Geoffrey Hinton napušta Google kako bi mogao slobo

poruka: 3
|
čitano: 3.417
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Geoffrey Hinton napušta Google kako bi mogao slobo".
15 godina
offline
Geoffrey Hinton napušta Google kako bi mogao slobo

A kolike su tek opasnosti od interneta, pedofilija, ekstremizam, droga. Internet treba ukinuti. 

 
0 1 hvala 0
Geoffrey Hinton napušta Google kako bi mogao slobo

Osim što ćemo izgubiti nekoliko milijuna radnih mjesta (kroz koju godinu možda i ja izgubim posao), ja osobno ne vidim neke druge opasnosti od AI-ja, pa ako netko ima veću maštu neka slobodno napiše što je to čega se neki ljudi toliko boje...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Geoffrey Hinton napušta Google kako bi mogao s
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

.. čega se neki ljudi toliko boje...

 

 

 -industrija straha je corebiz.. tako se zarađuje, masovno, na histeriji ili pandemiji-katastrofi, pomrčini sunca itd. .. patentirano by crkva koja to zna, no nudi policu osiguranja i kartu za raj..

-ratovi, bolesti, katastrofe.. su razlozi za strah, dok se u turbulencijama voda muti, lovi riba, zarađuje trilijarde na promjeni cijena u sekundi, dok bi ljudi (obični) željeli stabilnost, no tad nema turbulencija-zarade na brzinu iz ničega...

-što će mediji prenostiti, vijesti u kojima nema ništa strašno ili katastrofične vremenske prognoze, sudare vlakova, potope.. a i mi, ljudi-konzumenti tih medija, smo tome pridonjeli, iz istog razloga zašto se djeca žele-vole plašiti, spuštanjem niz tobogan ili gledanjem filma strave.. adrenalin-dopamin bust, bungiejumping itd.. želiš strah? industrija ti ga nudi, kao i sve ostalo, za novac, kao droga...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice