Tri razloga zašto mrzite Valentinovo

poruka: 29
|
čitano: 9.842
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tri razloga zašto mrzite Valentinovo".
16 godina
offline
Tri razloga zašto mrzite Valentinovo

Totalno apsurdno, ali da, grozan dan. No jasno mi je da se prodavaci svega i svacega guraju za svaku priliku za zaradom.

Ono sto mi nije jasno je kako ljudi puse te gluposti.

Zasto zena, koja je citave godine mazena i pazena, odjednom radi problem jer ju "ne volis" ako joj na taj dan nisi nesto poklonio? Kao, "ne mislis na mene". Oooo, itekako mislim na tebe, ne mogu ne misliti na tebe uz svo to bombardiranje reklamama jos od kraja sijecnja. Samo ti necu nista kupit!

Gledam te!
 
34 2 hvala 1
11 godina
online
Tri razloga zašto mrzite Valentinovo

što si uzeo ženi za valentinovo?

- uzeo sam joj sto kuna, nije više imala u torbi

Moj PC  
46 0 hvala 5
15 godina
offline
Tri razloga zašto mrzite Valentinovo

postoji i tzv. "treća opcija" (bez emocija tipa voliš/mrziš/bla): ignorirati sva ta marketinška "aj-smisli-nešto-za-povećanje-prometa" majmunova (uglavnom su religijski, specifičnije: kršćanski, ofarbana). slavim samo neke svjetske/međunarodne dane ali onak, pasivno. i neću napisati koje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2023 12:08 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Tri razloga zašto mrzite Valentinovo

 

Dobar text.

 

Valentino je divan dan. Kontra njega imaju nešt oni koji su iskompleksirani samci ili u nikakvim emotivnim vezaam. 

I oni koji ne navijaju za Dinamo Zagreb.

 

Namime, na taj dan vratili smo ime Dinamo našem klubu.

 

Ak' si tak' napravite svaki dan u životu žemo biti lijep.

Recimo, evo jedna divna ljetna pjesma. Al' eto ne mora biti ljeto.

 

Ludilo do zore:

 

 

 

 

 

dzg
Moj PC  
0 20 hvala 0
14 godina
offline
Tri razloga zašto mrzite Valentinovo

evo spasa:

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
23 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Tri razloga zašto mrzite Valentinovo
Sta tri.....

Smislim si ja dovoljno razloga zasto je to debilana, ne treba mi nitko pricati :)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tri razloga zašto mrzite Valentinovo
Totalno sam indiferentan prema Valentinovu i to su sve moje partnerice uvijek znale. Neću ti kupiti ništa i molim te nemoj ni ti meni. Jedini praznici do kojih sam držao nakon završetka školovanja su moj rođendan i Nova godina jer su uvijek bile brutalne pijanke.
Sad držim do rođendana moje djece i supruge, za moj me više nije briga.
 
13 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Tri razloga zašto mrzite Valentinovo
13.25 eura picajzlo
14 godina
offline
Tri razloga zašto mrzite Valentinovo

da prisnažim:

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
18 0 hvala 0
11 godina
offline
Tri razloga zašto mrzite Valentinovo

Valentinovo nije los dan,dosta nas ima velike obitelji koje oduzimaju svo zamislivo slobodno vrijeme(djeca) pa je dobro imat dan koji nas podsjeti da svrha naseg zivota nisu samo nasa djeca 🥂

Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Tri razloga zašto mrzite Valentinovo
picajzla0707 kaže...

što si uzeo ženi za valentinovo?

- uzeo sam joj sto kuna, nije više imala u torbi

 

Ili onaj:

 

mujo: što si uzeo ženi za valentinovo?

haso: naušnice i dildo

mujo: aj jasno mi je za naušnice, al kog vraga dildo?

haso: ak joj se ne sviđaju naušnice nek se jebe

7 godina
offline
Tri razloga zašto mrzite Valentinovo

x360gamer , a di je sad štand?  

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tri razloga zašto mrzite Valentinovo

Kupovanje ženama darova. Valentinovo je dan zaljubljenih gdje po pravilu muški ostave najviše novaca, onda se tu nadoda dan žena, spomendan, rođendan, godišnjica prvog susreta, godišnjica ovog ili onog. Previše je. Budimo relani 95% muških i ženskih niti ne zna kada je dan muškaraca, a i ako znaju muški opet ne dobiju ništa.

 

A najbolje je kad žena vulgaris misli da je njezina "prirodna" ponuda, iliti ono što valjda njezinom dragom pripada i ovako i onako, nešto specijalno što je kao pandan potrošnji koja se očekuje od nas.

 
5 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Tri razloga zašto mrzite Valentinovo
PzKpfw kaže...

 

Dobar text.

 

Valentino je divan dan. Kontra njega imaju nešt oni koji su iskompleksirani samci ili u nikakvim emotivnim vezaam. 

I oni koji ne navijaju za Dinamo Zagreb.

 

Namime, na taj dan vratili smo ime Dinamo našem klubu.

 

Ak' si tak' napravite svaki dan u životu žemo biti lijep.

Recimo, evo jedna divna ljetna pjesma. Al' eto ne mora biti ljeto.

 

Ludilo do zore:

 

 

 

 

 

 Jel samo slučaj kod mene kad čitam postove ovog lika da se osjećam kao da mi je iq pao na 10 i da me u međuvremenu gnječi kamion po glavi direktno...

9 godina
offline
Re: Tri razloga zašto mrzite Valentinovo
BeLLicus kaže...
PzKpfw kaže...

 

Dobar text.

 

Valentino je divan dan. Kontra njega imaju nešt oni koji su iskompleksirani samci ili u nikakvim emotivnim vezaam. 

I oni koji ne navijaju za Dinamo Zagreb.

 

Namime, na taj dan vratili smo ime Dinamo našem klubu.

 

Ak' si tak' napravite svaki dan u životu žemo biti lijep.

Recimo, evo jedna divna ljetna pjesma. Al' eto ne mora biti ljeto.

 

Ludilo do zore:

 

 

 

 

 

 Jel samo slučaj kod mene kad čitam postove ovog lika da se osjećam kao da mi je iq pao na 10 i da me u međuvremenu gnječi kamion po glavi direktno...

 

nije samo kod tebe.

8 godina
offline
Re: Tri razloga zašto mrzite Valentinovo
Svim muskarcima sretan dan zrtava totalitarnog rezima.....

:)

Sala naravno. Hmm.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 3
5 godina
offline
Tri razloga zašto mrzite Valentinovo

Općenito ne volim sve marketinško nametnute stvari....sva srića pa i gospođa nije od toga.

 
2 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Tri razloga zašto mrzite Valentinovo
Dodajem se listi.
15 godina
offline
Tri razloga zašto mrzite Valentinovo

glup dan ali ženska psiha je sjebana stvar.

Ako na taj dan ne dobiju neku posebnu mega pažnju ili neki poklon bez obzira na to što kroz cijelu godinu to dobivaju...  pravit će probleme

be Cool
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tri razloga zašto mrzite Valentinovo

ovaj potrošački gadežljivi dan, AKO se sjetim, simbolično nešto kupim... pa mi je danas u Lidlu dok sam gledao nekakav alat, zapeo za oko stalak s ružama.

pokupim par ruža i 4 paketa krempita. njoj jedan paket, meni tri.

 

zavisi s kim živite. ja 20g živim sa skromnom osobom koja bi mogla koristit top skupu kozmetiku i pudere od 50€, ali smatra to suludim kada postoji onaj od 10€.

u mogućnosti smo financijski priuštit taj ženski kič, ali njena racionalnost i prizemnost to smatra bacanjem novaca.

i kada se ponudim, kupiti joj neku skuplju điđu, kao prošlog mjeseca jedan bolesno dobar dres Lacoste..ona kaže, brutalan je..ali snobovski je za to dati novac.

 

problem je što unutar ženske populacije ima više omadžijanih potrošačica koje su veće ovisnice od kladioničara. naravno...ajde takvoj probaj poklonit krempitu iz Lidla s ružom 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Tri razloga zašto mrzite Valentinovo

pa uvijek im možeš pokloniti kitu... s cvijetkom....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tri razloga zašto mrzite Valentinovo

prije 20g sam bio umotani Rocco u celofanu sa dodacima ruža i parfemčića.. a sada već nakon obavljene građansko-bračne dužnosti popijem kalcij magnezij...inače dođe do grčeva kao na SP kada odigraju 120min s produžecima.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tri razloga zašto mrzite Valentinovo
torrente kaže...

 prije 20g sam bio umotani Rocco u celofanu sa dodacima ruža i parfemčića.. a sada već nakon obavljene građansko-bračne dužnosti popijem kalcij magnezij...inače dođe do grčeva kao na SP kada odigraju 120min s produžecima.

 Ja se nadam da se usporedba ne produbljuje, pa da se bračna dužnost obavlja ćešće od SPa.

 

Inače bila je u jednoj seriji vrsna (i u današnje vrijeme sve rjeđa) mudrost u kojoj je lik rekao da je najgora stvar koja žena može reći muškarcu da nije romantičan, jer se nakon toga svaki potez može protumačiti kao da posljedica tog komentara.

 

S time se slažem osim sa onime da je to najgore, jer očito mu žena nije komentirala veličinu Rocca.

 

Nisu ni meni (časna pionirska), meni je samo kolegica iz ureda dobacila jednom kad sam donio Riki od trista grama dal nisam mogo veću kupit, šta li to komepnziram, pa se telepatski uključila muška kolegijalnost i sad joj svi već mjesecima pjevaju Moj Rico moj Riki vidi ga kliki je veseljko, pogotovo kad dođe pitat šta ćemo za marendu. Služba je služba, al družba je družba!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
offline
Re: Tri razloga zašto mrzite Valentinovo
Horned Reaer kaže...

glup dan ali ženska psiha je sjebana stvar.

Ako na taj dan ne dobiju neku posebnu mega pažnju ili neki poklon bez obzira na to što kroz cijelu godinu to dobivaju...  pravit će probleme

 Osim ako ih od prvog dana ne naučiš drugačije. Ja da svojoj poklonim nešto za valentinovo unajmila bi privatnog detektiva da me prati. Najbliže cvijetu što sam joj ikad kupio je cvjetača.

Ali zato se ne iznenadi kad na neki gluhi dan kažem ženo, ajmo na pećeno u Jablanicu, na kremšnite u Samobor ili na kamenice u Ston. Ili joj za neki vikend kažem uzmi lovu, organiziraj se sa svojim kokoškama i da vas ne vidim dva dana, ja ću biti s djecom. 

12 godina
offline
Re: Tri razloga zašto mrzite Valentinovo
torrente kaže...

prije 20g sam bio umotani Rocco u celofanu sa dodacima ruža i parfemčića.. a sada već nakon obavljene građansko-bračne dužnosti popijem kalcij magnezij...inače dođe do grčeva kao na SP kada odigraju 120min s produžecima.

 Brat je nešto stariji od mene ali se vrlo mlad oženio. S 15 je već bio galeb na glasu, sa 16 je završio u Njemačkoj s gospođicom od 30 i kusur godina pa je morala policija reagirati, s 18 je već imao statistiku kakvu ja nisam do tridesete no s tek napunjenih 19 je zaglavio i oženio se.

U jednom zajedničkom izlasku s društvom, ja momak u naponu a on 15 godina u braku i dvoje djece, sam ga iz zajebancije pitao kako je to 15 godina jednu te istu. Ko iz topa mi je odgovorio: ko da tebe jebem :)

Danas sam ja, uz lagane varijacije na temu, u njegovom položaju i taj odgovor mi je puno jasniji.

 

Tako da uz fizičko zakržljavanje koje se rješava magnezijem treba malo poraditi i na psihičkom oporavku od bračnog seksa.

12 godina
offline
Re: Tri razloga zašto mrzite Valentinovo
Ne mogu mrziti Valentinovo kad mi je taj dan imendan.
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Tri razloga zašto mrzite Valentinovo
Pa da, sveti Zdravko....

Cesto spominjan u molitvama - zdravko marijo..... Npr.....

:)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tri razloga zašto mrzite Valentinovo
Nisu sva imena u kalendaru sveti😮😆🙂
Sve da i imam,otkud mi
8 godina
offline
Re: Tri razloga zašto mrzite Valentinovo
Ma zezao sam se, sta da ti kazem.....

Valentin te zeznio, ima vise lajkova i subova pa je popularniji ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice