I ova je godina počela obaranjem temperaturnih rek

poruka: 9
|
čitano: 9.791
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I ova je godina počela obaranjem temperaturnih rek".
15 godina
offline
I ova je godina počela obaranjem temperaturnih rek

Znači, istina je.

Kovid agenda je gotova, sad počinje zelena agenda

 

 
14 12 hvala 4
10 godina
offline
I ova je godina počela obaranjem temperaturnih rek

O majketi nema više teme, članka, kurca palca da ovi kovid luđaci ne iskoče ko iz paštete. 

 

 

Nadglednik dina
Moj PC  
32 4 hvala 0
13 godina
offline
I ova je godina počela obaranjem temperaturnih rek

Zanimljivo je to klimatsko grijanje....

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: I ova je godina počela obaranjem temperaturnih
Nema plina pa nas Amerikanci besplatno griju HAARP-om.
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: I ova je godina počela obaranjem temperaturnih

Ja svakodnevno palim stare gume u vrtu iz prkosa prema Putinu i skupom plinu i mogu reći da stvarno djeluje jer nikad toplija zima, osim onog kratkog perioda od listopada do prosinca kad je bilo ledeno i padala kiša svaki dan.

Osim toga stvarno super djeluju ove stare gume!

Preporučam svakome da spaljuje što više fosilnih goriva i derivata jer ćete dugotrajno smanjiti troškove grijanja. Okanite se auta na struju i hibrida jer tako smanjujete troškove grijanja samo u Kini, Kanadi, Africi i Srbiji di se proizvode baterije i rudari litij.

Nećemo valjda imati hladnije zime od komšija.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2023 21:46 (Mar).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: I ova je godina počela obaranjem temperaturnih
Top neće mene GPZ pljačkati.
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: I ova je godina počela obaranjem temperaturnih
Entry Point kaže...

O majketi nema više teme, članka, kurca palca da ovi kovid luđaci ne iskoče ko iz paštete. 

 

 

 Bome nema jer SVE je teorija zavjere, doslovno sve i samo oni znaju istinu naravno i još par izabranika na Fejsbuku 

16 godina
neaktivan
offline
Re: I ova je godina počela obaranjem temperaturnih
nikonja kaže... 

 Bome nema jer SVE je teorija zavjere, doslovno sve i samo oni znaju istinu naravno i još par izabranika na Fejsbuku 

 ja im sve opraštam osim jedne degutantne stvari iz real-lifea..

to je toliko podmuklo, pokvareno, bezobrazno, zlo... mrtvo-hladno na svaki spomen BILO KOJE preminule osobe, postave zaključak "cijepio se".

kod nas u dalmaciji je dnevna rutina čitat osmrtnice na publicitetu... uredno pročitaju i sve pokojnike proglase cijepljenim izgubljenim dušama.

 

osobno sam već 3 puta došao u situcaju verbalnog sukoba na granici fizičkog.  pitaš gubavo smeće, kako ima obraza bez ikakvog dokaza, polupoznatu preminulu osobu iz zajedničke nam ulice proglašavat žrtvom cjepiva.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
14 godina
offline
Re: I ova je godina počela obaranjem temperaturnih
torrente kaže...
nikonja kaže... 

 Bome nema jer SVE je teorija zavjere, doslovno sve i samo oni znaju istinu naravno i još par izabranika na Fejsbuku 

 ja im sve opraštam osim jedne degutantne stvari iz real-lifea..

to je toliko podmuklo, pokvareno, bezobrazno, zlo... mrtvo-hladno na svaki spomen BILO KOJE preminule osobe, postave zaključak "cijepio se".

kod nas u dalmaciji je dnevna rutina čitat osmrtnice na publicitetu... uredno pročitaju i sve pokojnike proglase cijepljenim izgubljenim dušama.

 

osobno sam već 3 puta došao u situcaju verbalnog sukoba na granici fizičkog.  pitaš gubavo smeće, kako ima obraza bez ikakvog dokaza, polupoznatu preminulu osobu iz zajedničke nam ulice proglašavat žrtvom cjepiva.

 

 Srecom u Splitu ne susrecem te ljude. Mozda jednostavno previse izbjegavam ljude? 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice