Audio cd u mp3 kako

poruka: 5
|
čitano: 3.101
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Audio cd u mp3 kako

Kako da audio cd pretvorim u mp3 i s kojim programoma.Posebno me zanima imam dosta mixanix cd i kako da to pretvorim u 1 fail a ne rasjeckano po stvarima jer  mi treba bas taj mix u cjelini.

Pomoc je svakako dobro dosla

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Audio cd u mp3 kako
vesnica64 kaže...

Kako da audio cd pretvorim u mp3 i s kojim programoma.Posebno me zanima imam dosta mixanix cd i kako da to pretvorim u 1 fail a ne rasjeckano po stvarima jer  mi treba bas taj mix u cjelini.

Pomoc je svakako dobro dosla

Hvala unaprijed

 Rip-aj CD preko Windows Media Playera. Tamo ti je još lijepo opcija da SAM ODABEREŠ koje stavke želiš ripati. Probaj preko Freemake Video Convertera odabrati mjuzu (nakon ripanja) i onda odaberi Convert to: MP3

Windows 8 + DVDROM
10 godina
neaktivan
offline
Re: Audio cd u mp3 kako

ok ali audio mix ima 34 stvari i ja bih htjeo da to pretvorim u mp3 ali kao jedan fajl a ne 34 rascjepkana fajla znaci da slusam u mixu bez prekida.Nadam se da ste me shvatili

9 godina
neaktivan
offline
Re: Audio cd u mp3 kako
vesnica64 kaže...

ok ali audio mix ima 34 stvari i ja bih htjeo da to pretvorim u mp3 ali kao jedan fajl a ne 34 rascjepkana fajla znaci da slusam u mixu bez prekida.Nadam se da ste me shvatili

 Shvatila sam. Skini ovo pa pročačkaj po programu. FREEMAKE to je taj program :)

 

P.S. Možeš s menom na 'ti'. Zato je forum da si i pomognemo kao frendovi :))

Windows 8 + DVDROM
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.3.2016 18:41 (Flexan22).
8 godina
neaktivan
offline
Audio cd u mp3 kako

Ako možda koristiš AIMP player, ima u njemu i audio converter/CD ripper, može se izabrati da li će se pesme sa diska čuvati svaka za sebe ili sve kao jedan fajl.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2016 12:53 (svaštojed).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice