Samsungova nova ugradbena pećnica omogućuje livest

poruka: 16
|
čitano: 12.147
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsungova nova ugradbena pećnica omogućuje livest".
16 godina
offline
Samsungova nova ugradbena pećnica omogućuje livest

Nadam se da nakon prijenosa iz veš mašine inovacija Nece doc do WC skoljke.

Ajd bok

 
9 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsungova nova ugradbena pećnica omogućuje livest

Prijelomna vijest.

 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsungova nova ugradbena pećnica omogućuje livest

Napokon!

Do sad sam morao nosi komp pored pećnice, spojiti kameru i slati stream hrane na Twitch!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2023 15:36 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsungova nova ugradbena pećnica omogućuje li
Vi se zezate, ali stvar uopće nije glupa. Staviš biskvit za tortu ili puricu u pećnicu, odeš gledat film i povremeno baciš oko. Ne moraš pauzirati film i odlazit u kuhinju.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsungova nova ugradbena pećnica omogućuje livest

mene nije sramota sebe proglasit dinosaurusom jer ovo sve skupa postaje frustrirajuće.

ne možeš više pronaći "ćelave" vulgaris aparate.. perilica ima wifi i app, kupiš ženi dildo.. i on ima app i podržava 5 ghz wifi da ne bi bilo interferencije..čak isporuče noviji firmware za extra plaćene mogućnosti vibracije.. ne postoji ćelavi auto sa žmigavcima, ručnom i sirenom..već navigacija i jbl zvučnici.

ulazak u starost je iscrpljujuć, a ne da po forumima tražim tutoriale za perilicu. 

novim generacijama je normalno da imaju samsung frižider kojem preko appa narediš koliko kocki leda da zamrzne...no nama koji smo odrasli na ovom stroju sa Cetinja nije nimalo lako i polako gubimo strpljenje.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
12 0 hvala 1
15 godina
offline
Samsungova nova ugradbena pećnica omogućuje livest

heavy mental 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsungova nova ugradbena pećnica omogućuje li
torrente kaže...

mene nije sramota sebe proglasit dinosaurusom jer ovo sve skupa postaje frustrirajuće.

ne možeš više pronaći "ćelave" vulgaris aparate.. perilica ima wifi i app, kupiš ženi dildo.. i on ima app i podržava 5 ghz wifi da ne bi bilo interferencije..čak isporuče noviji firmware za extra plaćene mogućnosti vibracije.. ne postoji ćelavi auto sa žmigavcima, ručnom i sirenom..već navigacija i jbl zvučnici.

ulazak u starost je iscrpljujuć, a ne da po forumima tražim tutoriale za perilicu. 

novim generacijama je normalno da imaju samsung frižider kojem preko appa narediš koliko kocki leda da zamrzne...no nama koji smo odrasli na ovom stroju sa Cetinja nije nimalo lako i polako gubimo strpljenje.

 

 

Nije ni mladima to više zanimljivo, jer kad dođeš kući s posla moraš se i kod kuće baviti tehničkim problemima sa masom uređaja.

Pa ti dođe firmware update za pećnicu, i zbricka ti ju, a baš si mislio ispeć burek za večeru.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: Samsungova nova ugradbena pećnica omogućuje li
Xidrus kaže...

Nadam se da nakon prijenosa iz veš mašine inovacija Nece doc do WC skoljke.

Ajd bok

 A ono... Jos je nisam spojio na wifi pa ne znam... :D

NULL!=NULL
12 godina
offline
Samsungova nova ugradbena pećnica omogućuje livest

S sljedećim modelom pećnica će objavljivati u pauzama svoje osobne misli i recepte.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsungova nova ugradbena pećnica omogućuje li
Nehaj007 kaže...

S sljedećim modelom pećnica će objavljivati u pauzama svoje osobne misli i recepte.

 

Pa sigurno će imati neki AI sa prepoznavanjem jela koje se peče i sama određivati kako voliš i kad je gotovo.

Live-streaming će tada postati obsolete.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Samsungova nova ugradbena pećnica omogućuje li
Ljudi stvarno postaju panjevi
12 godina
offline
Re: Samsungova nova ugradbena pećnica omogućuje li
torrente kaže...

no nama koji smo odrasli na ovom stroju sa Cetinja nije nimalo lako i polako gubimo strpljenje.

 

 Ako je ovo Deluxe model, a vjerujem da je, to je sranje od frižidera. Istina da već više od 60 godina radi kao prvog dana ali otpala mu je ova značka pa su sad slova asimetrično.

 

14 godina
offline
Samsungova nova ugradbena pećnica omogućuje livest

E sada kuhari/ce moraju jako paziti što rade, kako na live streamu ne bi dobivali negativna mišljenja o svojim kuharskim kvalitetama. Ovo postaje sve luđe i blesavije, kako rekoše mnogi prije mene, ovo već graniči s ludošću, mada možda nekada može i dobro poslužiti. Sada nas naši vlastiti kućanski aparati špijuniraju i dijele podatke i sa onima s kojima to ne bi trebalo. Do prije 3-4 godine bio sam veliki fan moderne tehnologije, sada mi postaje komplicirano i zamorno ( godinice . )

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2023 14:18 (učo).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Samsungova nova ugradbena pećnica omogućuje li
učo kaže...

E sada kuhari/ice moraju jako paziti što rade, kako na live streamu ne bi dobivali negativna mišljenja o svojim kuharskim kvalitetama. Ovo postaje sve luđe i blesavije, kako rekoše mnogi prije mene, ovo već graniči s ludošću, mada možda nekada može i dobro poslužiti. Sada nas naši vlastiti kućanski aparati špijuniraju i dijele podatke i sa onima s kojima to ne bi trebalo. Do prije 3-4 godine bio sam veliki fan moderne tehnologije, sada mi postaje komplicirano i zamorno ( godinice . )

 Za sebe bi rekao do prije 10ak godina? 

Cini mi se da se zadnjih 10 godina "moderna tehnologija" pretvorila u najgluplji hajp a "moderne tehnolgije" nigdje...

Zivimo u doba gdje se elektricni auto gura kao zadnji krik moderne tehnologije   da ne nabrajam dalje....

 

15 godina
offline
Samsungova nova ugradbena pećnica omogućuje livest

mi, neugradbena sir o'tinja iz tehnozaostavštine, osuđeni smo ne samo gledati kroz staklena vrata krematorija, već i debelim rukavicama ekstrahirati sadržaj, e ne bi li ga provjerili, preispitali te prevrnuli. 

 

@silvio3105: za postati panj prvo moraš biti drvo (deblo, granje, lišće ... the works). većina ni ne proklija a nekmoli  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2023 12:25 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsungova nova ugradbena pećnica omogućuje li
konjRR kaže...
učo kaže...

E sada kuhari/ice moraju jako paziti što rade, kako na live streamu ne bi dobivali negativna mišljenja o svojim kuharskim kvalitetama. Ovo postaje sve luđe i blesavije, kako rekoše mnogi prije mene, ovo već graniči s ludošću, mada možda nekada može i dobro poslužiti. Sada nas naši vlastiti kućanski aparati špijuniraju i dijele podatke i sa onima s kojima to ne bi trebalo. Do prije 3-4 godine bio sam veliki fan moderne tehnologije, sada mi postaje komplicirano i zamorno ( godinice . )

 Za sebe bi rekao do prije 10ak godina? 

 

Zivimo u doba gdje se elektricni auto gura kao zadnji krik moderne tehnologije   da ne nabrajam dalje....

 

 Za ovo si potpuno u pravu, prodaju nam muda pod bubrege tvrdeći da su električni automobili novost, kad, vidi vraga, oni zapravo postoje duže od benzinaca-dizelaša. Jedino je Cugnotov parni automobil bio prije električnih automobila, tamo negdje pred kraj XVIII 

dolazim odmah - Godot
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice