Gadgeti za kampiranje i boravak na otvorenom

poruka: 4
|
čitano: 2.946
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gadgeti za kampiranje i boravak na otvorenom".
7 godina
offline
Gadgeti za kampiranje i boravak na otvorenom

Kao osoba koja cesto kampira evo par mojih komentara:

- sator kupujte od renomiranih proizvodjaca. Zadnje sto zelite je "vodootporan" sator koji ce prokisnuti od prve kise. Zatim, veliki je problem kondenzacija. moj savjet je prvo kupiti dobar sator. Zakaciti lampu i solarni panel po potrebi je trivijalno. 
- da je "novinar" proveo tocno 3min na guglu skontao bi da je vreca za spavanje scam kampanja na Kickstarteru

- Larq je ok, samo preskup. Postoje dosta jeftinija rjesenja. 
- Biolite je renomirani brand, koristio njihov "rostilj" i zakon je sto ne dimi jer mrzim kad mi dim osmrdi odjecu i opremu

- upaljac izgleda zanimljivo, nisam koristio nista slican

- ne bavim se ribicijom pa nemam nikakav komentar na plovak. Ne bum se stel mesat

 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Gadgeti za kampiranje i boravak na otvorenom

 

 

Dobar  text. Sa naglaskom na tech stvari. Lajkam to.

Najviše je guba upaljač.

 

Samo, eto sveto treba biti isprobano u praksi. Od ruksaka, preko nioža, do upljača. 

I Internet, nije uvijek najbolje mjesto za to. Više cijenim iskustva, pravih iskusnih survivalista sa terena.

 

dzg
Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Gadgeti za kampiranje i boravak na otvorenom
tokyu kaže...

Kao osoba koja cesto kampira evo par mojih komentara:

- sator kupujte od renomiranih proizvodjaca. Zadnje sto zelite je "vodootporan" sator koji ce prokisnuti od prve kise. Zatim, veliki je problem kondenzacija. moj savjet je prvo kupiti dobar sator.

 

 Davno sam kampirao, još kao srednjoškolaca nabavio sam šator iz Poljske (tada su Poljaci bili glavni dobavljači , mada sam ja svoj doista kupio u Poljskoj). Koncept je bio jednostavan - osnovni šator je platneni (neotporan na vodu, ali i prozračan), jasno dno je bilo plastično, a iznad njega ide "krilo", koja se uopće ne dodiruje s osnovnim šatorom (radilo se o malom šatoru za dvije osobe, kompatktnim i pogodnim za nošenje na leđima).  Nikad problema s kišom, a kondenzacija mi je nepoznat pojam...

 

 Danas je sve to neusporedivo naprednije, drugi su koncepti, lakše je i zapakirati "muda pod bubrege", ali eto spominjem - kako je to bilo nekada...

...
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.5.2023 16:58 (Miro).
16 godina
offline
Gadgeti za kampiranje i boravak na otvorenom

Najvazniji gadget za kampiranje je frizider. 

 

I klima za sator. 

 

A ako se ide u divljinu bez struje, treba i dizel agregat da to sve napaja.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice