Hoće li sljedeća velika stvar iz Applea biti VR na

poruka: 8
|
čitano: 4.870
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoće li sljedeća velika stvar iz Applea biti VR na".
15 godina
offline
Hoće li sljedeća velika stvar iz Applea biti VR na

Hoće li sljedeća velika stvar iz Applea biti VR naočale?

Neće...

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Hoće li sljedeća velika stvar iz Applea biti VR na

Neće, jer nije još prošlo dvaest' godina od zadnjeg pokušaja prodaje VR magle iltitga Oculus Rifta.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
1 7 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hoće li sljedeća velika stvar iz Applea biti V
memulica kaže...

Neće, jer nije još prošlo dvaest' godina od zadnjeg pokušaja prodaje VR magle iltitga Oculus Rifta.

 Kakva magla je u pitanju?  Mozes rascistiti misli?

 

Quest 2 odlicno radi, pc gaming, gaming on the go... opipljivo, virtualno ali realno....

16 godina
offline
Hoće li sljedeća velika stvar iz Applea biti VR na

Ima skoro desetljeće kako ovdje diskutiramo o tome, ali eto ja moram rasčistiti misli. Sve sam rekao još tamo početkom 2013.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Hoće li sljedeća velika stvar iz Applea biti VR na

Da jer će pokušati napraviti svoj Appleverse. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hoće li sljedeća velika stvar iz Applea biti V
Jel ovo na slici maska za ronjenje od prije 30 i više godina
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Re: Hoće li sljedeća velika stvar iz Applea biti V
LudaRajcica kaže...

 

Quest 2 odlicno radi, pc gaming, gaming on the go... opipljivo, virtualno ali realno....

 

recimo da radi odlično, ali isto tako i ima dosta mana. Koristio sam ga neko vrijeme ali sada mi skuplja prašinu doma.

 

Problemi koje me muče:

 

1. nedostatak stvarno kvalitetnog sadržaja, Tetris i Pinball FX su dragulji među morem amaterskih isprdaka. Na onaj beat saber se nisam nikad uspio naviknuti i ne shvaćam čemu tolika pompa oko njega, posebice kad su pjesme koje dolaze s njime teško sranje.

 

2. Pretežak je, umori ti se vrat nakon sat vremena, također postaje neudoban jer te počne stezati

 

3. Znojiš se, jednostavno trenutačno nema nekog načina da se ovo riješi, ali znojiš se i to počne smetati

 

4. Gledanje filmova (cinema experience) jest ... meeeeh ... nije toliko kvaliteta slike meni osobno bitna koliko činjenica da imaš dojam da sjediš u kinu i imaš ronilačku masku na licu. Jednostavno se nisam mogao naviknuti, nikako.

 

 

Sve u svemu, zanimljivo iskustvo radi kojeg sam se najbolje osjećao kada sam skinuo naočale i dao si koži da počne disati.

 

Osim ako Apple ne izda nešto svoje, ja Quest 3 ne planiram uzeti, a niti išta drugo od bilo kojeg drugog proizvođača. Za Apple sam uvjeren da bi mogao napraviti nešto doista kvalitetno (kao što je uostalom uvijek i radio) s popratnom bazom kvalitetnog sadržaja, pa bih možda opet bio zainteresiran.

 

15 godina
offline
Hoće li sljedeća velika stvar iz Applea biti VR na

a prema čemu, osim cijenom, bi to trebala biti "velika stvar"? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.5.2022 18:11 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice