Sjedište Twittera pretvara se u 'svinjac': Musk ot

poruka: 11
|
čitano: 4.624
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sjedište Twittera pretvara se u 'svinjac': Musk ot".
10 godina
offline
Sjedište Twittera pretvara se u 'svinjac': Musk ot

Cini se da cistaci ne rade svoj posao ako su jos uvijek zaposleni.

 

Takodjer nije skroz jasno zasto nebi bili zaposleni i imali manje posla nego prije buduci da je Twitter skresao radnu snagu ako se to tako moze nazvati. 

 
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Sjedište Twittera pretvara se u 'svinjac': Musk ot

A da, sad ce ispasti da je nova uprava prvenstveno otpustila cistacice, i tu je cijela hajka zbog cega novi Twitter ne valja. 🙂

 
1 1 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Sjedište Twittera pretvara se u 'svinjac': Mus
Izgleda da je istina da softveraši ne znaju spremiti za sobom, a bome ni otuširati se.
 
9 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sjedište Twittera pretvara se u 'svinjac': Mus
Ovaj ce na kraju ostati sam a twitter na autopilotu. Uz tu i tamo ručno baniranje.
 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Sjedište Twittera pretvara se u 'svinjac': Musk ot

a je. čistačice su krive za sve i protiv svega. ne dajmo se zavarati tim nedužnim lišcima: sve je to vragu iz vreće ispalo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Sjedište Twittera pretvara se u 'svinjac': Musk ot

Vidim Bugovci vole Muska, svaki dan nešto negativno o njemu. Umjesto da pljuju po svemu što twitter predstavlja.

 
5 4 hvala 0
16 godina
offline
Sjedište Twittera pretvara se u 'svinjac': Musk ot

Elon Musk je razlog što će moj slijedeći auto biti električan, ali isto tako Elon Musk je razlog što to neće biti Tesla.

 
3 2 hvala 0
16 godina
offline
Sjedište Twittera pretvara se u 'svinjac': Musk ot

ne znam sto ste se svi tol'ko uzhebali... njegova firma, njegova pravila, zar ne? Tak je do sad bilo sa starom upravom... Ili?

Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
offline
Sjedište Twittera pretvara se u 'svinjac': Musk ot

Cini se da su mnogi zaboravili da twitter files koji su izasli zahvaljujuci musku, su materijali koji su potvrdili sto se do jucer smatralo ludim teorijama. 

 
7 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Sjedište Twittera pretvara se u 'svinjac': Mus
Nevera?
8 godina
offline
Sjedište Twittera pretvara se u 'svinjac': Musk ot

 

Spin u rangu centrifuge (koja ispucava rakete u svemir).

Dakle evo npr reduciras nepotrebnu radnu snagu, smanjis broj ljudi koji produciraju smece, samim time pada kolicina smeca, trebas manje cistaca. I onda odmah skacu aktivisti/novinari i pisu potencijalnih nekoliko verzija teksta:

a) Nista, jer je to vijest relativno nebitna i tice se internih procesa funkcioniranja tvrtke.

b) Pozitivna - Elon Mustafa smanjio karbonski footprint.

 

 

c) Negativna 1 - Elon Mustafa otpustio radnike, a sada jos radnika NKV ranga. Skrtica jedan, fuj.

 

 

d) Negativna 2 - Elon Mustafa otpusta cistace jer je pred bankrotom (nevermind onaj dio s par milijardi u SpaceX i Tesli), i tjera zaposlenike da rade u nehigijenskim uvjetima. Sto radi CDC pitamo se mi objektivni novinari?? Trebaju li majke pokapati djecu zato sto Bio Weaponizirani poduzetnik ne prazni koseve za smece?

e) Negativna 3 - Povampireni nacionalisticki desnicarski Ustasa, Elon Mustafa, nakon krvavog pira nad nevinim zaposlenicima zelenih i ljubicastih kosa tera nevin narod iz svojih domova u urede na puno radno vreme dok rade medju planinama djubra.

itd.

Onda se itamo zasto se medijima ne vjeruje.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice