The Day Before odgođen i uklonjen sa Steama, navod

poruka: 8
|
čitano: 18.884
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "The Day Before odgođen i uklonjen sa Steama, navod".
15 godina
offline
The Day Before odgođen i uklonjen sa Steama, navod

ako propustiš bananu, to je bananalni propust. ako ti cura da samo 2/3, to je ban analni propust. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
The Day Before odgođen i uklonjen sa Steama, navod

uopće ne kužim poantu pokušaja "obmane". Nije da su stavili preorder, nego samo si mogao wishlistat igru. Kakvu korist ima taj takozvani prevarant od tog? Pa da nas 10 milijuna wishlista igru, on od toga nema ništa. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Day Before odgođen i uklonjen sa Steama, n
Cansee kaže...

uopće ne kužim poantu pokušaja "obmane". Nije da su stavili preorder, nego samo si mogao wishlistat igru. Kakvu korist ima taj takozvani prevarant od tog? Pa da nas 10 milijuna wishlista igru, on od toga nema ništa. 

 Pa ako ispadne da ta igra stvarno ne postoji kako bi ti to nazvao nego obmana? I daleko od toga da developeri ne mogu imati korist od toga.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
The Day Before odgođen i uklonjen sa Steama, navod

Nemaju ni jedan dokaz da igra postoji, već kad su ovako se napravili budale mogli su jednostavno izbaciti demo da dokažu tvrdnje  suprotnim.Ali on još više idu iz krajnosti u krajnost, 2 godine na steamu igra stoji na wishlisti i pomalo ubace koji video.Ja imam osječaj da ovo u stvari ni nije njihov projekat iza kojeg stoje odnosno da ga rade iz temelja 4 god, ali na dosad viđenom u videu ovo je igra kopija od The Divison i Days Gone da si prosječan korisnik koji poznaje rad u UE5, doslovno bi mogao to dvije igre staviti u jednu i napraviti video kako oni to rade malo sučelje izmjeniš i pokažeš publici.

 

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2023 12:23 (dreadmoore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: The Day Before odgođen i uklonjen sa Steama, n
Day before = days gone.....

Nacekat cemo se
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Day Before odgođen i uklonjen sa Steama, n
Damir22 kaže...
Day before = days gone.....

Nacekat cemo se

 Da days gone je odlična igra, koja ima potencijala većeg da bude ovo što su ovi predstavili jedina šteta što je single player igra 

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
9 godina
offline
Re: The Day Before odgođen i uklonjen sa Steama, n
Hexfire kaže...
Cansee kaže...

uopće ne kužim poantu pokušaja "obmane". Nije da su stavili preorder, nego samo si mogao wishlistat igru. Kakvu korist ima taj takozvani prevarant od tog? Pa da nas 10 milijuna wishlista igru, on od toga nema ništa. 

 Pa ako ispadne da ta igra stvarno ne postoji kako bi ti to nazvao nego obmana? I daleko od toga da developeri ne mogu imati korist od toga.

 

nisam ja rekao da nema, nego da ne kužim? Koju korist može imati developer koji je reklamirao igru, a nije je isporučio, niti je uzeo nekakve preordere? Može imati reputaciju prevaranta, to sigurno

11 godina
protjeran
offline
Re: The Day Before odgođen i uklonjen sa Steama, n
Cansee kaže...

uopće ne kužim poantu pokušaja "obmane". Nije da su stavili preorder, nego samo si mogao wishlistat igru. Kakvu korist ima taj takozvani prevarant od tog? Pa da nas 10 milijuna wishlista igru, on od toga nema ništa. 

 I ja sam to pomislio dok nisam isao istraziti. Nakon sto su istu igru objavili popularnost im je skocila i oni su "pumpali" pratitelje u svoju zajednicu na osnovu The Day Before da bi zatim izbacili drugu igru gdje su ljudi htjeli im dati podrsku i onda je ovako zavrsilo, svi bijesni jbg

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice