Održali smo treći .debug, najveći i najspektakular

poruka: 16
|
čitano: 15.553
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Održali smo treći .debug, najveći i najspektakular".
10 godina
offline
Održali smo treći .debug, najveći i najspektakular

Ovo je bilo genijalno.

 

Jako je lijepi osjećaj bio razvijen kod mene, kada sam se družio sa kompjuterašima u šatorskom naselju.
Primili me, ne kao dragoga gosta kao nekoga koga moraju primiti i pokazati gostoprimstvo, nego su me primili i prihvatili kao sebi ravnoga, a u stvari 95% ljudi tamo ne znam.

Ni jedne ružne misli, ni jednog ružnog pogleda, ni jedne ružne riječi.


Tražim jednog developera za razgovor, već tri spremno ulete u razgovor. Strpljivo, temeljito i sadržajno su odgovarali na sva moja pitanja.
Posjeli me na stol, pričali kao da smo na kvartu, dal' mi jesti, piti, bio sam rado primljen drug. Bilo je vrijedno biti tamo.
Jedva sam otišao ćiku iz šatorskog naselja.

 

Šatorsko naselje je bilo otvoreno za sve dobronamjernike koji su se u ta dva dana našli u ZGB-u.
Sada slijedi u narednim danima pregledavanje snimljenog sadržaja.

 

Hvala izlagačima: Photomath, Microblink, About You, Sofascore, Span, Infinum, Epam .....

 

Došao sretan, otišao još sretniji.
Bilo je bolje, nego na tekmi u Maxiću...

 

Hvala našim bugovcima na velikoj žrtvi prilikom organizacije ovakvog megadogađaj. Dobre vibre struje nakon ovoga druženja.
Hvala gđa. Đurđici, Vesni, gosp. Aronu, Herr Miri, caru Draganu, Vinku, Olegu, Hrvoju, Domagoju, Dragi,...
Hvala Šuštinju, Baksi, Denisu(cijeli vikend rade da pripreme sadržaj za kasnije gledanje)...svim sudionicima, od teh.osoblja do zaštitara.
Hval prof. t. Cariću. Bez njega ništa.

 

Zbog BUG-a i bugovaca sam kompjuteraš.

 

To je bilo finale Lige Prvaka informatike.

 

 

 

Volim BUG.

dzg
Moj PC  
3 10 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Održali smo treći .debug, najveći i najspektakular

Ovo je too much ulizivanja, čak i od tebe.

Samo ti noge vire iz guzice Bugovske redakcije.

Moj PC  
23 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Održali smo treći .debug, najveći i najspektak
PzKpfw kaže...

Ovo je bilo genijalno.

 

Jako je lijepi osjećaj bio razvijen kod mene, kada sam se družio sa kompjuterašima u šatorskom naselju.
Primili me, ne kao dragoga gosta kao nekoga koga moraju primiti i pokazati gostoprimstvo, nego su me primili i prihvatili kao sebi ravnoga, a u stvari 95% ljudi tamo ne znam.

Ni jedne ružne misli, ni jednog ružnog pogleda, ni jedne ružne riječi.


Tražim jednog developera za razgovor, već tri spremno ulete u razgovor. Strpljivo, temeljito i sadržajno su odgovarali na sva moja pitanja.
Posjeli me na stol, pričali kao da smo na kvartu, dal' mi jesti, piti, bio sam rado primljen drug. Bilo je vrijedno biti tamo.
Jedva sam otišao ćiku iz šatorskog naselja.

 

Šatorsko naselje je bilo otvoreno za sve dobronamjernike koji su se u ta dva dana našli u ZGB-u.
Sada slijedi u narednim danima pregledavanje snimljenog sadržaja.

 

Hvala izlagačima: Photomath, Microblink, About You, Sofascore, Span, Infinum, Epam .....

 

Došao sretan, otišao još sretniji.
Bilo je bolje, nego na tekmi u Maxiću...

 

Hvala našim bugovcima na velikoj žrtvi prilikom organizacije ovakvog megadogađaj. Dobre vibre struje nakon ovoga druženja.
Hvala gđa. Đurđici, Vesni, gosp. Aronu, Herr Miri, caru Draganu, Vinku, Olegu, Hrvoju, Domagoju, Dragi,...
Hvala Šuštinju, Baksi, Denisu(cijeli vikend rade da pripreme sadržaj za kasnije gledanje)...svim sudionicima, od teh.osoblja do zaštitara.
Hval prof. t. Cariću. Bez njega ništa.

 

Zbog BUG-a i bugovaca sam kompjuteraš.

 

To je bilo finale Lige Prvaka informatike.

 

 

 

Volim BUG.

 Bug, svrši po meni!

10 godina
offline
Održali smo treći .debug, najveći i najspektakular

 

 

Ova snimka veselih lovaca dočarava kako je bilo na .debug-u 2022.

Vesela atmosfera, pozitivna energija, igra duh, duša, tijelo...

 

 

 

 

dzg
Moj PC  
0 2 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Održali smo treći .debug, najveći i najspektak
Drugi naziv za kolonoskopiju je _____________?
3 godine
odjavljen
offline
Re: Održali smo treći .debug, najveći i najspektak
Vrijeme je da bugovci usvoje ovog panzera.
 
9 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Održali smo treći .debug, najveći i najspektakular

Iskreno, mene osobno je organizacija konferencije razočarala. Možda su moja očekivanja bila pre visoka. Ali 4 ćevapa po osobi je smiješno, pola sata po prezentaciji je malo, 5 minuta između prezentacija je dovoljno ako ne mijenjaš prostorije između prezentacija, 70 sjedećih mjesta u prostoriji gdje se održava prezentacija a 1200 sudionika konferencije. Dalje bolje da ne pričam.

 

Nadam se samo da će se u budućnosti više misliti o ljudima koji su platili ulaznicu kako bi vidjeli nešto korisno (a da nisu gladni i žedni), nego na marketing...

 
6 1 hvala 0
10 godina
offline
Održali smo treći .debug, najveći i najspektakular

 

 

@SlavonijaOnline

 

Frende, nisi došao jesti i piti, nego uživati i učiti od kolega iz branše. Nismo se sastali da bi imali lovački ručak kao oni veseli lovci par postova iznad, nego da vidimo tko, kako i što radi.

Vani su bili štandovi, samo da si tamo prošao kroz koji mogao si se dobro najesti, popit svašta i tako. I to za nula kuna.

 

Ne možeš imati duga predavanja, jer onda opada kvaliteta istih. Ne možeš imati nogometno poluvrijeme izmežu predavanja, jer onda to nije to. Razbijaš nepotrebno energiju, koncentraciju, a i vrijeme je pitanje. Ne može konfa trajati 24 sata na dan.

 

Organizacija je vrhunska, odnosno na razini organizacije olimpijskih igara.

 

Živimo u vremenima demokracije gdje svatko ima pravo na svoj mišljenje, al' moraš imati bolje dokaze, sem tvojeg ličnog sentimenta i utiska.

dzg
Moj PC  
0 9 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Održali smo treći .debug, najveći i najspektak
PzKpfw kaže...

 

 

Organizacija je vrhunska, odnosno na razini organizacije olimpijskih igara.

 

Živimo u vremenima demokracije gdje svatko ima pravo na svoj mišljenje, al' moraš imati bolje dokaze, sem tvojeg ličnog sentimenta i utiska.

 

3 godine
odjavljen
offline
Re: Održali smo treći .debug, najveći i najspektak
Kolacic kaže...
PzKpfw kaže...

 

 

Organizacija je vrhunska, odnosno na razini organizacije olimpijskih igara.

 

Živimo u vremenima demokracije gdje svatko ima pravo na svoj mišljenje, al' moraš imati bolje dokaze, sem tvojeg ličnog sentimenta i utiska.

 

 Bio se malo popravio, pisao je skoro suvisle stvari, a sada opet izgleda prestao piti lijekove.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Održali smo treći .debug, najveći i najspektak

Heheheheh "Frende"

 

za cca 600kn (U prosjeku a 1000kn naj skuplja ulaznica 600 x 1200 = 720.000kn) mogli ste staviti barem vodu na ulaz u svaku prostoriju prezentacije a ne da razbijam nepotrebno energiju u lovu na vodu. Bogu hvala da je u blizini caffe bar i restoran. Jer koliko sam uspio primijetiti restorani i kafići su bili puni debug akreditacija. Naravno ne nakon ili prije "konfe" . Ali nema veze marketing će odraditi svoj posao pa će narod čitati ovakve gluposti...

Možda bi od kolega iz branše mogao nešto naučiti ali za to bi bilo potrebno dodati nekoga tko šljaka kao programer u organizacijski odbor. Jer tehničke teme ste bacili u algebru gdje stane cca 70 ljudi po predavanju a sve ostale teme ugodne za marketing u prekrasnu laubu.

 


Ne možeš imati duga predavanja, jer onda opada kvaliteta istih. Ne možeš imati nogometno poluvrijeme između predavanja, jer onda to nije to. Razbijaš nepotrebno energiju, koncentraciju, a i vrijeme je pitanje. Ne može konfa trajati 24 sata na dan.

 

Lupio i ostao živ. Možeš, nitko te ne tjera da moraš imati brošura "predavanja" o tome kako je određena tvrtka zakon. Prava prezentacija plus demo zahtjeva više od 30 minuta. Dok se predstaviš ode ti 10 hehehehe. Žao mi je prezentera jer su kako bi stigli doslovno izvukli par natuknica teksta i nakon toga "jel ima tko pitanja" i muk... Ljudi nemaju pitanja jer su s masu prikazanoga upoznati. U pravu si ne može "konfa" trajati 24 sata kad si prisiljen svim sponzorima i financierima osigurati slot za osobni marketing...

 

 

Bogu hvala na demokraciji pa zato ne moram imati bolje dokaze dok izražavam vlastito mišljenje. Uredu je imati drugačiji pogled na stvari i kritičko mišljenje, to ne znači da ja mrzim debug samo bih volio da se to sve bolje organizira...

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2022 17:36 (Slavonija0nline).
10 godina
offline
Re: Održali smo treći .debug, najveći i najspektak

 

 

 

@Slavonija0nline

 

joj, frendač ovo za vodu kaj pišeš...kao da si ubio marš od 50 km na brdovitom terenu.

Hm, sad pišeš da si ipak našao vodu 20m dalje. Ovo nisu gluposti. Doista je bio rekordni gastronomski rekord. 

 

Opet, hm...pa bugovci između ostalog i jesu developeri. I to vrlo uspješni. Ne treba im netko sa strane.

 

Predavanja su bila stručna i sadržajna na vrhunskom nivou. Tvoje kvalifikacije nisu istinite.

 

 

Nisi iznio dokaze, nego svoj utisak. 

Tvoje mišeljenj je krivo, jer nije objektivno.

 

Organizacija je bila savršena. Točka.

 

dzg
15 godina
offline
Održali smo treći .debug, najveći i najspektakular

Neki su malo kritični prema .debugu. ;)

 

.debug zahtijeva kvalitetan debug

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2022 10:20 (Marko_244).
 
3 1 hvala 2
3 godine
odjavljen
offline
Re: Održali smo treći .debug, najveći i najspektak
PzKpfw kaže...

 

 

 

 

Opet, hm...pa bugovci između ostalog i jesu developeri. I to vrlo uspješni. Ne treba im netko sa strane.

 

 

 

 Navedi jednog uspjesnog i sto je to napravio, samo nemoj reci forum. I ovaj "novi" web im je napravila agencija Five. 

10 godina
offline
Održali smo treći .debug, najveći i najspektakular

 

Hm, da vi kao da se natječete tko će više napisati nekaj kontra BUG-a pod krinkom objektivnosti i dobronamjernosti.

 

Ne. Ne žibe moj BUG od kritike. Ta, sam je dao anketu i mogućnost svakome tko je bio tamo (-a, mogu i svi ostali...) da napišu kako im je bilo. Ne?


Od mene su dobili 5 zvijezdica. Ne zato kaj ja volim BUG i njihov sam navijač, nego kaj su to više nego zaslužili.

 

Ova kritike kaj je postana linkom, nije ništa drugo, nego obični pamflet. Koji prikriveni marketing? Co. koja se bavi Rustom, neće pričati o C#. Žiku?

Nadam se da je to jasno?


Umjesto da učite od tih co., vi lažno klevećete. Pa, đidorazbu, da te oni nauče svemu kaj znaju. Žišku?


BUG je najbolje kaj imamo kao zajednica. BUG je već od ovih prostora gdje živimo, jer oni rokaju na svjetskoj razini.

 

Ak' bajuneta ide na BUG il' na bilo ono kaj BUG predstavlja. Stajem ispred te bajunete.

dzg
Moj PC  
0 3 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Održali smo treći .debug, najveći i najspektak
PzKpfw kaže...

 

Hm, da vi kao da se natječete tko će više napisati nekaj kontra BUG-a pod krinkom objektivnosti i dobronamjernosti.

 

Ne. Ne žibe moj BUG od kritike. Ta, sam je dao anketu i mogućnost svakome tko je bio tamo (-a, mogu i svi ostali...) da napišu kako im je bilo. Ne?


Od mene su dobili 5 zvijezdica. Ne zato kaj ja volim BUG i njihov sam navijač, nego kaj su to više nego zaslužili.

 

Ova kritike kaj je postana linkom, nije ništa drugo, nego obični pamflet. Koji prikriveni marketing? Co. koja se bavi Rustom, neće pričati o C#. Žiku?

Nadam se da je to jasno?


Umjesto da učite od tih co., vi lažno klevećete. Pa, đidorazbu, da te oni nauče svemu kaj znaju. Žišku?


BUG je najbolje kaj imamo kao zajednica. BUG je već od ovih prostora gdje živimo, jer oni rokaju na svjetskoj razini.

 

Ak' bajuneta ide na BUG il' na bilo ono kaj BUG predstavlja. Stajem ispred te bajunete.

 Bolje je da se drogiras nega da pricas gluposti. Drogom protiv sporta!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice