Osvanula fotografija snimljena Galaxy S23 Ultrom

poruka: 10
|
čitano: 3.974
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osvanula fotografija snimljena Galaxy S23 Ultrom".
16 godina
offline
Osvanula fotografija snimljena Galaxy S23 Ultrom

cool, samo nek odhebu s exynos smećem... na s21 ultra ne mogu snimiti 4k video duži od 5 minuta a da se mobitel ne pregrije do te mjere da hoće eksplodirati. GPS navigacija je isto prestrašno iskustvo, Zoom, Meet, Skype, Viber, bilo koja aplikacija koja kameru koristi.
Sve više mi se Pixel 7 Pro čini kao bolji izbor...

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Osvanula fotografija snimljena Galaxy S23 Ultr
Prejdi na tamnu stranu i sve ce biti u redu 👌
16 godina
offline
Re: Osvanula fotografija snimljena Galaxy S23 Ultr
ukay1000 kaže...
Prejdi na tamnu stranu i sve ce biti u redu 👌

 koju tamnu? koristim i paralelno iPhone 13 pro jer se na ovo govno od samsunga ne mogu osloniti

9 godina
offline
Osvanula fotografija snimljena Galaxy S23 Ultrom

Evo idem odmah uzeti 10000 kn iz čarape da mogu imati nešto bolju sliku kad nešto poslikam jednom godišnje.

Moj PC  
4 1 hvala 1
13 godina
offline
Osvanula fotografija snimljena Galaxy S23 Ultrom

Moj S22+ je dosta veliko razocarenje, baterija je katastrofa za flagship. A s obzirom da iPhone nikad ruzniji s "Dynamic islandom", Fold se raspada nakon godinu dana, jako je tesko nac dobar flagship

It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Osvanula fotografija snimljena Galaxy S23 Ultr
Koliko ti je stvarno potreban flagship?
12 godina
offline
Re: Osvanula fotografija snimljena Galaxy S23 Ultr
Flagship je potreban broju ljudi koji se mjeri u promilima.
Ali želim ga i ja, beh obzira na potrebe. Evo imam a73, odlican mob, soc viša srednja klasa, kamere iznadprosječne, posebno kad su u pitanju razni ćaomiji, realme i ostala banda kineza, dvodnevna baterija - al isto tako pratim s liniju jer ipak ima nesto u lagano zaobljenom ekranu, solidnoj metal/staklo izradi, vrhunskom oled ekranu, haptic feedbacku kojeg zapravo osjetim...
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Osvanula fotografija snimljena Galaxy S23 Ultr
Flagship je potreban broju ljudi koji se mjeri u promilima.
Ali želim ga i ja, beh obzira na potrebe. Evo imam a73, odlican mob, soc viša srednja klasa, kamere iznadprosječne, posebno kad su u pitanju razni ćaomiji, realme i ostala banda kineza, dvodnevna baterija - al isto tako pratim s liniju jer ipak ima nesto u lagano zaobljenom ekranu, solidnoj metal/staklo izradi, vrhunskom oled ekranu, haptic feedbacku kojeg zapravo osjetim...
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 1 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Osvanula fotografija snimljena Galaxy S23 Ultr
A pratim i ja razne nakovnje s RGB osvjetljenjem koji će isto odraditi posao kao i nakovnji bez.
13 godina
offline
Re: Osvanula fotografija snimljena Galaxy S23 Ultr
silvio3105 kaže...
Koliko ti je stvarno potreban flagship?

 Naravno da nije, iz mojih prijašnjih smartfonea možeš vidjeti da sam probao svašta

 

Moj Timeline:

 

1) Samsung Galaxy ACE - entry level - dobar za svoje vrijeme, pred kraj nakon par android updatea neupotrebljiv

2) Sasmung Galaxy S4 - flagship - najbolji mobitel koji sam imao, vrhunski uređaj sve dok nisam razbio ekran i baterija nije postala sugava (3-4 godine koristenja)

3) Huawei P9 Lite 2017 - entry level - tak tak, trebao mi je mobitel, radio je ok nis posebno

4) Xiaomi Mi 9T - mid range - odlican bang for buck, full screen ekran, odlicna baterija, jedino su software buggovi bili problem, 2. najbolji mobitel koji sam imao

5) Samsung Galaxy S22+ - flagship (sluzbeni) - vrhunska kamera, ekran, dizajn, ocajna baterija (exynos model)

 

S22+ mi je slubeni mobitel, mogao sam birat između S21 serije, S22 serije, Fold/Flip 3, Iphone 12 serije, Iphone 13 serije. Ovaj je bio dosta jeftin mjesecno za nadoplatu pa je zato bio izabran.

 

Da sam ga kupio i platio pod punom cijenom, bio bi lud lud, ovak sam samo blago razocaran...

It s just cornflakes...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice