Vetzy - domaći servis koji nudi pristup veterinari

poruka: 6
|
čitano: 4.912
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vetzy - domaći servis koji nudi pristup veterinari".
9 godina
offline
Vetzy - domaći servis koji nudi pristup veterinari

lol, 10 eura mjesečno da bi saznao dal moraš veterinaru. ima smisla.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vetzy - domaći servis koji nudi pristup veteri
raychica kaže...

lol, 10 eura mjesečno da bi saznao dal moraš veterinaru. ima smisla.

nitko ne prodaje maglu bolje od veterinara za kućne ljubimce.

Kako su me samo oženili kad sam nabavio mačka... znači, nabavio sam običnog avlijanera od 3mj od prijateljevog okota da mi čuva dvorište. I tek sa oko 6mj nosim ja njega na cijepljenje a veterinar kaže da će mu prvo napraviti krvnu sliku (150kn) da vide jel možda već zaražen. Rekao dobro. Vele da treba napraviti i test na mačiji covid (300kn). Rekao što radi? -pa da se vidi jel ima covid. Rekao, i što ako ima? -pa ništa, mora to odležat. Rekao hvala, ne treba. No kako je mačor, krenuli ga mlatit ostali mačori iz susjedstva i vrati se on sa ranom koja se upalila. Vodim ja njega veterinaru, očiste oni njemu ranu i prepišu antibiotike (350kn). Platim i pitam jel ga mogu kastrirat, kažu tek kad popije antibiotike i smiri se upala. Mislim si, čim ozdravi idu mu muda na panj. No majmun se opet potuče i eto njega s visećim repom. Guglam što napraviti, piše zalijepi s power tape-om, reko nisam seljačina, ja ću ga ipak vodit kod veterinara. Kažu oni, moramo mu slikat rep i vidjet jel slomljen. Vrate ga zamotanog repa i kažu nije slomljen već izgrižen i upaljen i treba opet antibiotik. Reko, nek mu odmah režu jaja. Pitam ih a što se desi s mačkama kojima je slomljen rep? Kažu mora se odrezat. Reko a što rade mačke slomljenog repa koje su u prirodi? Kažu, odgrizu si same rep i to onda izgleda ružno. Reko znači nije smrtna ozljeda??? - nije...

Dakle slikanje, + zamatanje repa + rezanje jaja + antibiotik = 1000kn! Platim i je*em sve po spisku i sebi što mu nisam zalijepio power tapeom rep i veterini i njemu jer me košta već više neg da ima kraljevski pedigre a trebao je biti samo dvorišni mačak za tamanjenje mogućih štetočina.

Prođe opet neko vrijeme, eto njega šepa i to jako. Reko potrošio si sav kredit za sve svoje živote, ovo odradi sam. I malo po malo, liže on capu i ona ozdravi. Tako je bilo i slijedeći put i opet i od tada ga više ne vodim nigdje jer je*eš dvorišnu mačku koja ne može preživjeti sama i nas budale koji plaćaju veterinatima za išta osim cijepljenja za bjesnoću i kastriranja

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.4.2023 8:58 (Ges).
10 godina
suspendiran
offline
Vetzy - domaći servis koji nudi pristup veterinari

Kad imate peseka seniora kojem se stanje pogoršava na dnevnoj bazi, tada je odlazak kod veterinara nažalost vrlo čest.

Od problema može imati samo "obični proljev" pa do gubitka apetita, ne želi piti vodu, grčevi dok spava, zbunjenost, tiho cviljenje, čudna izraslina, vrtnja glavom i lupanje ušima, pretjerano češkanje, epileptični napadaji, ...

 

Neke od ovih problema mogu se riješiti jednostavnim razgovorom i upućivanjem na primjerice promjenu prehrane, ili na to da se treba uputiti na daljnje pretrage.

 

U tom slučaju tih 10€ mjesečno ne izgleda kao veliki problem.

Moj PC  
1 2 hvala 0
11 godina
offline
Vetzy - domaći servis koji nudi pristup veterinari

Jbt čuvaš ga ko da prima penziju, uspavaj ga i idi dalje vidiš da je gotov.

Moj PC  
1 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vetzy - domaći servis koji nudi pristup veteri
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

gubitka apetita, ne želi piti vodu, grčevi dok spava, zbunjenost, tiho cviljenje, čudna izraslina, vrtnja glavom i lupanje ušima, pretjerano češkanje, epileptični napadaji, ...

 

Neke od ovih problema mogu se riješiti jednostavnim razgovorom i upućivanjem na primjerice promjenu prehrane, ili na to da se treba uputiti na daljnje pretrage.

 

U tom slučaju tih 10€ mjesečno ne izgleda kao veliki problem.

 Slične simptome je imao i moj mezimac ali je veterinar rekao da je to u redu, nakon pregleda je rekao da je krmak zdrav k'o dren i da ga možemo priklati za vikend kao što smo i planirali.

15 godina
offline
Vetzy - domaći servis koji nudi pristup veterinari

E sad znate kak je u poljoprivredi ako vas vec macka/pas polako zele bankrotirati.

Linux, Arch Linux.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice