ADATA ACE - brzi memorijski moduli za kreatore sad

poruka: 5
|
čitano: 2.450
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ADATA ACE - brzi memorijski moduli za kreatore sad".
14 godina
offline
ADATA ACE - brzi memorijski moduli za kreatore sad

Ako kreiram nešto u autodesku, hoću li imati šta od ove kreatorske memorije? Ili je više za influensere?

Jer meni - projektantu, pouzdanost, kompatibilnost i stabilnost uopće nisu bitni.

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2022 15:54 (Ezio).
Moj PC  
10 0 hvala 2
7 godina
offline
Re: ADATA ACE - brzi memorijski moduli za kreatore
xmp i ecc na istom modulu? smjesno ako ne i tuzno.
Moj PC  
4 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: ADATA ACE - brzi memorijski moduli za kreatore

On-die ECC i klasicni ECC nisu iste stvari, ima dosta clanaka i videa na tu temu po netu ako te zanima. Nazalost marketing odjeli koriste konfuziju za svoje svrhe...
Koliko mi se cini, on-die ECC je Jedec spec, sav DDR5 ga ima.

15 godina
suspendiran
offline
ADATA ACE - brzi memorijski moduli za kreatore sad

Hrabre boje? Kakve su to boje? Dugine?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ADATA ACE - brzi memorijski moduli za kreatore

-ne nego klasičan kič-explozija boja.. (logo kolibrić..)... onak, ko igračka za djecu-bebe.

-a text-vijest? .. nextati, čitati samo ako se baš mora (recimo teški probavni problemi, pomaže..), klasičan besmislen promo i pokušaj slaganja rečenica oko designa-designera 'čipa'.. ili opravdanje za limitededišn-cijenu, što će cijeniti 'znalci' iz branše jer ... (bljuv..).

 

 

-crc je osnova rada svih računala od dinosaura nadalje (jer bez tog praktički ni jedan bit podatka ne bi bio pravilno prenesen-pročitan..) dok se ecc koristi kad je potrebna dodatna robustnost-integritet podatka u memoriji, no realno i tisuće običnih (ne ecc) modula jeftikaner rama radi, jer je crc pristuan u svemu, samo pitanje koliko-robustno, od filesysa nadalje (razlika između raw i formatiranog medija u kapacitetu.. dio otpada upravo na crc, što je u osnovi i ecc itd..).

 

-pofarbati modul? rade li designeri, programeri, nabrojani profesionalci ili gledaju unutrašnjost računala-hw? boli me kiki koje je boje, čak i 'hrabre', važno da radi, kao i ostali kriteriji cijena-brzina itd..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice