Sony XR-55X90K je stepenica ispod Mini LED modela

poruka: 6
|
čitano: 10.166
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony XR-55X90K je stepenica ispod Mini LED modela ".
15 godina
offline
Sony XR-55X90K je stepenica ispod Mini LED modela

Koji je smisao tog tva kad  za tu lovu ide oled.

 

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Sony XR-55X90K je stepenica ispod Mini LED modela

Smisao da ga se sljedeće godine moći uzeti za 700 eura

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony XR-55X90K je stepenica ispod Mini LED modela

Besmisleno skup

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony XR-55X90K je stepenica ispod Mini LED modela

Iz teksta je malo teze razumijet ali ovdje je u pitanju FALD model(54 zone).

Apsolutno preskupo,za slican iznos se vec nadju oledi a razlika izmedju oleda i ovog TVa u performansama je velika.

Nedavno sam se dodirnuo teme kako ce bit jako tesko Kinezima da budu konkurenti na TV trzistu.

Kvalitetni FALD ili mini led sistemi kostaju i sto su kompliciraniji to su i skuplji dok oled paneli postaju sve jeftiniji a pritom zadrzavaju sve specificnosti te vrste panela.

Ukratko....oled kada padne i na par stotina eura on i dalje ima 8+ milijuna zona i sve ostalo dok fald ili mini led sistemi u nizoj cijenovnoj klasi imaju i nize performanse(manje zona).

Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Sony XR-55X90K je stepenica ispod Mini LED modela

Čisto informativno za one koji žele taj model. U DE je 55" već sada 900 €, a 65" 1000 € pa čekajte akciju kod nas jer očito i već sada može biti jeftinije nego što je.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony XR-55X90K je stepenica ispod Mini LED mod
kiwi_91 kaže...

Čisto informativno za one koji žele taj model. U DE je 55" već sada 900 €, a 65" 1000 € pa čekajte akciju kod nas jer očito i već sada može biti jeftinije nego što je.

 

sony oled 55´ima za 1000

 

 

a ovaj gugel tv reklamiraju koda je ne znam sto. glupost obicna koju iskljucis cim skuzis opcije tv-a

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice