Sve o konačnoj dominaciji OLED-a u svijetu televiz

poruka: 5
|
čitano: 6.272
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sve o konačnoj dominaciji OLED-a u svijetu televiz".
15 godina
offline
Sve o konačnoj dominaciji OLED-a u svijetu televiz

To Miro kada svi dižu cijene ti si u BiH smanjio Bug sa 11 na 10 KM koliko vidim.

Ali to nije bitno... bitno je da je tema OLED-a a budući da se ženim za 3 sedmice... sav vražiji vrag imam u stanu ali nemam televizora. I sva svađa ide oko televizora.

Kakve su šanse da je već danas u BiH stigao Bug?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Sve o konačnoj dominaciji OLED-a u svijetu tel
Envy kaže...

To Miro kada svi dižu cijene ti si u BiH smanjio Bug sa 11 na 10 KM koliko vidim.

Ali to nije bitno... bitno je da je tema OLED-a a budući da se ženim za 3 sedmice... sav vražiji vrag imam u stanu ali nemam televizora. I sva svađa ide oko televizora.

Kakve su šanse da je već danas u BiH stigao Bug?

 Lijepo bi bilo da smo smanjili, no cijena je bila 9, a sada je 10 KM.

Ne znam je li stigao već u BiH, pretplatnicima je poslan u ponedjeljak, a u HR je na kisoke došao jučer.

...
10 godina
offline
Sve o konačnoj dominaciji OLED-a u svijetu televiz

 

 

Stigla jesen, dunja je žuta, BUG na kioscima. 

Uvijek na pravom mjestu i sa pravim temama.

Sve je puno autorskih tekstova. Tekstova koji nisu tema za jedan dan, nego teme su bezvremenske.

 

Jako je lijepo što će BUG i čitateljima koji kupuju BUG na kioscima, dati mogućnost da pristupe on-line sadražju.

Koji mediji to još radi' Ni jedan. I to je samo jedan u nizu od odličnih stvari kod našega BUG-a, zakaj ga volimo.

 

Da, uvijek i svagdje. BUG, rula nadmoćno!!

dzg
Moj PC  
0 1 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Sve o konačnoj dominaciji OLED-a u svijetu tel
Ma ništa OLED, samo IPS 😁

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sve o konačnoj dominaciji OLED-a u svijetu tel
Miro kaže...
Envy kaže...

To Miro kada svi dižu cijene ti si u BiH smanjio Bug sa 11 na 10 KM koliko vidim.

Ali to nije bitno... bitno je da je tema OLED-a a budući da se ženim za 3 sedmice... sav vražiji vrag imam u stanu ali nemam televizora. I sva svađa ide oko televizora.

Kakve su šanse da je već danas u BiH stigao Bug?

 Lijepo bi bilo da smo smanjili, no cijena je bila 9, a sada je 10 KM.

Ne znam je li stigao već u BiH, pretplatnicima je poslan u ponedjeljak, a u HR je na kisoke došao jučer.

A moja greška, jer imam taj gaf da za kavlitetu ne pitam koliko je. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice