Spanu rasli prihodi u prvom kvartalu 2023., najavl

poruka: 3
|
čitano: 6.789
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Spanu rasli prihodi u prvom kvartalu 2023., najavl".
15 godina
offline
Spanu rasli prihodi u prvom kvartalu 2023., najavl

meni je porastao tlak u prvom kvartalu (140/100) ali ne toliko da bi se lešinari oko mene mogli nadati dividendi na ostavinskoj. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.4.2023 16:25 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Spanu rasli prihodi u prvom kvartalu 2023., najavl

-čemu stockpičtr za ovu temu-vijest ili promo-reklamu?

-može li biti barem politički korektna pa ako već nema crnaca-pakistanaca na slici, barem žena? .. ili su to pripadnici manjinsko-većinskog naroda? .. čemu ta pict služi, placeholder? U ilustraciajma priča za djecu, bajkama.. slika prati kontekst, što ovdje prati, osmjeh dva mužjaka koji sjede-stoje pred ekranom-tipkovnicom.. da je u sceni čips, mogla bi biti reklama za čips, da je vešmašina moglo bi biti za faks-saponia, .. da je štilova motorka po novom pravilniku bi u reklami bila žena-djevojka, bez pinkastih bluzica i bretelica.. čemu takve slike, čega, rasta prihoda neke firme?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Spanu rasli prihodi u prvom kvartalu 2023., najavl

Ufff, hvala bogu!

 

 

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice