Splitska tvrtka nasjela na internetsku prevaru, uk

poruka: 6
|
čitano: 3.675
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Splitska tvrtka nasjela na internetsku prevaru, uk".
10 godina
offline
Splitska tvrtka nasjela na internetsku prevaru, uk

Nije mi jasno kak autoriziraju transakciju bez privremenog koda sa tokena. Imaju kodove?!

A isto tak račun na kojeg je prebaćen novac - pa banka tog računa mora imati podatke vlasnika.

Sumnjive banke, i s jedne i s druge strane.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2022 7:34 (gxOxt).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Splitska tvrtka nasjela na internetsku prevaru

Prevare te da otvoriš još jedan token koji završi kod tih prevaranata... Sve pod nekom pričom "ažuriranja".

 

P.S. Novac prvo završi kod nekog nesretnika koji je isto nasjeo na tako nešto ali nema novaca pa ga koriste kao mulu za daljnje prebacivanje novaca. Kupe kripto ili prebace na neki račun u Burkini Faso i sličnim mjestima pa ti otkrij kamo je otišlo...

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2022 8:25 (Nuclear_Phoenix).
2 godine
offline
Splitska tvrtka nasjela na internetsku prevaru, uk

sve se može napraviti i s tokenom , no nije mi jasno kako su odmah kao ovce išli ažurirati račun, a da nisu nazvali banku, i pitali ih; je li to ažuriranje validno ?

vrtiš milijune kuna, a glup si, to mi ne ide u glavu....

 

kako ?

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Splitska tvrtka nasjela na internetsku prevaru
Da, a ti si prije svakog ažuriranja zvao banku i pitao je li ažuriranje validno.

Jea rajt.
2 godine
offline
Re: Splitska tvrtka nasjela na internetsku prevaru
uuY kaže...
Da, a ti si prije svakog ažuriranja zvao banku i pitao je li ažuriranje validno.

Jea rajt.

 mene štiti google na androidu jer svaka apk i  ažuriranje, prolazi njihovu provjeru, a ne ažuriram apk. preko maila gdje ti se svako govno može provući..

osim toga, koristim Visu i diners kreditnu preko Erste banke..

George apk je osigurana da je ju nemoguće ažurirati hack-om, jer banka ima zaštitni mehanizam koji to ne dozvoljava, inače bi odavno svako smeće hakiralo te aplikacije, a nisu ni jednom.

(osim toga, za svaki slučaj "moguće" prevare (osim ako je moja krivica), garantirano vraćaju novac.. zato sam kod njih)

na PC-u nemam nikakve podatke o računima koje bi se trebalo ažurirati.

 

prije odgovora se informiraj...

 

Jea rajt.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2022 9:12 (Zaporožac).
8 godina
offline
Re: Splitska tvrtka nasjela na internetsku prevaru

Ne ažuriranje aplikacije kao update/novi APK nego dodaj/uredi token, tako trenutno rade.

 

Doduše, ima budala koji bi skinuli APK sa linka sa maila i instalirali to....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice