Microsoft pokreće Facebook rip-off unutar Teamsa

poruka: 6
|
čitano: 3.299
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft pokreće Facebook rip-off unutar Teamsa".
12 godina
offline
Microsoft pokreće Facebook rip-off unutar Teamsa

Bilo bi puno kvalitetnije da slože "search" kak spada, a ne da nadrkavaju nepotrebne stvari,i ovak stalno neki problemi,onaj zadnji update smajlića im stvarno nije trebao.

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Microsoft pokreće Facebook rip-off unutar Teamsa

Mislim da je posve pogresno prenositi facebook u poslovni svijet, prvo face sa koristi u privatnom zivotu kad imas vremena i zelje da se pohvalis necim, dok na poslu obicno radis ono sto moras/trebas, a neces jos ici trositi dragocjeno vrijeme objavljujuci to drugima.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft pokreće Facebook rip-off unutar Team
10alex kaže...

Mislim da je posve pogresno prenositi facebook u poslovni svijet, prvo face sa koristi u privatnom zivotu kad imas vremena i zelje da se pohvalis necim, dok na poslu obicno radis ono sto moras/trebas, a neces jos ici trositi dragocjeno vrijeme objavljujuci to drugima.

 Što? Jesi li ikad vidio LinkedIn? Ljudi se stalno hvale i ne samo na LinkedInu što su profesionalno postigli ili što nude. To pomaže u prodaji ili karijeri. To što se ti i ja ne bavimo time, ne znači da to ljudi ne rade.

16 godina
offline
Microsoft pokreće Facebook rip-off unutar Teamsa

Evo bas sada unutar Teamsa pogledao taj Viva Engage i to je, barem u slucaju moje firme, nista drugo nego Yammer feed i Yammer Communities unutar Teamsa.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Microsoft pokreće Facebook rip-off unutar Team
Mandor kaže...
10alex kaže...

Mislim da je posve pogresno prenositi facebook u poslovni svijet, prvo face sa koristi u privatnom zivotu kad imas vremena i zelje da se pohvalis necim, dok na poslu obicno radis ono sto moras/trebas, a neces jos ici trositi dragocjeno vrijeme objavljujuci to drugima.

 Što? Jesi li ikad vidio LinkedIn? Ljudi se stalno hvale i ne samo na LinkedInu što su profesionalno postigli ili što nude. To pomaže u prodaji ili karijeri. To što se ti i ja ne bavimo time, ne znači da to ljudi ne rade.

 LinkedIn sve više postaje verzija Facebooka za "hustle" kulturu. Razina susramlja često tamo premašuje granice.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice