Appleov analitičar: iPhone će dobiti USB-C sljedeć

poruka: 4
|
čitano: 2.781
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleov analitičar: iPhone će dobiti USB-C sljedeć".
12 godina
offline
Appleov analitičar: iPhone će dobiti USB-C sljedeć

Mislim da će oni prije odustati od toga i u potpunosti izbaciti port za punjenje. MagSafe ekosustav je predstavljen i u upotrebi. Ista stvar kako su u Americi izbacili SIM utore i prešli na eSIM. 

Bolje im je ubirati prihode od Lightninga dok ide + sad od MagSafe dodataka nego razvijati i prodavati USB C dodatke. 

http://www.youtube.com/radiopulsfm
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Appleov analitičar: iPhone će dobiti USB-C slj
energyman kaže...

Mislim da će oni prije odustati od toga i u potpunosti izbaciti port za punjenje. MagSafe ekosustav je predstavljen i u upotrebi. Ista stvar kako su u Americi izbacili SIM utore i prešli na eSIM. 

Bolje im je ubirati prihode od Lightninga dok ide + sad od MagSafe dodataka nego razvijati i prodavati USB C dodatke. 

Ukoliko ste kolega pročitali do kraja članak,  sa svim gadgetima kani prijeći na USC-C punjenje. 
Ako se pitate zbog čega, vjerojatno možebitno, čisto iz brzine i količine podatka koji se mogu prebaciti, negdje u omjeru 10 : 1 za USB-C. 

Utvaram si da će iPhone 15, generalno govoreći o liniji, imati USB-C, ali i da će biti i bez pilule i točke apasolutno. 
Jedini razlog zašto nisam išao sa IP XS Max na IP 14 Pro Max je priključak za punjenje, ali ako se pridruže i ostale dizajnerske cake, nitko zadovoljniji od mene!   

ATJ Lučko
16 godina
moderator
offline
Re: Appleov analitičar: iPhone će dobiti USB-C slj
energyman kaže...

Mislim da će oni prije odustati od toga i u potpunosti izbaciti port za punjenje. MagSafe ekosustav je predstavljen i u upotrebi.

Neće. To ne bi uspjeli prodati potencijalnim kupcima. Koliko ljudi je sa sobom spremno nositi MagSafe disk za slučaj da si trebaju napuniti mobitel na terenu? Kako prodati ljudima da im je to bolje, da je to za njihovo dobro, tim više što je punjenje preko kabela brže i efikasnije?

 

energyman kaže...

Ista stvar kako su u Americi izbacili SIM utore i prešli na eSIM. 

Nije isto. eSIM izbacuje jednu fizičku stvar iz mobitela. MagSafe bez USB-C porta izbacuje port, ali dodaje MagSafe disk za punjenje.

 

14 godina
offline
Re: Appleov analitičar: iPhone će dobiti USB-C slj
mbaksa kaže...
energyman kaže...

Mislim da će oni prije odustati od toga i u potpunosti izbaciti port za punjenje. MagSafe ekosustav je predstavljen i u upotrebi.

Neće. To ne bi uspjeli prodati potencijalnim kupcima. Koliko ljudi je sa sobom spremno nositi MagSafe disk za slučaj da si trebaju napuniti mobitel na terenu? Kako prodati ljudima da im je to bolje, da je to za njihovo dobro, tim više što je punjenje preko kabela brže i efikasnije?

 

 Poucen prijasnjim iskustvom mislim da je apple sve to u stanju i mogucnosti...  

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice