Kompaktni Asus Zenfone 9 dolazi s 5,9-inčnim zaslo

poruka: 19
|
čitano: 8.110
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kompaktni Asus Zenfone 9 dolazi s 5,9-inčnim zaslo".
9 godina
offline
Kompaktni Asus Zenfone 9 dolazi s 5,9-inčnim zaslo

Vrhunski mobitel po svemu sudeci, volio bi da je diagonala ekrana 6.1 ili 6.2 i tad bi mi bio savrsen.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kompaktni Asus Zenfone 9 dolazi s 5,9-inčnim z

Trebali su staviti veći senzor na obe dvije kamere. Inače je skroz ok mobitel ali nije konkurentan cijenom jer nitko neće uzeti ovo kraj aktualnih Samsunga ili čak Xiaomija.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.7.2022 14:26 (Mar).
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kompaktni Asus Zenfone 9 dolazi s 5,9-inčnim z
Igormaric kaže...

Vrhunski mobitel po svemu sudeci, volio bi da je diagonala ekrana 6.1 ili 6.2 i tad bi mi bio savrsen.

 U moru 6"+ telefona ne treba nam još jedan

5 godina
offline
Kompaktni Asus Zenfone 9 dolazi s 5,9-inčnim zaslo

Ovo je super, šteta što mi je psihološka granica postavljena na 3000 kn i neću ga kupiti 

Moj PC  
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kompaktni Asus Zenfone 9 dolazi s 5,9-inčnim z
A ja želim samo 16:9 ekran.
11 godina
offline
Kompaktni Asus Zenfone 9 dolazi s 5,9-inčnim zaslo

Cijena od 6199kn za 8/128GB.
Prestrasno.
Sigurno ce mu takva i prodaja biti...

TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kompaktni Asus Zenfone 9 dolazi s 5,9-inčnim z
A nije da je iphone 13mini jeftiniji. Ili s22.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
offline
Kompaktni Asus Zenfone 9 dolazi s 5,9-inčnim zaslo

Djeluje ok telefon,to je kao model prilagodjen gamingu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kompaktni Asus Zenfone 9 dolazi s 5,9-inčnim z
Igormaric kaže...

Vrhunski mobitel po svemu sudeci, volio bi da je diagonala ekrana 6.1 ili 6.2 i tad bi mi bio savrsen.

Ne bih se složio, odličan mobitel svakako, vrhunski nikako.

Nema bežično punjenje, kamere srednje klase i 2 godine nadogradnji. Za tu cijenu, nedopustivo.

Ako ćemo picajzlirati, nema LTPO, relativno srednje punjenje od 30W, relativno mala baterija.. 

7 godina
offline
Re: Kompaktni Asus Zenfone 9 dolazi s 5,9-inčnim z
MEGATAMA kaže...

Djeluje ok telefon,to je kao model prilagodjen gamingu?

 Ne bih baš rekao, po recenzijama ovaj uređaj se dosta grije i relativno brzo throttla.

11 godina
offline
Re: Kompaktni Asus Zenfone 9 dolazi s 5,9-inčnim z
It'sMe932 kaže...
MEGATAMA kaže...

Djeluje ok telefon,to je kao model prilagodjen gamingu?

 Ne bih baš rekao, po recenzijama ovaj uređaj se dosta grije i relativno brzo throttla.

Ali ako je tako koja je onda prodajna "nota" ovog modela,posto nije bas prejeftin?....

7 godina
offline
Re: Kompaktni Asus Zenfone 9 dolazi s 5,9-inčnim z
MEGATAMA kaže...
It'sMe932 kaže...
MEGATAMA kaže...

Djeluje ok telefon,to je kao model prilagodjen gamingu?

 Ne bih baš rekao, po recenzijama ovaj uređaj se dosta grije i relativno brzo throttla.

Ali ako je tako koja je onda prodajna "nota" ovog modela,posto nije bas prejeftin?....

Najbrži procesor u kompaktnom telefonu. Nitko ne nudi ništa slično ali to naravno ne znači da će se ovo prodavati. Niti zenfone 8 nitko nije kupovao.

13 godina
offline
Re: Kompaktni Asus Zenfone 9 dolazi s 5,9-inčnim z
Da su stavili wireless charging bio bih ozbiljno zainteresiran, ali ovako opet ništa.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kompaktni Asus Zenfone 9 dolazi s 5,9-inčnim z
Hexfire kaže...
Da su stavili wireless charging bio bih ozbiljno zainteresiran, ali ovako opet ništa.

 Zasto ti je bitan wc?......

13 godina
offline
Re: Kompaktni Asus Zenfone 9 dolazi s 5,9-inčnim z
Već 5 godina punim mobitele praktički isključivo wireless. Ne planiram se toga odreći makar mi je ovaj Asus po svemu ostalom savršen.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Kompaktni Asus Zenfone 9 dolazi s 5,9-inčnim z
Ako je to istina nisam ni ocekivao drugacije, jer je manji telefon sa manje mjesta za neko bolje izvedeno hladanje..
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
16 godina
offline
Kompaktni Asus Zenfone 9 dolazi s 5,9-inčnim zaslo

Je li flagship bez bežičnog punjenja zaista flagship ili up mid-range? Za 500€ bi bio no-brainer, ali za 800 je jednostavno preskup.

 

Unatoč snažnom protivljenju iOS-u, ipak ću morati na 13 mini jer nitko u Andriod taboru nije sposoban napraviti kompakti flagship sa normalnom baterijom. Ovo je najbliže što su došli, ali ipak nešto nedostaje.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kompaktni Asus Zenfone 9 dolazi s 5,9-inčnim z
Prema mkbhd baterija je vrhunska, 7-8 sati sot-a. Bezicno je nedostatak, ali se dobije 30w punjač u kutiji (kolko god to idiotski zvucalo sad kad napisem)...
Kamera najsličnija pixel kamerama među androidima, os bez bloata.

Jedini pravi minus je 2 god nadogradnji os-a, s tim da je android 13 za par tjedana vani.

Mislim jedan a52s i koji je skoro 3x jeftiniji dobije 4 os nadogradnji i 5. godinu sigurnosne zakrpe.
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.8.2022 14:20 (Apachy).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kompaktni Asus Zenfone 9 dolazi s 5,9-inčnim z

Ja bežično punim mobitel 97% vremena, na kabal ide samo kada mi brzo treba više baterije. Nije da ne bih mogao bez bežičnog, ali ne za flagship cijenu, to mi je ok da nema mid range od 300,400€.

 

Kamera ok, nije top spec ali ni ne dira me to s obzirom koliko ju često i kako koristim. Čak me ni 2g OS nadogradnji ne brine jer trenutno imam Note 10 na kojemu je Android 12 pa ne mogu reći da radi bolje ili da ima puno korisnijih funkcija od 9 s kojim je došao.

 

Meni se svodi na bežično punjenje, to jest na cijenu. Da je ispod 500€ ovakav kakav je naručio bih ga odmah, ovako je daleko preskup za ono što nudi i ići ću na 13 mini kroz par mjeseci kada mu malo sruše cijenu.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice