Blizzard zaključao 120.000 računa u World of Warcr

poruka: 3
|
čitano: 15.942
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Blizzard zaključao 120.000 računa u World of Warcr".
15 godina
offline
Blizzard zaključao 120.000 računa u World of Warcr

Ma nista vise nego reda radi. Fake news.

 

Stanes ispred Botanice ili Tempest Keepa i mozes citav dan reportati. Jedan GM im je dovoljan da ih sve pohvataju, ali su toliko skrti da ni to ne zele.

 

Jedan jedini GM koji samo treba klikati macro da ga kao GM-a teleportira ispred ulaza i u instance za svakog playera i lupa banove botovima. Ali eto, s obzirom da niti jedan "GM" nije vise u igri, niti ima pristup osim ako nije netko od developera mos se jebat. Kad je "GM" u ticketi netko iz Indije i samo lupa kvotu preko web sucelja s copy paste odgovorima prvih 10 puta mos se.. jebat. Jednu osobu iz recimo Rumunjske, Hrvatske, Srbije ili Bugarske zaposle i ta osoba radi za americki sitnis, a za nase pojmove dobru placu. Da nemaju 15000 dolara godisnje za jednu osobu... nek me plate tolko i sjestu cu nakon posla i lupat banove, ali, 120000 botova, svaki je morao uzeti pretplatu, barem 1 mjesec i odmah je jasno zasto ne banaju botove.

 

 

Jako kratak video nakon banova

 

Linux, Arch Linux.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.3.2023 20:12 (Ante).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Blizzard zaključao 120.000 računa u World of Warcr

Blizzard se nikad nije zamarao s cheaterima. Sjecam se dok je SC2 izasao, skinuo sam neki free maphack s neta i cheatao jedno 2 godine bez bana, dok mi je dojadilo sam prodao igru. To je sramota za jednu firmu da public hack radi 2 godine bez detekcije.

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Blizzard zaključao 120.000 računa u World of W
Ja sam bio banan mislim 2007 zbog botanja. Ostao sam zatecen kad sam početkom godine vidio da nema više bana.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.3.2023 14:49 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice