Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.161
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...
s4m3m4n kaže...

Ja do sada nisam naisao na nekoga no nudi premotavanje na default, a proradilo je samo kod ovoga sto radi preko image fajla. Znam da mi je rekao da nikome ne dajem image, a ni da mu instaliram bez njegovog odobrenja. Otvaraju mi se dodatne opcije kada ga instaliram i sve mi radi... Hteo sam da prepravim taj image, pa da probam tvviet preko njega, ali nemam opciju da izmenim portal posto je on to podesio u config fajlu i jedino resenje da vratim default image i resetujem uredjaj na fabricka... Garantovano bi preko tog image radilo sa tvviet... :D

 Dobro ti je rekao manipulator ili Denis, zaboravio ko bese, pricas gluposti.

 Garantovano ne bi preko tog image radilo sa Viet, zato sto covek uopste ne radi preko MAG portala, razumes li sad?
 Denis ti rekao da pricas gluposti oko MAGa, a manipulator ti rekao da pricas gluposti oko listi i iptva, i obojica su u pravu. Juce si usao u svet iptva i sve znas. To sto TI nisi naisao da ti pod default ne radi premotavanje i epg ne znaci da ne radi.
 Mozda si i naisao ali tebi nije radilo, mozda si bio izolovan slucaj, nesto tebi nije radilo i slicno, ili u tom trenutku provajder imao problema, moze svasta da bude, a mozda i nisi naisao. 
 Nerviras vise sa jednom te istom pricom. Razumeces nekad, polako ;)

 Oni su pominjali da je lupetanje sto ja kazem da covek daje uslugu samo preko opcije da se ubaci novi image u mag i da nema url. Pa, ako oni bolje znaju nego on koji prodaje uslugu, onda svaka cast. Tebe ako nesto nervira, ne moras da citas i pomogni nekome ako gresi. To kada sam ja usao u svet iptv-a, ti ne znas. Da imam uredjaj 20 dana, to je tacno i da nemam iskustva sa mag resiverom ali vidim da dosta njih ne radi sa podrskom za mag, vec samo za android sto se tice premotavanja i programske seme. Sada imam dilemu koji box da kupim za drugi tv, a ne bih uzimao mag opet, vec bih testirao neki android. E, sada se javljaju neki da ni na androidu ne radi sve kako treba oko premotavanja konkretno... Pitanje da li imaju svoj android program za gledanje ili koriste tudji... Ajmo neki savet koji uredjaj predlazete da uzmem kao sekundarni i da mogu normalno iz kreveta da radim, a ne da mi ne radi pola opcija preko daljinca zato sto daljinac ne podrzava tu android aplikaciju...

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja još uvijek nisam kod nikog van RedDevilsa našao hrvatske Arene i Sport Klubove u 1080p 50fps, a i kod njega je nestalo djelomično nakon što je MaxTV promijenio način kodiranja programa. Tko to uvede, a i HRT 2 HD 1080p 50fps za svjetsko, ima od mene subscribe na duže vrijeme. Premotavanje je vrhunska opcija, te nešto najbriljatnije što sam našao kod tvvieta dok sam koristio trial za test, ali imam tih svojih par kanala koji su mi prioritet, te mi je čak smiješno da ih kraj svega još uvijek nitko van jedne osobe djelomično ne emitira u makar 50fps.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.6.2018 15:42 (StevoLopata).
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
StevoLopata kaže...

Ja još uvijek nisam kod nikog van RedDevilsa našao hrvatske Arene i Sport Klubove u 1080p 50fps, a i kod njega je nestalo djelomično nakon što je MaxTV promijenio način kodiranja programa. Tko to uvede, a i HRT 2 HD 1080p 50fps za svjetsko, ima od mene subscribe na duže vrijeme. Premotavanje je vrhunska opcija, te nešto najbriljatnije što sam našao kod tvvieta dok sam koristio trial za test, ali imam tih svojih par kanala koji su mi prioritet, te mi je čak smiješno da ih kraj svega još uvijek nitko van jedne osobe djelomično ne emitira u makar 50fps.

 Koji uredjaj koristis za gledanje kada ti je radilo premotavanje kod tvviet?

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Gledao sam online, na njegovoj stranici. Pod premotavanje sam mislio gledanje sadrzaja koji je vec emitiran prije nekog vremena

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
StevoLopata kaže...

Ja još uvijek nisam kod nikog van RedDevilsa našao hrvatske Arene i Sport Klubove u 1080p 50fps, a i kod njega je nestalo djelomično nakon što je MaxTV promijenio način kodiranja programa. Tko to uvede, a i HRT 2 HD 1080p 50fps za svjetsko, ima od mene subscribe na duže vrijeme. Premotavanje je vrhunska opcija, te nešto najbriljatnije što sam našao kod tvvieta dok sam koristio trial za test, ali imam tih svojih par kanala koji su mi prioritet, te mi je čak smiješno da ih kraj svega još uvijek nitko van jedne osobe djelomično ne emitira u makar 50fps.

 I mene isto zanima da li postoji takva lista da ima sve Arene i Sport Klubove u FHD (HR i SR), a dobro dodju i ostali sportski kanali. Pa ako netko ima neka saznanja moze na PM poslat.

8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Provideri koriste vlastiti image jer onda imaju neke daljinske komande za vas MAG, npr update image-a na najnoviju verziju ili jos neke druge opcije, npr slanje raznih poruka korisnicima kao da uskoro istice pretplata ili obavijest o radovima na serveru, a plus i da sakriju adresu svog portala.

 

Ali nije nikakav problem vratit MAG na tvornicke postavke pa onda sam ubacit najzadnji image ako se zeli prijeci kod drugog providera.

 

Sva upustva i svi fajlovi se nalaze na Infomir stranicama.

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Posto su me ovde posavetovali da uzmem malo jaci procesor ovih android boxeva. Posto je cena tih jacih u rangu sa mag resiverima, da li uzeti mag ili neki jaci android uredjaj? Svi ovi android su kinezi i nisu sigurno na duze staze isplatljivi, a mag je infomir i ne znam nekoga da mu nesto ne radi...

 

Beelink MINI M8 PRO S912 ili Xiaomi Mi Box 3

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2018 11:19 (s4m3m4n).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav,
Jel ima ko kakva iskustva sa Beelink gt1 android boxom.
Hvala !
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Danas dobio lijepu novost, trenutno se 110 kanala moze gledati 7 dana unazad.

 

Lijepo, to se zove usluga.

dennis the menace
 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tko ima u ponudi Sky F1 HD?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
francek kaže...

Tko ima u ponudi Sky F1 HD?

 

Pa uglavnom svatko tko drži do sebe. 

 

http://prntscr.com/jswtlo

albinotv.club@gmail.com
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Može se probati?
8 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Stari moj koliko se god trudili nemogu oni nikako ugasit piratluk i pirate to ga je bilo i uvijek će bit! Long life 

Može bit udara može bit napada mafijaških korporacija i država ali sljedit će još jači protuudar 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2018 19:58 (Seki001).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...

Danas dobio lijepu novost, trenutno se 110 kanala moze gledati 7 dana unazad.

 

Lijepo, to se zove usluga.

 Dali se moze testirati?

14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hoće netko imati HRT HD u ponudi pošto će kod nas u BiH biti zamračen.

Uzimao sam preko pika od jednog lika iptv ali je Liga Prvaka bila negledljiva, uz to slika ide s minutom zaostatka.

 

Jel to tehnički moguće da netko nudi HRT HD preko iptv koji ne kasni?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
AlbinoTV Club kaže...
francek kaže...

Tko ima u ponudi Sky F1 HD?

 

Pa uglavnom svatko tko drži do sebe. 

 

http://prntscr.com/jswtlo

 A tko to drži do sebe.

Može i na pm ponuda

5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li ima neko da koristi neki adnroid box, a da nije x96 mini? Uzeo bih nesto malo bolje ako ima, pa da vidim sta je dobro.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zrimo kaže...

Hoće netko imati HRT HD u ponudi pošto će kod nas u BiH biti zamračen.

Uzimao sam preko pika od jednog lika iptv ali je Liga Prvaka bila negledljiva, uz to slika ide s minutom zaostatka.

 

Jel to tehnički moguće da netko nudi HRT HD preko iptv koji ne kasni?

 

 

 

HRT HD - Radi se na tome. Nadam se da će do prvenstva biti sređeno.
Za drugi dio, mislim da nema IPTV-ja koji ne kasni.

albinotv.club@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
AlbinoTV Club kaže...
zrimo kaže...

Hoće netko imati HRT HD u ponudi pošto će kod nas u BiH biti zamračen.

Uzimao sam preko pika od jednog lika iptv ali je Liga Prvaka bila negledljiva, uz to slika ide s minutom zaostatka.

 

Jel to tehnički moguće da netko nudi HRT HD preko iptv koji ne kasni?

 

 

 

HRT HD - Radi se na tome. Nadam se da će do prvenstva biti sređeno.
Za drugi dio, mislim da nema IPTV-ja koji ne kasni.

Hoće biti neka posebna ponuda sportskih kanala?

Ma znam, ali kod ovoga mog je bilo baš kašnjenje za minutu i više.

 

Imate lli onda neku drugu ideju kako normalno gledati HRT HD?

5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Iskrslo mi je nesto i koji da uzmem danas, pomagajte. BEELINK W95 2gb ram ili X96 MINI 2gb ram? Resio, uzeo Beelink W95 2gb. Nisam hteo obican X96 2gb sa procesorom X, jer nemam potrebe za necim drugim, sem za gledanje tv-, a i  4K mi nije bitan, jer moram da menjam tv da bih imao 4K, a i malo kanala podrzava 4K.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2018 15:43 (s4m3m4n).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zrimo kaže...

Hoće netko imati HRT HD u ponudi pošto će kod nas u BiH biti zamračen.

Uzimao sam preko pika od jednog lika iptv ali je Liga Prvaka bila negledljiva, uz to slika ide s minutom zaostatka.

 

Jel to tehnički moguće da netko nudi HRT HD preko iptv koji ne kasni?

 

 

 

Naravno da ce bit HRT2 HD na listi cim pocne emitirat, kao i uvijek do sada kad je taj kanal postojao.

 

Svaki stream kasni, neki manje a neki vise.

 

Bit ce sve utakmice (u pravom full HD) preko satelita na ARD i ZDF, jeste da ce komentar bit na njemackom, ali koga briga, bitno je da se gleda.

dennis the menace
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 

Minix u9-h with android tv os

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2018 19:48 (bikerdays).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...

Da li ima neko da koristi neki adnroid box, a da nije x96 mini? Uzeo bih nesto malo bolje ako ima, pa da vidim sta je dobro.

Da, ja imam Minix u9-h.

bikerdays kaže...

 

Minix u9-h with android tv os

Ali imam onaj njegov defaultni Android Minix sustav. Čitao sam po forumima da se ti kineski griju, nekome ne pa ovo pa ono, pa nekome krepa, izgleda kao lutrija, ali Minix u9-h su svi hvalili. Istina, malo skuplje, ali kad dođem nakon posla, vikend odmoriti se uz film i hoću x sati pogledati IPTV i sad još da me zeza Android TV Box, pa letio bi kroz prozor van, baciš 200 - 400 kn na kineza i opet nemaš ništa. Evo u nekih 2 mjeseca, Kodi radi vrlo dobro, nekad se zblesira KODI (ne box, pa samo kill Kodi, upalim ponovno i za 2 sec radi), ostavio sam nekoliko puta TV Box upaljen, ništa se ne grije, ništa ne zuji, za 5.

"Problemi":

- kad se box ugasi svijetli plava ledica, ta ledica je toliko jaka da ono doslovno ne mogu zaspati i tako me živcira, pa sam stavio nešto ispred te ledice ...

- Minix Neo A2 daljinski, tipkovnica nema da svijetle tipke, pa u mraku ... odustanem od tipkanja

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...
zrimo kaže...

Hoće netko imati HRT HD u ponudi pošto će kod nas u BiH biti zamračen.

Uzimao sam preko pika od jednog lika iptv ali je Liga Prvaka bila negledljiva, uz to slika ide s minutom zaostatka.

 

Jel to tehnički moguće da netko nudi HRT HD preko iptv koji ne kasni?

 

 

 

Naravno da ce bit HRT2 HD na listi cim pocne emitirat, kao i uvijek do sada kad je taj kanal postojao.

 

Svaki stream kasni, neki manje a neki vise.

 

Bit ce sve utakmice (u pravom full HD) preko satelita na ARD i ZDF, jeste da ce komentar bit na njemackom, ali koga briga, bitno je da se gleda.

 Nije isto kašnjenje nekoliko sekunda i nekoliko minuta, na to sam mislio.

 

Jeste da se satelitska nije davno skinula, čuo sam da će TRT navodno davati u UHD.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zrimo kaže...

Jeste da se satelitska nije davno skinula, čuo sam da će TRT navodno davati u UHD.

 

TRT već neko vrijeme ima UHD kanal (TRT 4K) i na njemu bi trebali ići prvenstvo, ali iskreno ja još nisam našao koji je stvarno u UHD rezoluciji. 
Piše UHD, ali bude UHD možda 10% vremena. Ostalo vrijeme bude obični HD ili čak SD. Tako da ga ni ne ubacujem za sada.
Ima još nekih kanala koji će prenositi prvenstvo u UHD, pa ćemo vidjeti što se može izmozgati do početka.
Uglavnom, vidim da dosta davatelja IPTV usluga sada masovno traži HD i UHD kanale za prvenstvo, tako da bi korisnici mogli profitirati. 

albinotv.club@gmail.com
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uzeo danas android w95. Sve pohvale i sljaka kao lud. Imam i mag256 u drugoj sobi. Skinuo sam aplikaciju i klonirao mag uredjaj na android, pa sada mogu da gledam na oba tv-a, a da placam jednu pretplatu. 😀 Nema grejanja i Mag se vise greje, ali je i kvalitetniji. Dobio sam uz njega kodi podesen za besplatno gledanje i par dobrih pluginova za filmove serije i slicno. Ako nekome treba pomoc kako da klonira dva uredjaja i ne placa skuplji paket, neka se javi.

 
0 4 hvala 0
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Valjda si svjestan da mi vlasnici u panelu mozemo vidjeti linija na koliko uredjaja se gleda, koji uredjaj, ip adresa, zemlja...  :)

I da radi tvoga savjeta netko moze izgubit i pretplatu. :) 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
manipulator kaže...

Valjda si svjestan da mi vlasnici u panelu mozemo vidjeti linija na koliko uredjaja se gleda, koji uredjaj, ip adresa, zemlja...  :)

I da radi tvoga savjeta netko moze izgubit i pretplatu. :) 

 Mozes videti samo ako koristim isti takva uredjaj, ali posto se krijem iza proksija koji klonira podatke i koji omogucava da ti dobijas iste podatke kao prvi uredjaj, onda ne mozes videti. Naravno da je sa iste ipadrese, jer su mi oba resivera na jednom netu. :D Ovo dobro dodje da se usluga proda komsijama i zaradi neka para... :D

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...
manipulator kaže...

Valjda si svjestan da mi vlasnici u panelu mozemo vidjeti linija na koliko uredjaja se gleda, koji uredjaj, ip adresa, zemlja...  :)

I da radi tvoga savjeta netko moze izgubit i pretplatu. :) 

 Mozes videti samo ako koristim isti takva uredjaj, ali posto se krijem iza proksija koji klonira podatke i koji omogucava da ti dobijas iste podatke kao prvi uredjaj, onda ne mozes videti. Naravno da je sa iste ipadrese, jer su mi oba resivera na jednom netu. :D Ovo dobro dodje da se usluga proda komsijama i zaradi neka para... :D

 Ajd molim te nemoj se sramotiti bezveze i pricati gluposti.

Mislis da drugi nisu vec to probali? Mislis da je iptv od jucer mozda?

Mislis da nisam vec njih par suspendovao radi takvih stvari?

 

Ne vjerujem da bi bilo tko isao  platiti uslugu pa isao riskirati sa time, jer bi jako brzo bio uhvaćen i izgubio i novac i pretplatu i jos uz to bi i komisiji morao vratiti novac..

Postoje razni nacini za zaraditi novac, a mislim da je tvoj totalni promašaj i potices ovdje samo ljude glupim idejama koje ih mogu stajati gubitka novca. 

Imalo tko je pametan neće te poslušati, pogotovo jer do jucer nisi znao sta je portal..

Jos uz to samo i riskiras ovdje da ti nitko neda pretplatu odavdje ako mislis raditi takve stvari.. 

Mislim da nemamo vise sta ni pricati, ides i ti na blokadu..  :) 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2018 11:28 (manipulator).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice