama.... ovakva 2-3 lika su nužna forumu.

svaka čast Denisu...ili Šuštiću... želim da ovaj recenzira matičnu od 1k €.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice