POCO X5 5G i X5 Pro 5G stigli na hrvatsko tržište,

poruka: 11
|
čitano: 5.651
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "POCO X5 5G i X5 Pro 5G stigli na hrvatsko tržište,".
15 godina
offline
POCO X5 5G i X5 Pro 5G stigli na hrvatsko tržište,

Uh, steta, ne bi sa X3 pro 256/8GB bas isao unazad sa ramom i storage-om iako je sve ostalo bolje. :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: POCO X5 5G i X5 Pro 5G stigli na hrvatsko trži

Moj dvije godine star OnePlus 8T je u svemu osim po Bluetoothu bolji i jeftiniji telefon. Ne kuzim, ili mi se samo cini? Gledam na gsmareni compare i OnePlus ima bolji cpu, bolja je grafika ako se ne varam, vise ram-a, bolja memorija, bolji usb kontroler...

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2023 21:34 (NEW_MAN).
9 godina
offline
Re: POCO X5 5G i X5 Pro 5G stigli na hrvatsko trži
Naravno da je bolji kad je OnePlus 8T flagship bio, a ovo je midrange. I Mercedes star par godina je bolji od novog Citroena C4.
15 godina
offline
Re: POCO X5 5G i X5 Pro 5G stigli na hrvatsko trži
Ima li kamera optičku stabilizaciju, gdje je test stabilnosti videa iz ruke dok hodamo?
Idi i radi nešto korisno!
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: POCO X5 5G i X5 Pro 5G stigli na hrvatsko trži
NEW_MAN kaže...

Moj dvije godine star OnePlus 8T je u svemu osim po Bluetoothu bolji i jeftiniji telefon. Ne kuzim, ili mi se samo cini? Gledam na gsmareni compare i OnePlus ima bolji cpu, bolja je grafika ako se ne varam, vise ram-a, bolja memorija, bolji usb kontroler...

Ne kužim, zašto ne bi bio bolji tvoj? Po samoj gsmareni je tvoj koštao 600 a ovaj 300 eura.. S time da bi tvoj danas bio još i skuplji.. 

2 godine
offline
Re: POCO X5 5G i X5 Pro 5G stigli na hrvatsko trži
Keso kaže...
Ima li kamera optičku stabilizaciju, gdje je test stabilnosti videa iz ruke dok hodamo?

 Ima samo digitalnu stabilizaciju, i da, to je trebalo navesti.. ovo je tako površno napisano strašno... Odeš na google i za sekundu nađeš kompletnije recenzije, vijesti, što god...

 

https://www.racunalo.com/usporedilica/poco-x5-pro-5g/

 

Pisci ovakvih vijesti bi ipak trebali biti svjesni da smo i mi evoluirali kroz ovih 15 godina, te nam površne vijesti više nisu dovoljne.

Uz male izmjene, ovo je mogla biti korektna vijest, obavijest...

 

Dobronamjeran savjet, bez podlih primisli. 

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2023 5:31 (Zaporožac).
11 godina
offline
POCO X5 5G i X5 Pro 5G stigli na hrvatsko tržište,

za te pare mid-range zvijer.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: POCO X5 5G i X5 Pro 5G stigli na hrvatsko trži
love2ml86 kaže...
NEW_MAN kaže...

Moj dvije godine star OnePlus 8T je u svemu osim po Bluetoothu bolji i jeftiniji telefon. Ne kuzim, ili mi se samo cini? Gledam na gsmareni compare i OnePlus ima bolji cpu, bolja je grafika ako se ne varam, vise ram-a, bolja memorija, bolji usb kontroler...

Ne kužim, zašto ne bi bio bolji tvoj? Po samoj gsmareni je tvoj koštao 600 a ovaj 300 eura.. S time da bi tvoj danas bio još i skuplji.. 

 Moj ima jos danas u trgovinama i jeftiniji je. Zato i pitam cemu i za koga je telefon koji kosta desetak eura vise od starog telefona koji je bolji.

 

EDIT:

Nema u trgovinama :(

Jucer sam gledal ako ima za kupiti i nisam skuzil da su to refurbishd uredaji.

Znaci koncenzus je da X5 cilja na best buy mid range poziciju?

Pitam jer shemiram kceri kupiti novi telefon pa gledam da kupim nekaj solidno, nekaj best buy :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2023 8:44 (NEW_MAN).
15 godina
offline
Re: POCO X5 5G i X5 Pro 5G stigli na hrvatsko trži

Pogledao sam par video testova, EIS (elektronička stabilizacija) uopće nije loša, prilično je stabilna slika prilikom opreznog hodanja. Naravno, vidi se da nije flagship po malom rasponu osjetljivosti ("spaljivanju" detalja u previše svijetlim i previše tamnim dijelovima slike), ali ukupan dojam slike je prilično dobar, pogotovo uezvši u obzir cijenu.

Idi i radi nešto korisno!
12 godina
offline
POCO X5 5G i X5 Pro 5G stigli na hrvatsko tržište,

Upravo stiglo, natipkam recenziju kad isprobam/uhvatim malo vremena

 

 

 

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Moj PC  
4 0 hvala 2
16 godina
online
Re: POCO X5 5G i X5 Pro 5G stigli na hrvatsko trži
Johnny, kakav je telefon? Kceri sam kupil neki Redmi nesto sa nista interne memorije i mala se pati jer ne moze nista instalirat.

Sad gledam ide joj rockas pa si shemiram da joj uzmem X5 Pro jer je po 311€ na Amazonu.

Zadovoljan? Ako ne, zasto? Imas neku drugu preporuku za telefon?

Unaprijed hvala
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice