Samsung Galaxy Z Flip 4 procurio na fotografijama

poruka: 8
|
čitano: 3.733
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Z Flip 4 procurio na fotografijama ".
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Z Flip 4 procurio na fotografijama

Čisti gimmick, jedan korak unazad u evoluciji smartfona.

 

Čemu taj dodatni korak otklapanja za korištenje mobitela? I da li ga uopće moguće otvoriti jednom rukom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Z Flip 4 procurio na fotografij
Bilo bi bolje da izbace S22 mini...u dimenzijama od S4...5" ekran...reza 1080*1920
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy Z Flip 4 procurio na fotografijama

Jedini za mene originalan telefon jos od doba prvog iphona.

Iz godine u godinu sve je isto,osim folda i z flip.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Z Flip 4 procurio na fotografij
HCMAA kaže...
Bilo bi bolje da izbace S22 mini...u dimenzijama od S4...5" ekran...reza 1080*1920

 ili 4 incha recimo. mada je i to veliko. idealno bi bilo 3.5"

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
offline
Samsung Galaxy Z Flip 4 procurio na fotografijama

Pošto ekipa gleda svaki dan po 5-6h u ekran taj preklopni mobitel mi se je korak unatrag.

 

Koliko ga puta samo moraš otvorit ili zatvorit.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Z Flip 4 procurio na fotografij
Zato imaš mogućnost odabira. Ovo nije jedini mobitel na svijetu, ovo je samo opcija tako da ne lupetajte sa koracima unatrag. Ima ljudi koji ne bulje u TikTok i Instagram 5-6 sati na dan. Meni je ovaj koncept izuzetno zanimljiv, još da je baterija veća kupio bi ga.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Z Flip 4 procurio na fotografijama

Za svakog po nešto. Fold mi je po tom pitanju kompletniji. Ne moraš ga uopće rasklapat za normalan usage a rastvoriš kad želiš konzjumat na većem zaslonu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Z Flip 4 procurio na fotografij
Entry Point kaže...
Zato imaš mogućnost odabira. Ovo nije jedini mobitel na svijetu, ovo je samo opcija tako da ne lupetajte sa koracima unatrag. Ima ljudi koji ne bulje u TikTok i Instagram 5-6 sati na dan. Meni je ovaj koncept izuzetno zanimljiv, još da je baterija veća kupio bi ga.

 Evo,ja imam trojku...Izuzetno zadovoljan baš zbog preklopa i veličine pošto normalno stane u đep. Kako kažeš,na bateriju se treba priviknut,za ostalo super i dovoljno,barem meni. Oni koji od moba traže PC sa jačim speckama neće ga uzet,onaj koji traži praktičnost,odličan.

 

Sve jasno kada sam prodao S22 Ultra nakon 3 mjeseca i prešao na ovo...... Jednostavno,flagshipovi su postali preveliki i podosta nepraktični...Barem meni.  Onima koji trebaju veliki ekran i vrhunski hardware ispod poklopca zbog posla i sl,Flip neće uzimat sigurno....

 

Za ostale,topla preporuka....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice