Microsoft poskupljuje svoje videoigre za Xbox

poruka: 5
|
čitano: 4.154
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft poskupljuje svoje videoigre za Xbox".
12 godina
protjeran
offline
Microsoft poskupljuje svoje videoigre za Xbox

...ipak je Ukrajina najveci dobavljac igara za Xbox.

 
12 0 hvala 0
2 godine
offline
Microsoft poskupljuje svoje videoigre za Xbox

Ajmo biti fer i reci da ih nitko ni ne kupuje pri izlasku . Jednostavno uzmeš mjesec dana gamepass-a , odigraš što te zanima i odjaviš. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft poskupljuje svoje videoigre za Xbox
jacob33 kaže...

...ipak je Ukrajina najveci dobavljac igara za Xbox.

 Zafrkavam se i ja na tu foru, ali ovdje je zapravo malo i istine u tome. Jako puno firmi je outsourcalo barem dio IT operacija u Ukrajinu. Oni imaju jako veliki IT sektor i de facto po tom pitanju su europska Indija.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
12 godina
offline
Re: Microsoft poskupljuje svoje videoigre za Xbox
Ja sam uzeo 3 godine xbox pass za 800kn, jer nemam vrimena puno igrati a volim da uvjek imam 400+ igara za igrati. Sada izlaze dvi po meni dobre igre hello neighbor 2 i high on life odigrat cu ih za misec -dva, nedavno odigrao plague tale 2 koji je takoder izasao za pass. Po meni mogu nove igre jos poskuplivat sve dok misecno izbace bar jednu igru dobru na pass.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Microsoft poskupljuje svoje videoigre za Xbox

Ni po staroj cijeni nije imalo puno smisla kupovati Xbox first party naslove, a sad još manje. Uzmeš dvije igre i to te sad košta više nego godišnja pretplata na gamepass gdje ih dobiješ sve.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice